MENAS GYVENTI KARTU


 

MICHAELSON boutique HOTEL“ - vienas geriausiai įvertintų viešbučių Vakarų Lietuvoje, iš kurio lengvai pasieksite bet kurį Klaipėdos regiono ir Baltijos pajūrio kampelį. Vandenys visada įtakojo uostamiesčio architektūrą, be abejo ir mūsų charakterį bei identitetą. Įsikūręs restauruotame XVIII a. sandėlio pastate, kuriame nuolat vyko veiksmas, „MICHAELSON boutique HOTEL“ pavadintas pirmojo jo savininko, pirklio Epraheimo Michaelsono, vardu, jo garbei ir atminimui. Sandėliai adresu Žvejų g. 18 ir 18A yra autentiškas XVIII - XIX a. Lietuvos jūrinio paveldo palikimas, unikalūs ir saugomi, jie įtraukti į Lietuvos Kultūros vertybių registrą.  

Sandėliai Žvejų g. 18 ir 18A yra autentiškas XVIII–XIX amžiaus Lietuvos jūrinio paveldo palikimas.

‎‎ Plačiau: https://sa.lt/atgimusiame-istoriniame-klaipedos-pastate-venecijos-dvasia/?fbclid=IwAR12ToXNaPtNmM4T6n_ntHdfeuBHrcKh5FG37yYChFZNuAdpENxhBsZKu08

Per ilgą laiką įrodyta, kad kūrybiškumui įtaką daro ne tik asmeniniai gebėjimai, o ir įgytos žinios, mus supanti aplinka, lankstus mąstymas. Čia kartu kuriamos istorijos laikinumas neslepiamas, o vertinami skirtumai – integruojami šiuolaikiškai. Tad siekiame sužavėti ir Jus puoselėjamu dėmesiu detalėms, teikiamų paslaugų kokybe ir įkvepiančiais akcentais.

 


 

Mus rasite prie Dangės upės, Klaipėdoje

MICHAELSON boutique HOTEL“ įsikūręs istorinėje Dangės upės krantinės vietoje, netoliese Klaipėdos piliavietės. Pasivaikščiodami pasieksite Pilies muziejų, Teatro aikštę, Dramos ir Muzikinį teatrus, įvairias meno galerijas, KKKC Parodų Rūmus, Mažosios Lietuvos istorijos ir Kalvystės muziejus, bei kitas istorines ar kituo žymias vietas, esančias senamiestyje. Iki mūsų patogus privažiavimas pagrindinėmis miesto gatvėmis, o tada Jums taps viskas tikrai lengvai pasiekiama... Visai priešais mus, kitoje upės pusėje, randasi Senoji Smiltynės perkėla - „vartai“ į žavingąją Kuršių neriją, ar Lietuvos jūrų muziejų. Kuršių marios atsiveria horizonte, pakerėdamos visus čia apsilankančius...

Keletas naudingų atstumų :                           Naujoji Smiltynės perkėla - 3 km

Klaipėdos Geležinkelio stotis - 3 km            Klaipėdos Autobusų stotis - 3 km

Klaipėdos Pilies uostas - 0,14 km                 Palangos tarptautinis oro uostas - 33 km

Kauno tarptautinis oro uostas - 224 km        Vilniaus tarptautinis oro uostas - 311 km

 

 

Juk ne šiaip sau sakoma, kad jei nori pakeisti pasaulį, pradėk nuo savęs... Menas - tai konceptas, tai išgyvenimas, jausmas, tai priemonė. Būtent tam. Tai pojūčių sąveika, jais apčiuopiama išraiška praeities, dabarties ir ateities viename objekte, kurio suvokimas neišvengiamai subjektyvus. Kintantis laike, kintantis keičiantis mums. Juk kūribingumas yra įgimtas ir, nors ne visada lavinamas, išlieka formuojantis mūsų tapatybei, pasireikšdamas žvilgsnyje, žeste, intonacijoje. Mes patys esame interaktyvūs subjektai, nuolatos veikiantys aplinką tiek pat, kiek ji veikia mus. Netgi vien stebėdami ar stebėdamiesi kažkieno sąmoningai kuriamu menu, tampame jo dalimi, atsakingi už tai, kaip ir kiek jo pasisaviname. Menas - stacionarus, net tada, kada jis laikinas. Menas - būtinas, siekiant paaiškinti tai, kas visgi nepaaiškinama.

Esame tikri, kad „MICHAELSON boutique HOTEL“ atitinka šiuolaikinius Jūsų poreikius ir siekius. Laikantis šveicarų architekto Ivano Ghirlanda idėjos, čia įkūrta multifunkcinė, solidi ir nestandartinė galerija. Iki esamojo laiko tai unikalaus koncepto vieta Klaipėdoje. Rengiant diskusijų forumus ar spaudos konferencijas, ekspozicijas ir parodas, ar projektų pristatymus, patariame rezervuoti iš anksto pusryčius, pietus ar vakarienę. Pertraukų metu mėgausitės tik šviežiai malta gundančiai garuojančia kava ir gėrimais, užkandžiais, desertais kartu suderintais iš anksto... Teikiame kateringo paslaugas, tad jų galite užsakyti ir išsinešimui. Sutikite - dalintis ne tik rūpesčiais, bet ir malonumais - nuostabus jausmas. Erdvių ir susijusių paslaugų rezervacija derinama likus maždaug savaitei iki pageidaujamos datos ir laiko.

 

detaliau >

 

Prie istorijos, praeities galima prisirišti per įvairius elementus. Mūsų atveju tam pasitarnavo Venecijos tema, nes tai yra Venecijos stiliaus sandėlis, pastatytas šalia upės. Tad modernumą susieti su senove nusprendėme būtent per šį aspektą“, – pasakojo G. Bertašius, vienas projekto plėtotojų ir investuotojų, įsitikinęs, kad atida paveldui būtina, tačiau kuriant naują tokio pobūdžio objektų paskirtį nereikia bijoti drąsių idėjų ir sprendimų. Patirkite 800 kW galios privalumą naujojoje „Porsche“ elektromobilių įkrovimo stotelėje prieMICHAELSON boutique HOTEL“.

 

 

Įkvėpiantis Pasaulio Kraštas

Pajūris visada buvo, yra ir bus įkvėpiantis... Tad atitrūkdami nuo rutinos siekime svajonių ir pažadėkime sau juo keliauti vis kitaip... Kviečiame Jus ne vien tik pailsėti, o ir turiningai praleisti laiką. Atvykite pasimėgauti pilnavertišku komfortu. Pasisemkite jėgų, atraskite čia būtent tai, ko ieškote... Ir parsivežkite visą tai nepakartojamai praleisto laiko prisiminimui. Kviečiame Jus pažinti šio pasaulio krašto istorinį charakterį ir pajusti jo gyvibingą širdį. Tai neįkitėtina galimybė augti ir tobulėti.

Keletas naudingų atstumų :                      Smiltynės papludimys - 3 km

Juodkrantė - 21 km                                   Nida - 51,5 km

Ventės Ragas - 51,5 km                            Rusnė - 68 km

Varnių regioninis parkas - 98 km             Plateliai - 69 km

Pajūrio regioninis parkas - 13 km            Palanga - 28 km

 

 

 

Istorinio Pastato Autentika

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiamos paslaugos garantuoja jaukią viešnagę vertinantiems komfortą, tvarumą ir kokybę. Siūlome 16 unikalių kambarių, suprojektuotų išsaugojant autentiškas sijas ir balkius, kurie, nors apriboja aukštį, imponuoja tokius išskirtinius sprendimus, kaip baldų, pagamintų Lietuvoje, dizainą ir išdėstymą. Antrojo aukšto ąžuolo grindys - ilgaamžiškumo simbolis, mansardinio aukšto kiliminė danga - iš 100% ekologiškos vilnos. Visi audiniai - natūralūs, o balta ir minkšta patalynė net antialergiška.

Seifas, telefonas, TV, Wi-Fi, geriamas vanduo ir minibaras yra visuose kambariuose. Dviviečiuose kambariuose taip pat rasite kavos aparatą. Visuose kambariuose įrengtos dušo kabinos. Taip pat rasite aukštos kokybės kosmetiką, plaukų džiovintuvus, rankšluosčius, šlepetes ir chalatus.

Iš dalies kambarių atsiveria įsimintini vaizdai į Dangės upės pusę, o kitoje - jachtos lengvai siūbuoja uoste prie Klaipėdos Piliavietės...

Žinome, kad branginate savo laiką ir kasdien siekiate tobulumo. Esame būtent ta vieta, kuriai ramiai galite patikėti savo poilsį ir iš tiesų daugiau dėmesio skirti sau.

 

 

        

 

Tobulos Vestuvės

Pajūrio vėjo kedenamos vestuvės mylimiausių žmonių apsuptyje... Viena svarbiausių gyvenimo istorijų unikalaus komforto vietoje prie Dangės upės, Klaipėdoje...

MICHAELSON boutique HOTEL“ tobulai tinka rengiant vestuves mieste bet kuriuo metų laiku.

Jūsų patogumui, padėsime suplanuoti svarbiausią gyvenimo šventę nuo... iki... Jaunosios ar jaunojo priešvestuvinis vakaras, fotosesija, oficialioji santuokos ceremonija ar įsimintinas šventimas iki paryčių, pirmoji medaus mėnesio naktis - galime rekomenduoti ir padėti išsirinkti dekoratorius, stilistus, fotografus, pirmojo šokio choreografus... Prisiekite amžinąją meilę po atviru dangumi. Sudarant meniu siūlome tik tai, kas geriausia - tik rinktinius patiekalus ir gėrimus, visada atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir pageidavimus. Ir nesvarbu, ar pasirinksite elegantišką vakarą su pačiais artimiausiais, ar prabangų pobūvį, tiek Jums tiek Jūsų svečiams siūlome nepakartojamą viešnagę moderniuose, istorijos įkvėptuose, kambariuose. Sujungus restorano, baro ir krantinės terasos erdves, Jūsų vestuvėse gali dalyvauti net iki 100 žmonių, o viso viešbučio rezervacija garantuotų Jums išskirtinį privatumą ir mūsų maksimalų dėmesį.

Čia laikas sustoja… Būsime tobulu Jūsų šventės boutique.

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti įvairios vertės kvietimus, dovanas...

Pradžiukinkite Jums artimus pilnavertiškais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis, jaukia degustacija ar įsimintina vakariene... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti unikaliai komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

Mes jau įsitikinome, kad elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai... Kviečiame.

 


 

Įvertinimai ir Partneriai

              

 

Nuo pat atidarymo esame Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai. 2016 m. rugsėjo mėnesį Valstybinis turizmo departamentas suteikė mums 4*PLIUS įvertinimą ir džiaugėmės vainikavę pirmųjų metų sukaktį tapdami pirmaisiais Baltijos šalyse tarptautinio tinklo „Hôtels de Charme & de Caractère“ nariais. 2017 m. spalio mėnesį Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai įteikė mums „Veržlaus starto“ nominaciją, bei tapome finalininkais „International Hospitality Awards“ apdovanojimuose... 2019 metais, atitikdamas visus reikalavimus, „MICHAELSON boutique HOTEL“ tampa darnaus turizmo projekto "Joint eco-sign for Lithuania's - Latvia's restaurants and hotels in cultural objects", vykdomo pagal 2014 - 2020 m. INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos Programą, dalyviu. Pasitelkus Jan Peter Bergkvist, eksperto iš Švedijos, patirtį, sukurta vieninga ekologinių viešbučių ir restoranų, įsikūrusių paveldo objektuose, ženklinimo sistema. Jo žodžiais tariant, pasaulyje ir Europoje yra tikrai daug gerai atpažįstamų darnaus ir ekologinio verslo ženklų, tačiau idėja apjungti tvarųjį turizmą ir paveldą yra unikali. Reikšminga ir tai, kad verslas savo lėšomis ne tik atstato ir atgaivina paveldo objektus, bet ir prisideda prie jų išsaugojimo, prieinamumo ir patrauklumo, bei darnaus regiono vystymo. Jūs visada čia laukiami.

 

 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Mob. : +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com

 

naujienlaiškiai >

 

Jūs visada čia laukiami.