Sveiki!

MICHAELSON boutique HOTEL“ viešbutis yra Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos narys. 2016 m. rugsėjo mėnesį Valstybinis turizmo departamentas suteikė mums 4*Plius klasę. 2017 m. gegužės mėnesį, pirmųjų metų sukaktį vainikavome tapdami pirmaisiais Baltijos šalyse tarptautinio tinklo „Hotels de Charme & Caractère“ nariais.

MICHAELSON boutique HOTEL“ viešbutis įsikūręs istorinėje Klaipėdos vietoje, restauruotame XVIII a. sandėlio pastate. Tai autentiškas Lietuvos jūrinio paveldo palikimas, valstybės saugomas objektas, įtrauktas į Kultūros vertybių registrą. Būtent todėl, pagerbiant pirmąjį pastato savininką, pirklį Epraheimą Michaelsoną, viešbutį nuspręndėme pavadinti jo vardu.

Dangės upės krantinėje, netoliese Klaipėdos piliavietės esantys sandėliai - reti pastatai Klaipėdoje, praeityje besiriboję su vandeniu. Jie dar vadinami Venecijos sandėliais, nes laivai galėdavo priplaukti ir prisišvartuoti tiesiog prie jų sienos. Vandenys visada įtakojo uostamiesčio architektūrą, formuodami net mūsų charakterį bei identitetą...

Ypatingi žmonės pastebi ypatingus dalykus, tad kviečiame apsilankyti. Čia Jūs visada laukiami!


Mūsų istorija ir modernus komfortas

Viešbučio interjerui išskirtinumo suteikia unikali XVIII a. architektūros ir modernaus dizaino sintezė. Išsaugotos originalios medinės konstrukcijos ir rausvos mūrinės pastato sienos nostalgiškai grąžina mus į praeitį. Kadangi jis pasatytas ant medinių polių, pasirinkome recepcijos baldus pagamintus Venecijoje, naudojant restauratą bricole medieną ir simbolizuojant šį ryšį. Iš Murano salos atkeliavę ir šviestuvai, suteikiantys viešbučiui originalios elegancijos, o visos detalės yra šiuolaikinės ir tik iš natūralių medžiagų - stiklo, akmens, geležies - siekiant pabrėžti mūsų ateities viziją.

Viešbutis - boutique stiliaus, nes jame įrengta tik 16 unikalių kambarių. Mūsų svečius, miesto lankytojus ir gyventojus, kviečiame mėgautis aukštos kokybės paslaugomis viešbučio restorane, bare ir vyno parduotuvėje. Renginiams sukurėme įkvėpiančią, išskirtinio dizaino salę, kurioje nuolat vyksta parodos. Jūsų patogumui, taip pat veikia liftas, jungiantis visus aukštus.

 

Mūsų vieta - Lietuvos uostamiestis Klaipėda

MICHAELSON boutique HOTEL“ įsikūręs Lietuvos pakrantėje, pačiame Klaipėdos senamiestyje - iki mūsų patogus privažiavimas pagrindinėmis miesto gatvėmis, o nuo mūsų Jums viskas bus lengvai pasiekiama. Pasivaikščiodami aplankysite įžymųjį pasukamąjį tiltelį, Muzikinį ir Dramos teatrus, Kalvystės ir Laikrodžių muziejus, įvairias meno galerijas bei kitas atrakcijas, esančias miesto rotušės gretose. Visai priešais mus, kitoje upės pusėje, randasi Senoji Smiltynės perkėla - „vartai“ į žavingąją Kuršių neriją, kurios miškingas kraštovaizdis atsiveria horizonte ir matosi net pro mūsų viešbučio baro ir kambarių langus...

Keletas naudingų atstumų:                   Naujoji Smiltynės perkėla - 3,0 km

Klaipėdos traukinių stotis - 2,9 km      Palangos tarptautinis oro uostas - 33 km

Kauno oro uostas - 224 km                  Vilniaus tarptautinis oro uostas - 311km

 

Ką veikti ir ką pamatyti esant pajūryje

 


 

- Naujienos -

 

Lapkričio 24 d. mėgausimės vynais atrinktais iš mūsų prestižinės parduotuvės - tęsiame Vyno popiečių tradiciją!

Iki pat Naujųjų Metų mūsų viešbutyje vyksta paroda "Klaipėdos miesto ir jūrinis peizažas mene". Laukiame visų - miesto gyventojų ir svečių!

Pradedame ruoštis Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams - sekite mus ir sužinokite pirmieji visas naujienas!

 

 


 

Pasitikite 2018-sius Klaipėdoje, kartu su mumis!

 

DAUGIAU INFORMACIJOS >

 


Adresas ir kontaktai

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, Lietuva

El. paštas    info@hotelmichaelson.com

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

 

ATSISIŲSKITE KLAIPĖDOS ŽEMĖLAPĮ

 


 

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui...

Susisiekite - čia galite įsigyti personalizuotos vertės dovanų kuponų.