MIELIEJI, SVEIKI!

Mūsų pasiekimai ir patirtis

MICHAELSON boutique HOTEL“ įsikūręs Lietuvos pajūryje, istorinėje Klaipėdos vietoje ant Dangės upės krantinės netoliese senosios piliavietės. Uostamiestis - tai ne tik vartai į nepakartojamo grožio, UNESCO saugojamą, Kuršių neriją, tai vartai į pasaulį! Per šiuos pirmuosius 2 metus veiklos mums iš tiesų pavyko sukurti išskirtinį boutique stiliaus viešbutį Klaipėdos regione - 2017 m. netgi tapome finalininkais kaip „Best Boutique Hotel“ „International Hospitality Awards“ apdovanojimuose ir, taip pat pernai, dar gegužės mėnesį, džiaugėmės vainikavę pirmųjų metų sukaktį tapdami pirmaisiais Baltijos šalyse tarptautinio tinklo „Hôtels de Charme & de Caractère“ nariais! Jau nuo pat atidarymo „MICHAELSON boutique HOTEL“ yra Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos narys, o dar 2016 m. rugsėjo mėnesį Valstybinis turizmo departamentas suteikė mums 4*Plius klasę.

Ypatingi žmonės pastebi ypatingus dalykus, tad kviečiame apsilankyti...

Čia Jūs visada laukiami!

 

Mūsų unikali istorija, dizainas ir komfortas

MICHAELSON boutique HOTEL“ įsikūręs restauruotame XVIII a. sandėlio pastate. Galime tik didžiuotis, kad tai - saugomas jūrinis paveldas, įtrauktas į Lietuvos kultūros vertybių registrą. Šie reti pastatai dar vadinami Venecijos sandėliais, kadangi praeityje jie ribojosi ties Dangės upe ir laivai galėdavo priplaukti ir prisišvartuoti prie pat jų sienų. Vandenys visada įtakojo uostamiesčio architektūrą, be abejo ir mūsų charakterį bei identitetą, tad pagerbdami pirmąjį pastato savininką, pirklį Epraheimą Michaelsoną, ir buvo nuspręsta viešbutį pavadinti jo vardu.

Išskirtinumą mums suteikia pasiekta autentiškos architektūros ir originalaus dizaino sintezė. Išsaugotos ir restauruotos medinės konstrukcijos ir rausvų plytų sienos visada nostalgiškai primena pastato praeitį. Kadangi jis pastatytas ant medinių polių, simboliškai Venecijoje išrinkome recepcijos baldus, pagamintus naudojant restauruotą bricole medieną, o VENINI šviestuvus - siekdami įžiebti prabangiai jaukios elegancijos... Visos kitos interjero detalės - šiuolaikinės, tik iš natūralių medžiagų ir aukščiausios kokybės, pabrėžiant mūsų modernaus komforto suvokimą ir viziją.

 

Mūsų vieta - Lietuvos uostamiestis Klaipėda

Randamės Lietuvos pajūryje, pačiame mūsų grąžiojo uostamiesčio senamiestyje. Iki mūsų patogus privažiavimas pagrindinėmis miesto gatvėmis, o nuo mūsų Jums bus viskas lengvai pasiekiama... Pasivaikščiodami galėsite aplankyti įžymųjį pasukamąjį tiltelį, Dailės, Kalvystės ir Laikrodžių muziejus, Kultūros Fabriką, įvairias meno galerijas, Muzikinį ir Dramos teatrus, bei kitas atrakcijas miesto rotušės gretose. Visai priešais mus, kitoje upės pusėje, randasi Senoji Smiltynės perkėla - „vartai“ į žavingąją Kuršių neriją, o jos miškingas kraštovaizdis atsiveria horizonte ir matosi net pro mūsų viešbučio baro ir kambarių langus...

Keletas naudingų atstumų:                   Naujoji Smiltynės perkėla - 3,0 km

Klaipėdos traukinių stotis - 2,9 km      Palangos tarptautinis oro uostas - 33 km

Kauno oro uostas - 224 km                  Vilniaus tarptautinis oro uostas - 311km

 


 

Skirkite dėmesio mus supančiai gamtai ir laiko sau patiems...

Atrodo įspūdingai, tiesa? Taip, net Jean-Paul Sartre vadino šį žemės kampelį „vartais į rojų“... Bandyti aprašyti Kuršių nerijos gamtą ir ją supančią jūrą, tai lyg stengtis nusakyti ten būtent šiuo metu skambančią muziką... O muziką būtina prieš tai pajausti.

 

 

 

 


 

DANGĖS LEGENDOS >
DIDŽIOSIOS KURŠIŲ NERIJOS KOPOS >
PAŽINKITE LIETUVOS PAJŪRĮ >

         

 


 

         

PASIDŽIAUKITE ŠEIMA >
ĮKVEPIANTIS TANGO SAVAITGALIS >
PAUKŠČIŲ STEBĖJIMAS VENTĖJE >

 


 

Lietuvos Jūrų Muziejus, Delfinariumas ir Akvariumas
 

Kviečiame aplankyti dar visai neseniai Akvariume atidarytą labai įspūdingą akrilo tunelį, rūpestingai puoselėjamas Baltijos jūros gamtos ir istorijos ekspozicijas, bei nuotaikingai praleisti laiką delfinų pasirodymų metu. Juk Lietuvos Jūrų muziejaus Delfinariumas - vienintelis rytinėje Baltijos pakrantėje!

Nuo 2001 m. taip pat pradėtas ypatingas projektas - delfinų terapija, kurios metu dirbama kartu su vaikais, turinčiais įvairių sveikatos sutrikimų. Čia taip pat nuolat vyksta įvairūs edukacinės paskirties renginiai. Pažinkite paslaptingą vandenų pasaulį!

Daugiau informacijos >

 

II Tarptautinis Teatro Festivalis „TheATRIUM“ 2018

Kur mūsų dienomis viešai kalbėtis apie gyvenimą, žadinti vaizduotę, patirti kitą realybę? Nesidrovint juoktis, piktintis, stebėtis, ašaroti. Dabartyje: teatre, nes jis gyvuoja tik šią akimirką. Atrium lotyniškai – iš viršaus apšviečiama patalpa romėnų namuose, pagrindinė vieta susiburti. Tad festivalis TheATRIUM antrą kartą kviečia susiburti birželio mėnesį ir drauge pamąstyti apie šeimą, santykius, vestuves ir laidotuves, burtus, mitus ir tikrovę, laiką, istoriją ir karą... Apie mūsų gyvenimą. Ragina kelti klausimus, užsimiršti, pasigėrėti šokiu ir judesiu, paklausyti teatrališkų Lietuvoje dar nematytų muzikantų  Musica Nuda ir britų The Ukulele Orchestra of Great Britain. Susimąstyti, pasijuokti ir pailsėti. Festivalyje bus rodomi įdomiausi pastarojo sezono spektakliai iš Lenkijos, Gruzijos, Baltarusijos, Estijos ir, žinoma, Lietuvos.

Daugiau informacijos >

 

VASAROS Koncertų Ciklas 2018

Vasariški muzikos garsai nuo birželio 27 d. iki liepos 24 d. kvies apsilankyti parko estradoje šalia Klaipėdos koncertų salės. Čia vyks gaivūs kaip pajūrio vėjo gūsis ir lengvi kaip smilgos prisilietimas Vasaros koncertų ciklo renginiai. Klausytojams bus patiektas ypatingo skonio desertas iš klasikinės, pasaulio, populiariosios ir džiazo muzikos kūrinių. Tai bus tikras malonumas klausytis muzikos atvirame ore, žaliuojančios gamtos prieglobstyje. Atlikėjų kuriamą harmoniją papildys natūralios aplinkos „prieskoniai“ – vėjas, paukščiai, medžių lapų šnaresys. Visa tai sukurs ypatingą vakaro nuotaiką ir suteiks daug gražių įspūdžių.

Daugiau informacijos >

 

 

Norite daugiau veiksmo? Susitikime „Jūros šventėje“!

Liepos 27 - 29 d., populiariausias vasaros renginys, „Jūros šventė“ dovanos daugybę jūrinių akimirkų, kokybiškų, intriguojančių ir įspūdingų projektų, sukurtų specialiai šiai šventei, koncertų, teatrinių pasirodymų... Jūra ir jos žmonės visada buvo ir bus mūsų įkvėpimas, o trijų dienų bėgyje, ji kiekvienam iš mūsų pažers daugybę mielų atradimų ir nepakartojamų emocijų. Nes ji tokia: kaskart atplaukia su gerosios energijos banga, „pagauna“ ir nepaleidžia. Ir dienų, ir naktų tada, regis, per maža…Taigi, iki pasimatymo!

Daugiau informacijos >

 

PARSISIŲSKITE MIESTO ŽEMĖLAPĮ

 

Daugiau naudingos informacijos >

 KONTAKTAI

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

Informacija    info@hotelmichaelson.com

Rezervacijos    reception@hotelmichaelson.com 

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją, be abejo ir nakvynę mūsų viešbutyje pačiam komfortiškiausiam poilsiui... Susisiekite - čia galite įsigyti įvairios vertės, personalizuotus, kvietimus ir dovanas.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai...