Jūrinio Paveldo Autentika


 

MICHAELSON boutique HOTEL“ – vienas geriausiai įvertintų viešbučių Vakarų Lietuvoje, iš kurio lengvai pasieksite bet kurį Klaipėdos regiono ir Baltijos pajūrio kampelį. Vandenys visada įtakojo uostamiesčio architektūrą, be abejo ir mūsų charakterį bei identitetą. Įsikūręs restauruotame XVIII a. sandėlio pastate, kuriame nuolat vyko veiksmas, „MICHAELSON boutique HOTEL“ pavadintas pirmojo jo savininko, pirklio Epraheimo Michaelsono, vardu, jo garbei ir atminimui. Sandėliai adresu Žvejų g. 18 ir 18A yra autentiškas XVIII – XIX a. Lietuvos jūrinio paveldo palikimas, unikalūs ir saugomi, jie įtraukti į Lietuvos Kultūros vertybių registrą.  

Sandėliai Žvejų g. 18 ir 18A yra autentiškas XVIII–XIX amžiaus Lietuvos jūrinio paveldo palikimas.

‎‎ Plačiau: https://sa.lt/atgimusiame-istoriniame-klaipedos-pastate-venecijos-dvasia/?fbclid=IwAR12ToXNaPtNmM4T6n_ntHdfeuBHrcKh5FG37yYChFZNuAdpENxhBsZKu08

Per ilgą laiką įrodyta, kad kūrybiškumui įtaką daro ne tik asmeniniai gebėjimai, o ir įgytos žinios, mus supanti aplinka, lankstus mąstymas. Čia kartu kuriamos istorijos laikinumas neslepiamas, o vertinami skirtumai – integruojami šiuolaikiškai. Tad siekiame sužavėti ir Jus puoselėjamu dėmesiu detalėms, teikiamų paslaugų kokybe ir įkvepiančiais akcentais.

 


 

Įkvėpiantis Pasaulio Kraštas

Pajūris – visada įkvėpiantis… Tad atitrūkdami nuo rutinos ir siekdami svajonių pažadėkime sau juo keliauti vis kitaip… Kviečiame Jus ne tik pailsėti, o ir turiningai praleisti laiką. Atvykite pasimėgauti pilnavertišku komfortu. Pasisemkite čia jėgų, atraskite tai, ko ieškote, ir parsivežkite nepakartojamus prisiminimus. Kviečiame Jus pažinti šio pasaulio krašto charizmą ir stiprų charakterį ir pajusti jo gyvibingą širdį. Tai neįkitėtina galimybė augti ir tobulėti.

Keletas naudingų atstumų :                      Smiltynės papludimys – 3 km

Naujoji Smiltynės perkėla – 3 km            Juodkrantė – 21 km

Nida – 51,5 km                                         Ventės Ragas – 51,5 km

Varnių regioninis parkas – 98 km             Pajūrio regioninis parkas – 13 km

Palanga – 28 km                                       Palangos tarptautinis oro uostas – 33 km

 

 

 

Visai netoliese mūsų, kitoje Dangės upės pusėje, randasi Senoji Smiltynės perkėla – „vartai“ į žavingąją Kuršių neriją, ar nuosekliai atsinaujinantį Lietuvos jūrų muziejų...

MICHAELSON boutique HOTEL“ įsikūręs istorinėje Dangės upės krantinės vietoje, netoliese Klaipėdos piliavietės ir elingo. Pasivaikščiodami pasieksite Pilies muziejų, Teatro aikštę, Dramos ir Muzikinį teatrus, Koncertų salę, įvairias meno galerijas, KKKC Parodų Rūmus, Mažosios Lietuvos istorijos ir Kalvystės muziejus, bei kitas istorines ar kituo žymias vietas, esančias Klaipėdos miesto širdyje – senamiestyje. Kuršių marios atsiveria horizonte, pakerėdamos visus čia apsilankančius...

Nuo birželio 1 d. viešbučio parkingas viešbučio svečiams mokamas 3,00 Eur / 1 para .

 

Keletas naudingų atstumų :                                Klaipėdos Pilies uostas – 0,14 km

Kauno tarptautinis oro uostas – 224 km             Klaipėdos Autobusų stotis – 3 km

Vilniaus tarptautinis oro uostas – 311 km          Klaipėdos Geležinkelio stotis – 3 km

 

 

 

Juk ne šiaip sau sakoma, kad jei nori pakeisti pasaulį, pradėk nuo savęs... Menas – tai konceptas, tai išgyvenimas, jausmas, tai priemonė. Būtent tam. Tai pojūčių sąveika, jais apčiuopiama išraiška praeities, dabarties ir ateities viename objekte, kurio suvokimas neišvengiamai subjektyvus. Kintantis laike, kintantis keičiantis mums. Juk kūribingumas yra įgimtas ir, nors ne visada lavinamas, išlieka formuojantis mūsų tapatybei, pasireikšdamas žvilgsnyje, žeste, intonacijoje. Mes patys esame interaktyvūs subjektai, nuolatos veikiantys aplinką tiek pat, kiek ji veikia mus. Netgi vien stebėdami ar stebėdamiesi kažkieno sąmoningai kuriamu menu, tampame jo dalimi, atsakingi už tai, kaip ir kiek jo pasisaviname. Menas – stacionarus, net tada, kada jis laikinas. Menas – būtinas, siekiant paaiškinti tai, kas visgi nepaaiškinama.

Esame tikri, kad „MICHAELSON boutique HOTEL“ gali atitikti šiuolaikinius Jūsų poreikius ir siekius. Laikantis šveicarų architekto Ivano Ghirlanda idėjos, čia įkūrta multifunkcinė, solidi ir nestandartinė galerija. Iki esamojo laiko tai unikalaus koncepto vieta Klaipėdoje. Rengiant diskusijų forumus ar spaudos konferencijas, ekspozicijas ir parodas, ar projektų pristatymus, patariame rezervuoti iš anksto pusryčius, pietus ar vakarienę. Pertraukų metu mėgausitės šviežiai malta kava ir kitais gėrimais, užkandžiais, desertais kartu suderintais iš anksto... Sutikite – dalintis ir rūpesčiais, ir malonumais – nuostabus jausmas... Erdvių ir susijusių paslaugų rezervacija derinama susitikus gyvai, likus bent savaitei iki pageidaujamos datos ir laiko.

 

 

Prie istorijos, praeities galima prisirišti per įvairius elementus. Mūsų atveju tam pasitarnavo Venecijos tema, nes tai yra Venecijos stiliaus sandėlis, pastatytas šalia upės.

Tad modernumą susieti su senove nusprendėme būtent per šį aspektą“, – pasakojo G. Bertašius, vienas projekto plėtotojų ir investuotojų, įsitikinęs, kad

atida paveldui būtina, tačiau kuriant naują tokio pobūdžio objektų paskirtį nereikia bijoti drąsių idėjų ir sprendimų.

 

        

 

Tobulos Vestuvės

Tada, kai gyvenymas kedenamas pajūrio vėjo…

MICHAELSON boutique HOTEL“ tobulai tinka rengiant prie Dangės upės, Klaipėdoje, vestuves, mylimiausių žmonių apsuptyje, bet kuriuo metų laiku.

Jūsų patogumui, padėsime suplanuoti svarbiausią gyvenimo šventę nuo... iki... Jaunosios ar jaunojo priešvestuvinis vakaras, fotosesija, oficialioji santuokos ceremonija ar įsimintinas šventimas iki paryčių, pirmoji medaus mėnesio naktis – galime rekomenduoti ir padėti išsirinkti dekoratorius, stilistus, fotografus, pirmojo šokio choreografus... Prisiekite amžinąją meilę po atviru dangumi. Sudarant meniu siūlome tik tai, kas geriausia – tik rinktinius patiekalus ir gėrimus, visada atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir pageidavimus. Ir nesvarbu, ar pasirinksite elegantišką vakarą su pačiais artimiausiais, ar prabangų pobūvį, tiek Jums tiek Jūsų svečiams siūlome nepakartojamą viešnagę moderniuose, istorijos įkvėptuose, kambariuose. Sujungus restorano, baro ir krantinės terasos erdves, Jūsų vestuvėse gali dalyvauti net iki 100 žmonių, o viso viešbučio rezervacija garantuotų Jums išskirtinį privatumą.

Lai čia laikas sustoja… Būsime tobulu Jūsų šventės boutique.

 

 

Boutique Parduotuvė

 

Vynas – dažniausiai visoje, plačiai aprašytoje, pasaulio istorijoje minimas gėrimas, tad mūsų boutique parduotuvės asortimente rasite ir vyno ir gourmet skyrių... Šiuo ypatingu laikotarpiu norisi retenybių – tai nuostabios dovanos, žavingai puoselėjamos patirtys... Kelionės – tai nepakartojama galimybė augti ir tobulėti... Vynininkystės menas – tai išgyvenimai, jausmai, tai priemonė. Būtent tam. Tai pojūčių sąveika, jais apčiuopiama išraiška praeities, dabarties ir ateities viename objekte, butelyje, kurio suvokimas neišvengiamai subjektyvus. Kintantis laike, kintantis keičiantis mums. Įsitikinę, kad įmanoma atrasti tai, ko ieškoma, kviečiame Jus į malonias pojučių atradimo keliones, mėgaujantis, užkandžiaujant ir bendraujant... Sužavėkite Jums artimus, šeimą, draugus, kolegas ir partnerius, Jus lankančius svečius. Pamaloninkite save patirtimis.

 

shop.hotelmichaelson.com >

 

 


 

Dovanos

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti įvairios vertės kvietimus, dovanas...

Pradžiukinkite Jums artimus pilnavertiškais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis, jaukia degustacija ar įsimintina vakariene... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti unikaliai komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

Mes jau įsitikinome, kad elegantiškiausia dovana  tai nepamirštami malonūs įspūdžiai... Kviečiame.

 

Įvertinimai ir Partneriai

         

Nuo pat atidarymo esame Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai. Valstybinis turizmo departamentas suteikė mums 4*PLIUS įvertinimą 2016 m. ir džiaugėmės vainikavę pirmųjų metų sukaktį tapdami pirmaisiais Baltijos šalyse tarptautinio tinklo „HÔTELS DE CHARME & DE CARACTÈRE“ nariais. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai įteikė mums „Veržlaus starto“ nominaciją 2017 m., kai dalyvavome „International Hospitality Awards“ apdovanojimuose... „MICHAELSON boutique HOTEL“ dalyvauja darnaus turizmo projekte "Joint eco-sign for Lithuania's – Latvia's restaurants and hotels in cultural objects", vykdomo pagal 2014 – 2020 m. INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos Programą, nuo 2019 m. Pasitelkus Jan Peter Bergkvist, eksperto iš Švedijos, patirtį, sukurta vieninga ekologinių viešbučių ir restoranų, įsikūrusių paveldo objektuose, ženklinimo sistema. Jo žodžiais tariant, pasaulyje ir Europoje yra tikrai daug gerai atpažįstamų darnaus ir ekologinio verslo ženklų, tačiau idėja apjungti tvarųjį turizmą ir paveldą yra unikali. Reikšminga ir tai, kad verslas savo lėšomis ne tik atstato ir atgaivina paveldo objektus, bet ir prisideda prie jų išsaugojimo, prieinamumo ir patrauklumo, bei darnaus regiono vystymo. Jūs visada čia laukiami.

 

 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Mob. : +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com

 

naujienlaiškiai >

 

Jūs visada čia laukiami.