ČIA ESATE LAUKIAMI

MICHAELSON boutique HOTEL“ - vienas geriausiai įvertintų viešbučių visoje Lietuvoje, iš kurio lengvai pasieksite bet kurį mūsų šalies vakarų regiono ir Baltijos pajūrio kampelį. Atvykite pasimėgauti nepakartojamu gamtovaizdžiu ir pilnavertišku komfortu. Pailsėkite, atgaukite jėgas, o gal braidydami jūroje netgi atrasite lobį - auksaspalvį gintaro akmenėlį, 50 milijonų metų istorijos, kuri galėsite parsivežti nepakartojamų atostogų prisiminimui. Ypatingi žmonės pastebi ypatingus dalykus, tad kviečiame apsilankyti. Čia Jūs visada laukiami.

 


 

Mūsų Vardo Istorija ir Patirtis

MICHAELSON boutique HOTEL“ įsikūręs restauruotame XVIII a. sandėlio pastate, kuris yra saugomas jūrinis paveldas, įtrauktas į Lietuvos kultūros vertybių registrą. Jis netgi vadinamas Venecijos sandėliu, kadangi praeityje ribojosi ties Dangės upe ir laivai galėdavo priplaukti ir prisišvartuoti prie pat sienų. Vandenys visada įtakojo uostamiesčio architektūrą, be abejo ir mūsų charakterį bei identitetą, tad pagerbdami pirmąjį pastato savininką, pirklį Epraheimą Michaelsoną, nuspręndėme viešbutį pavadinti jo vardu.

Per šiuos pirmuosius 2 su puse metų mums iš tiesų pavyko sukurti išskirtinį boutique stiliaus viešbutį Klaipėdos regione. Džiaugėmės vainikavę pirmųjų metų sukaktį tapdami pirmaisiais Baltijos šalyse tarptautinio tinklo „Hôtels de Charme & de Caractère“ nariais, o pernai taip pat tapome finalininkais „International Hospitality Awards“ apdovanojimuose. Nuo pat atidarymo esame Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai, o dar 2016 m. rugsėjo mėnesį Valstybinis turizmo departamentas yra suteikęs mums 4*Plius klasę.

 

 

 

Mielieji, skirkite Laiko ir Sau, ir Gamtai

Atrodo įspūdingai? Net Jean-Paul Sartre vadino šį pasaulio kampelį „vartais į rojų“... Nors bandyti aprašyti Kuršių nerijos gamtą ir ją supančią jūrą, tai lyg stengtis nusakyti būtent šiuo metu ten skambančią muziką. O muziką būtina prieš tai pajausti, kaip ir šiose audras atlaikiusiose kopose - harmoniją, jos prieglobstį, kuriamą paukščių ramaus čiulbėjimo ir vėjo šnaresio tarp medžių lapų...

Ramūs istoriniai žvejų kaimeliai ar judresni, įvairias pramogas siūlantys, kurortai – ošianti Baltijos jūra laukia visų. O ar žinojote, kad ji - jauniausia pasaulyje ir jos pakrantės įvertintos kaip vienos gražiausių visoje Europoje? Lietuvai priklauso net 98 km ir nors tai dar neišpopuliarėjusi atostogų vieta, kerintys miškai, smulkaus balto smėlio paplūdymiai ir galingos šiaurinės bangos vilioja visų metų bėgyje... Taip, Lietuvos uostamiestis - tai ne tik vartai į nepakartojamo grožio, UNESCO saugojamą, Kuršių neriją, tai vartai į išsvajotąjį pasaulį!

 

 

 

 

Įkvepiantys Savaitgaliai

Kerinti Baltijos jūra visada buvo ir bus jos žmonėms įkvėpimas - ji kiekvienam ją aplankančiam žeria daugybę mielų atradimų ir nepakartojamų emocijų. Nes ji tokia: atplaukia su gerosios energijos banga, „pagauna“ ir nepaleidžia... Tada ir dienų ir naktų, regis, tiesiog per mažai.

O Klaipėdoje, Lietuvos uostamiestyje, visada vyksta gaivūs kaip pajūrio vėjas ir lengvi kaip smilgos prisilietimas renginiai. Tad kviečiame čia ne tik pailsėti, o ir turiningai praleisti laiką. Pažinkite šio rojaus kampelio istorinį charakterį ir pajauskite jo patrauklią dvasią. Pažadėję sau padaryti ką nors kitaip, atitrūkite nuo rutinos. Juk kelionės - tai nepakartojama galimybė augti ir tobulėti.

 

REZERVUOKITE NAKVYNĘ DABAR >

 

 

Mus rasite Klaipėdoje

MICHAELSON boutique HOTEL“ įsikūręs istorinėje Dangės upės krantinės vietoje, šalia Klaipėdos senosios piliavietės. Iki mūsų patogus privažiavimas pagrindinėmis miesto gatvėmis, o nuo mūsų Jums bus viskas lengvai pasiekiama... Pasivaikščiodami galėsite aplankyti įžymųjį pasukamąjį tiltelį, Kalvystės, Laikrodžių ir Dailės muziejus, įvairias meno galerijas, Kultūrų Komunikacijų Centrą, Kultūros Fabriką, Muzikinį ir Dramos teatrus, bei kitas atrakcijas miesto rotušės gretose. Visai priešais mus, kitoje upės pusėje, randasi Senoji Smiltynės perkėla - „vartai“ į žavingąją Kuršių neriją, kurios miškingas kraštovaizdis atsiveria horizonte ir matosi net pro mūsų langus...

 

Keletas naudingų atstumų :                  Naujoji Smiltynės perkėla - 3,0 km

Klaipėdos traukinių stotis - 3,0 km      Palangos tarptautinis oro uostas - 33 km

Kauno oro uostas - 224 km                  Vilniaus tarptautinis oro uostas - 311 km

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti personalizuotus kvietimus ir įvairios vertės dovanas. Pradžiukinkite Jums artimus prabangiais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis besigrožint Dangės upe, jaukia pažintine vyno popiete, įsimintina privačia vakariene ar išskirtine stipriųjų gėrimų degustacija... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai...

 KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

Informacija  :  info@hotelmichaelson.com

Rezervacija  :  reception@hotelmichaelson.com