Jūrinio Paveldo Autentika


 

MICHAELSON boutique HOTEL“ – vienas geriausiai vertinamų viešbučių Vakarų Lietuvoje, iš kurio lengvai pasieksite bet kurį Klaipėdos regiono ir Baltijos pajūrio kampelį. Pajūrio žmonės visada įtakoja uostamiesčio architektūrą, be abejo ir mūsų charakterį bei identitetą. Įsikūręs restauruotame XVIII a. sandėlio pastate, kuriame nuolat vyko veiksmas, „MICHAELSON boutique HOTEL“ pavadintas pirmojo jo savininko, pirklio Epraheimo Michaelsono, vardu, jo garbei ir atminimui. Sandėliai adresu Žvejų g. 18 ir 18A yra autentiškas XVIII – XIX a. Lietuvos jūrinio paveldo palikimas, unikalūs ir saugomi, jie įtraukti į Lietuvos Kultūros vertybių registrą.  

Sandėliai Žvejų g. 18 ir 18A yra autentiškas XVIII–XIX amžiaus Lietuvos jūrinio paveldo palikimas.

‎‎ Plačiau: https://sa.lt/atgimusiame-istoriniame-klaipedos-pastate-venecijos-dvasia/?fbclid=IwAR12ToXNaPtNmM4T6n_ntHdfeuBHrcKh5FG37yYChFZNuAdpENxhBsZKu08

Per laiką įrodyta, kad kūrybingumui įtakos turi asmeniniai gebėjimai, mus supanti aplinka, patirtis, lankstus mąstymas. Tad siekiame sužavėti ir Jus čia puoselėjamu dėmesiu detalėms, teikiamų paslaugų kokybe ir įkvepiančiais akcentais.

 


 

Juk ne šiaip sau sakoma, kad jei nori pakeisti pasaulį, pradėk nuo savęs... Menas - tai konceptas, tai išgyvenimas, jausmas, tai priemonė. Būtent tam. Tai pojūčių sąveika, jais apčiuopiama išraiška dabarties, praeities ir ateities, viename objekte, kurio suvokimas neišvengiamai subjektyvus. Kintantis laike, kintantis keičiantis mums. Juk kūribingumas yra įgimtas ir išlieka formuojantis mūsų tapatybei, pasireikšdamas žvilgsnyje, žeste, intonacijoje. Esame interaktyvūs subjektai, veikiantys aplinką tiek pat, kiek ji veikia mus. Net stebėdami ar stebėdamiesi kažkieno sąmoningai kuriamu menu, tampame jo dalimi... Visumos dalimi, atsakingi už tai, ką ir kaip įsisaviname... Menas - stacionarus, net būdamas laikinas. Menas - būtinas, siekiant suprasti.

 

Esame tikri, kad "MICHAELSON boutique HOTEL" gali atitikti šiuolaikinius Jūsų poreikius ir siekius. Iki esamojo laiko tai unikalaus koncepto vieta Klaipėdoje, įkurta pasitikint šveicarų architekto Ivano Ghirlanda nestandartinėmis idėjomis ir vizija... Uostamiestyje rengiant ar dalyvaujant diskusijų forumuose ar spaudos konferencijose, dirbtuvėse, ekspozicijose ir parodose, ar projektų pristatymuose, patariame rezervuoti iš anksto pusryčius, pietus ar vakarienę. Pertraukų metu mėgaukitės tik nuoširdžia kava... Pageidaujant rezervuoti erdves ir susijusias paslaugas pas mus, kviečiame apsilankyti ir susitikti gyvai, likus bent savaitei iki pageidaujamos datos ir laiko.

 

 

 

MICHAELSON boutique HOTEL“ įsikūręs istorinėje Dangės upės krantinės vietoje, netoliese Klaipėdos piliavietės ir elingo. Pasivaikščiodami pasieksite Pilies muziejų, Teatro aikštę, Dramos ir Muzikinį teatrus, Koncertų salę, įvairias meno galerijas, KKKC Parodų Rūmus, Mažosios Lietuvos istorijos ir Kalvystės muziejus, bei kitas istorines ar kituo žymias vietas, esančias Klaipėdos miesto širdyje – senamiestyje.

Nuo birželio 1 d. viešbučio parkingas viešbučio svečiams mokamas 3,00 eur / 1 para .

 

Keletas naudingų atstumų :                                Klaipėdos Pilies uostas – 0,14 km

Kauno tarptautinis oro uostas – 224 km             Klaipėdos Autobusų stotis – 3 km

Vilniaus tarptautinis oro uostas – 311 km          Klaipėdos Geležinkelio stotis – 3 km

Palangos tarptautinis oro uostas - 33 km

 

 

 

Pajūris - nepakartojamai įkvėpiantis... Tad atitrūkdami nuo rutinos ir siekdami svajonių pažadėkime sau juo keliauti vis kitaip... Kviečiame Jus ilsėtis turiningai leidžiant laiką. Atvykite pasimėgauti pilnavertišku komfortu. Pasisemkite jėgų, atraskite, išgyvenkite ir puoselėkite prisiminimus, tuos vienintelius. Kviečiame pažinti pasaulio krašto charizmą ir charakterį, pajusti jo gyvibingą širdį. Tai neįtikėtina galimybė augti ir tobulėti.

Visai netoliese mūsų, kitoje Dangės upės pusėje - vartai į žavingąją Kuršių neriją, ar nuosekliai atsinaujinantį Lietuvos jūrų muziejų... Smiltynės perkėla. Tuomet, už marių, horizontas atsiveria, pakerėdamos visus čia apsilankančius...

 

Keletas naudingų atstumų :                                Smiltynės paplūdimys - 3 km

Naujoji Smiltynės perkėla - 3 km                       Juodkrantė - 21 km

Nida - 51,5 km                                                   Ventės Ragas - 51,5 km

Platelių ežeras - 78 km                                       Pajūrio regioninis parkas - 13 km

                                             

 

 

Restobaras

I - VI 12:00 - 22:00 / VII 12:00 - 18:00

 

Sparčioje visuomenėje daug energijos reikalaujantis darbas tampa labiau vertinamu nei laisvalaikis, tačiau ir Jūs, ir mes žinome, koks malonumas pasiekiamas, kai svarbiausia išlieka kartu leidžiamo laiko kokybė.

Rezervuokite pietus ar vakarienę iš anksto. Visada laukiame Jūsų aperityvui prie Dangės upės, ar ramiai, maloniai, taurei vyno... Kviečiame mėgautis emocijomis.

Nuo čia iki Muzikinio Teatro renginių...

 

meniu >

 

 

 

 

... Elena?

 

Daug laiko praleidžiate bendraudami nuotoliniu būdu? Siūlome paįvairinti ir susitikti mėgaujantis maistu.

Taip pat džiaugiamės galėdami pristatyti Jums maistą

kartu su WOLT ir BOLT Food.

Mes džiaugiamės, kai Jūs švenčiate.

 

 

 

 

 

Pusryčiai pas mus

I - VI 7:00 - 11:00 / VII 8:00 - 12:00

 

Subalansuota maisto įvairovė suteiks Jums gyvybingumo ir energijos, o pradėdami dienas pusryčiaudami palengva malonioje aplinkoje įkvėpsite ir taip būtino pozityvumo. Prasiskverbiant pirmiesiems saulės spinduliams virš miesto kviečiame Jus pas mus pasimėgauti visaverčiais pusryčiais, sužadinti idėjas, kurti planus...

Pageidautumėte vėlyvųjų pusryčių?

Susisiekite su mumis el. paštu gourmet@hotelmichaelson.com

arba mobiliu +370 638 55 331.

 

 

 

Blumenpracht . Pilnatvės Sodas

Susisiekite el. paštu iveta@pilnatvessodas.lt

arba mobiliu +370 688 31 337

Blumenpracht . Pilnatvės Sodas puokštės, kompozicijos ir pavienės gėlės... Puoselėkite savo jausmus.

Blumenpracht. Pilnatvės Sodas bičių vaško žvakių kvapas ir skleidžiama šviesa sušildo širdis, jaukina namus...

 

Prie dabarties galima prisirišti per įvairius elementus. Mums patinka Venecijos tema, tad įsikūrėme Venecijos stiliaus sandėliuose, pastatytuose šalia upės. Tad modernumą susieti su senove nusprendėme būtent per šį aspektą“, – pasakojo G. Bertašius, vienas projekto plėtotojų ir investuotojų, įsitikinęs, kad atida paveldui būtina, tačiau kuriant naują tokio pobūdžio objektų paskirtį nereikia bijoti drąsių idėjų ir sprendimų.

 


 

 

Dovanos

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti įvairios vertės kvietimus, dovanas...

Pradžiukinkite Jums artimus pilnavertiškais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis, jaukia degustacija ar įsimintina vakariene... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti unikaliai komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

Mes jau įsitikinome, kad elegantiškiausia dovana  tai nepamirštami malonūs įspūdžiai... Kviečiame.

 

Įvertinimai ir Partneriai

         

Nuo pat atidarymo esame Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai. Valstybinis turizmo departamentas suteikė mums 4*PLIUS įvertinimą 2016 m. ir džiaugėmės vainikavę pirmųjų metų sukaktį tapdami pirmaisiais Baltijos šalyse tarptautinio tinklo „HÔTELS DE CHARME & DE CARACTÈRE“ nariais. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai įteikė mums „Veržlaus starto“ nominaciją 2017 m., kai dalyvavome „International Hospitality Awards“ apdovanojimuose... „MICHAELSON boutique HOTEL“ dalyvauja darnaus turizmo projekte "Joint eco-sign for Lithuania's – Latvia's restaurants and hotels in cultural objects", vykdomo pagal 2014 – 2020 m. INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos Programą, nuo 2019 m. Pasitelkus Jan Peter Bergkvist, eksperto iš Švedijos, patirtį, sukurta vieninga ekologinių viešbučių ir restoranų, įsikūrusių paveldo objektuose, ženklinimo sistema. Jo žodžiais tariant, pasaulyje ir Europoje yra tikrai daug gerai atpažįstamų darnaus ir ekologinio verslo ženklų, tačiau idėja apjungti tvarųjį turizmą ir paveldą yra unikali. Reikšminga ir tai, kad verslas savo lėšomis ne tik atstato ir atgaivina paveldo objektus, bet ir prisideda prie jų išsaugojimo, prieinamumo ir patrauklumo, bei darnaus regiono vystymo. Jūs visada čia laukiami.

 

 


KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Mobilus : +370 640 63 378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com

Jūs visada čia laukiami.

 

gaukite naujienas ir pasiūlymus >