ČIA JŪS VISADA LAUKIAMI


 

MICHAELSON boutique HOTEL“ - vienas geriausiai įvertintų viešbučių Vakarų Lietuvoje, iš kurio lengvai pasieksite bet kurį Klaipėdos regiono ir Baltijos pajūrio kampelį. Vandenys visada įtakojo uostamiesčio architektūrą, be abejo ir mūsų charakterį bei identitetą. Įsikūręs restauruotame XVIII a. sandėlio pastate, kuriame nuolat vyko veiksmas, „MICHAELSON boutique HOTEL“ pavadintas pirmojo jo savininko, pirklio Epraheimo Michaelsono, vardu, jo garbei ir atminimui. Šis pastatas šiuo metu - unikalus, tad ir saugomas jūrinis paveldas, įtrauktas į Lietuvos Kultūros vertybių registrą. Buvęs sandėlis kartais netgi palyginamas su Venecijos sandėliais, kadangi praeityje ribojosi ties Dangės upe, kad tuometiniai keleiviniai ir prekybiniai laivai galėtų priplaukti ir prisišvartuoti prie pat jo sienų.

Kadangi pirmasis viešbučio pastatas laikėsi ant medinių polių sutvirtinimo, simboliškai Venecijoje ir buvo pasirinkti registratūros baldai, suprojektuoti panaudojant restauruotą bricole medieną, o Murano saloje - stilingi VENINI šviestuvai, lyg įžiebiantys akcentus elegancijos... Visos kitos interjero detalės - šiuolaikinės ir tik iš natūralių medžiagų. Pakeičiant pastato paskirtį, jau restauravus rausvų plytų sienas ir išsaugojus jo sijas ir balkius, pasiekta autentiška architektūros ir dizaino sintezė, suteikianti mums išskirtinumo ir primenanti net pačio miesto, Klaipėdos, įspūdingą praeitį, nostalgiškus dabarties siekius ir ambicingas ateities vizijas...

Ypatingi žmonės pastebi ypatingus dalykus, tad kviečiame apsilankyti.

 


 

Įkvepiantys Savaitgaliai

 

Nemunas, ketvirta pagal ilgį Baltijos jūros baseino upė ir keturioliktoji visos Europos upė, kurios ilgis 937 km, Lietuvos teritorijoje teka 359 km, ilgiausiai. Nemuno deltos regioninis parkas, vakarų Lietuvoje, Kuršių marių pietrytinėje pakrantėje – tai salos, protakų raizgalynė, užliejamos pievos, pamario pelkės ir miškai... Čia puikios sąlygos paukščiams, todėl ši teritorija yra tarptautinės svarbos, pagal RAMSAR konvenciją 1993 m. įtraukta į tarptautinės svarbos sąrašą.

Čia randasi Ventės rago ornitologinė stotis... Ar jau buvote Ventės rago pusiasalyje šiemet?

 

 

 

 

Nors pabandyti aprašyti Kuršių neriją, įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, jos gamtą ir ją supančią jūrą, tai lyg stengtis nusakyti būtent dabar ten skambančią muziką, net Jean-Paul Sartre, apsilankęs čia, pavadino kopas „vartais į rojų“... Muziką būtina prieš tai pajausti, kaip ir harmoniją, jos prieglobstį. Ošianti Baltijos jūra, šnaranti augmenija ir čiulbantys paukščiai, smulkaus balto smėlio pakrantės, įvertintos kaip vienos gražiausių visoje Europoje, laukia visų.

Jūra visada buvo ir bus jos žmonėms įkvėpimas. O kai net šiaurinės bangos pradeda žerti kiekvienam nepakartojamas emocijas ir atradimus, regis ir dienų ir naktų bus tiesiog per mažai. Atvykite pasimėgauti pilnavertišku komfortu. Pasisemkite jėgų, atraskite čia įkvėpimą, o gal net lobį - 50 milijonų metų istorijos auksaspalvyje gintaro akmenėlyje, kurį galėsite parsivežti nepakartojamai praleisto laiko prisiminimui...

Klaipėdos kraštas vilioja visus visų metų bėgyje... O pačioje Klaipėdoje, Lietuvos uostamiestyje, visada vyksta vėjo ritmo įkvėpti renginiai. Kviečiame Jus ne vien tik pailsėti, o ir turiningai praleisti laiką. Pajauskite šio rojaus kampelio patrauklią dvasią ir atpažinkite jo istorinį charakterį. Atitrūkdami nuo rutinos, pažadėkite sau padaryti ką nors kitaip... Kelionės - tai nepakartojama galimybė augti ir tobulėti.

 

 


 

Naujienos

Tęsiame 2020-uosius su gera žinia : siūlome VERSLO PIETUS.

Nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 12:00 iki 15:00 val.

 

Nors tik „Porsche Taycan“ pajus 800 kW galios privalumą, naująja

įkrovimo stotele prie „MICHAELSON boutique HOTEL gali naudotis visi elektromobiliai, turintys specialias jungtis.

 


 

Mus rasite Klaipėdos Senamiestyje

MICHAELSON boutique HOTEL“ įsikūręs istorinėje Dangės upės krantinės vietoje, šalia Klaipėdos senosios piliavietės. Pasivaikščiodami pasieksite Teatro aikštę, Dramos ir Muzikinį teatrus, Mažosios Lietuvos istorijos muziejų, Etnografijos, Kalvystės, Laikrodžių ir Dailės muziejus, KKKC Parodų Rūmus, įvairias meno galerijas,  bei kitas istorines ar įžimias vietas, esančias senamiestyje.

Iki mūsų patogus privažiavimas pagrindinėmis miesto gatvėmis, o nuo mūsų Jums taps viskas tikrai lengvai pasiekiama... Visai priešais mus, kitoje upės pusėje, randasi Senoji Smiltynės perkėla - „vartai“ į žavingąją Kuršių neriją, ar Lietuvos jūrų muziejų. Kuršių marios atsiveria horizonte, pakerėdamos visus čia apsilankančius...

 

Keletas naudingų atstumų :                  Naujoji Smiltynės perkėla - 3,0 km

Klaipėdos traukinių stotis - 3,0 km      Palangos tarptautinis oro uostas - 33 km

Kauno oro uostas - 224 km                  Vilniaus tarptautinis oro uostas - 311 km

 


 

 

Įvertinimai ir Partneriai

Nuo pat atidarymo esame Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai. 2016 m. rugsėjo mėnesį Valstybinis turizmo departamentas suteikė mums 4*PLIUS įvertinimą ir džiaugėmės vainikavę pirmųjų metų sukaktį tapdami pirmaisiais Baltijos šalyse tarptautinio tinklo „Hôtels de Charme & de Caractère“ nariais. 2017 m. spalio mėnesį Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai įteikė mums „Veržlaus starto“ nominaciją, bei tapome finalininkais „International Hospitality Awards“ apdovanojimuose... 2019 metais, atitikdamas visus reikalavimus, „MICHAELSON boutique HOTEL“ tampa darnaus turizmo projekto "Joint eco-sign for Lithuania's - Latvia's restaurants and hotels in cultural objects", vykdomo pagal 2014 - 2020 m. INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos Programą, dalyviu. Pasitelkus Jan Peter Bergkvist, eksperto iš Švedijos, patirtį, sukurta vieninga ekologinių viešbučių ir restoranų, įsikūrusių paveldo objektuose, ženklinimo sistema. Jo žodžiais tariant, pasaulyje ir Europoje yra tikrai daug gerai atpažįstamų darnaus ir ekologinio verslo ženklų, tačiau idėja apjungti tvarųjį turizmą ir paveldą yra unikali. Reikšminga ir tai, kad verslas savo lėšomis ne tik atstato ir atgaivina paveldo objektus, bet ir prisideda prie jų išsaugojimo, prieinamumo ir patrauklumo, bei darnaus regiono vystymo.

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti įvairios vertės kvietimus ir dovanas...

Pradžiukinkite Jums artimus prabangiais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis besigrožint Dangės upe, jaukia popiete, įsimintina vakariene ar degustacija... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai.

 


 

                           

 

 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com