ČIA JŪS VISADA LAUKIAMI


 

MICHAELSON boutique HOTEL“ - vienas geriausiai įvertintų viešbučių Vakarų Lietuvoje, iš kurio lengvai pasieksite bet kurį Klaipėdos regiono ir Baltijos pajūrio kampelį. Atvykite pasimėgauti pilnavertišku komfortu. Pailsėkite, pasisemkite jėgų, atraskite čia įkvėpimą, o gal net lobį - 50 milijonų metų istorijos auksaspalvyje gintaro akmenėlyje, kurį galėsite parsivežti nepakartojamai praleisto laiko prisiminimui. Ypatingi žmonės pastebi ypatingus dalykus, tad kviečiame apsilankyti.

Nuo pat atidarymo esame Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai. 2016 m. rugsėjo mėnesį Valstybinis turizmo departamentas suteikė mums 4*PLIUS įvertinimą ir džiaugėmės vainikavę pirmųjų metų sukaktį tapdami pirmaisiais Baltijos šalyse tarptautinio tinklo „Hôtels de Charme & de Caractère“ nariais. 2017 m. spalio mėnesį Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai įteikė mums „Veržlaus starto“ nominaciją, bei tapome finalininkais „International Hospitality Awards“ apdovanojimuose...

Šiais, 2019 metais, atitikdamas visus reikalavimus, „MICHAELSON boutique HOTEL“ tampa darnaus turizmo projekto "Joint eco-sign for Lithuania's - Latvia's restaurants and hotels in cultural objects" dalyviu. Šį projektą pagal 2014 - 2020 m. INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos Programą vykdo Latvijos viešbučių ir restoranų asociacija ir Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija. Pasitelkus Jan Peter Bergkvist, eksperto iš Švedijos, patirtį, sukurta vieninga ekologinių viešbučių ir restoranų, įsikūrusių paveldo objektuose, ženklinimo sistema. Jo žodžiais tariant, pasaulyje ir Europoje yra tikrai daug gerai atpažįstamų darnaus ir ekologinio verslo ženklų, tačiau idėja apjungti tvarųjį turizmą ir paveldą yra unikali. Reikšminga ir tai, kad verslas savo lėšomis ne tik atstato ir atgaivina paveldo objektus, bet ir prisideda prie jų išsaugojimo, prieinamumo ir patrauklumo, bei darnaus regiono vystymo.

Vandenys visada įtakojo uostamiesčio architektūrą, be abejo ir mūsų charakterį bei identitetą, tad pagerbdami pirmąjį savininką, pirklį Epraheimą Michaelsoną, nuspręndėme viešbutį pavadinti jo vardu. „MICHAELSON boutique HOTEL“ įsikūręs restauruotame XVIII a. sandėlio pastate, kuriame nuolat vyko veiksmas. Šis pastatas šiuo metu - unikalus ir saugomas jūrinis paveldas, įtrauktas į Lietuvos kultūros vertybių registrą. Jis netgi lyginamas su Venecijos sandėliais, kadangi praeityje ribojosi ties Dangės upe ir laivai galėdavo priplaukti ir prisišvartuoti prie pat jo sienų. Būtent todėl, kad pastatas pastatytas ant medinių polių, simboliškai Venecijoje buvo pasirinkti registratūros baldai iš restauruotos bricole medienos, bei VENINI šviestuvai, visada įžiebiantys elegancijos... Visos kitos interjero detalės - šiuolaikinės ir tik iš natūralių medžiagų. Pakeičiant pastato paskirtį ir projektuojant modernų interjerą, išsaugojant medines konstrukcijas ir restauruojant rausvų plytų sienas, pasiekta autentiškos architektūros ir originalaus dizaino sintezė, suteikianti mums išskirtinumo ir primenanti net pačio miesto, Klaipėdos, įspūdingą praeitį, nostalgiškus dabarties siekius ir ambicingas ateities vizijas...

 


 

Artėja metas ruoštis žiemos šventėms...

Žinome, kad branginate savo laiką, kasdien siekiate tobulumo ir vertinate kokybę. Besiruošiant žiemos šventėms, pagalvojome apie daug dirbančius, nespėjančius to padaryti iš anksto... Jei esate vieni jų – patikėkite visus savo rūpesčius mums. Esame tikri, kad „MICHAELSON boutique HOTEL“ solidi aplinka idealiai atitinka šiuolaikinius Jūsų poreikius ir siekius. Jau pradėjome pakuoti kalėdines dovanas – idealius skonių derinius alsuojančius Italija... Tad kviečiame užsukti į kasdien veikiantį restobarą – sužavėkite verslo pusryčiais ar pietumis savo partnerius, pasimėgaukite išskirtiniais skoniais bei pasirinkite mus asmeninėms ar verslo šventėms jaukioje ir prabanga alsuojančioje aplinkoje... Svarbiausia – prasidedant šalčiams nepamirškite savęs palepinti. Legendose pasakojama, kad viskas, kas paliečiama šafranu, kurio derlius nuimamas, kai danguje visiškai susilygina saulė, mėnulis ir žemė, gali tapti auksu ir šviesti malonia geltona spalva...

 

         

 

Tik prasidėjus gruodžiui vaikai pradeda laukti ir skaičiuoti dienas iki Kalėdų Senelio apsilankymo atidarydami vis kitą Advento kalendoriaus langelį, o mes kviečiame visus suaugusius kasdien atidaryti vis naują „MICHAELSON boutique HOTEL“ kalendoriaus langelį, kuris slėps vis naujus specialiai šiam laikotarpiui paruoštus barmenų kokteilius... Ar Jūs pasiruošę kartu su mumis leistis į žaismingą skonių ir atradimų kelionę?

 

                                  

                                  

                                  

 

 

...ar Jūs jau žinote, kur sutiksite Naujuosius metus?

MICHAELSON boutique HOTEL“ siūlo palydėti Senuosius ir sutikti Naujuosius metus Lietuvos pajūryje – Klaipėdoje.

Pavakarieniaukite pas mus stilingoje ir išskirtinėje aplinkoje, o likusią vakaro dalį pratęskite šventine dvasia alsuojančiame uostamiestyje pasipuošę šypsenomis... juk Jūra visada buvo ir bus žmonių įkvėpėja, suteikianti motyvacijos įgyvendinti svajones... O ateitis priklauso būtent tiems, kurie tiki savo svajonių grožiu!

Išankstinė rezervacija būtina, tad nedelskite susisiekti su mumis.

Kviečiame mėgautis emocijomis! Čia Jūs visada laukiami.

 

Detalesnę informaciją rasite mūsų facebook paskyroje >


 

A land of wood and water, proud, independent Lithuania (Lietuva) is fast recognised as one of Europe's gems. Southernmost of the Baltic states, it's a pocket-sized republic that's a nature-lover's delight, yet lacks nothing in urban excitement. Lonely Planet

 

 

 

  

 


 

Įkvepiantys Savaitgaliai

Nors pabandyti aprašyti Kuršių neriją, jos gamtą ir ją supančią jūrą, tai lyg stengtis nusakyti šiuo metu ten skambančią muziką, net Jean-Paul Sartre, apsilankęs čia, pavadino kopas „vartais į rojų“... Muziką būtina prieš tai pajausti, kaip ir harmoniją, jos prieglobstį. Ošianti Baltijos jūra, šnaranti augmenija ir čiulbantys paukščiai, smulkaus balto smėlio pakrantės, įvertintos kaip vienos gražiausių visoje Europoje, laukia visų.

Jūra visada buvo ir bus jos žmonėms įkvėpimas. O kai net šiaurinės bangos pradeda žerti kiekvienam daugybę nepakartojamų atradimų ir emocijų, regis ir dienų ir naktų čia tiesiog per mažai.

Taigi, nors Klaipėdos kraštas - dar pasaulyje neišpopuliarėjusi atostogų vieta, kerintys ežerai, laukai, miškai ir per juos vingiuojančios upės vilioja visų metų bėgyje... Štai Klaipėdoje, Lietuvos uostamiestyje, visada vyksta vėjo įkvėpti renginiai. Kviečiame Jus čia ne vien tik pailsėti, o ir turiningai praleisti laiką. Pažinkite šio rojaus kampelio istorinį charakterį ir pajauskite jo patrauklią dvasią. Atitrūkdami nuo rutinos, pažadėkite sau padaryti ką nors kitaip... Juk kelionės - tai nepakartojama galimybė augti ir tobulėti.

 

 

 

 

 

 

Gera Žinia!

Tęsime gruodžio mėnesį su gera žinia :

siūlome verslo pietus.

Nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 12:00 iki 15:00.

Lauksime Jūsų „MICHAELSON boutique HOTEL“.

 

 

 

 

 

 

Mus rasite Klaipėdos Senamiestyje

MICHAELSON boutique HOTEL“ įsikūręs istorinėje Dangės upės krantinės vietoje, šalia Klaipėdos senosios piliavietės. Pasivaikščiodami galėsite aplankyti Mažosios Lietuvos istorijos muziejų, Kalvystės, Etnografijos, Laikrodžių ir Dailės muziejus, KKKC Parodų Rūmus, įvairias meno galerijas, Kultūros Fabriką, Muzikinį ir Dramos teatrus, bei kitas vietas, esančias senamiestyje.

Iki mūsų patogus privažiavimas pagrindinėmis miesto gatvėmis, o nuo mūsų Jums bus viskas lengvai pasiekiama... Visai priešais mus, kitoje upės pusėje, randasi Senoji Smiltynės perkėla - „vartai“ į žavingąją Kuršių neriją, kurios miškingas kraštovaizdis atsiveria horizonte ir keri visus čia apsilankančius...

 

Keletas naudingų atstumų :                  Naujoji Smiltynės perkėla - 3,0 km

Klaipėdos traukinių stotis - 3,0 km      Palangos tarptautinis oro uostas - 33 km

Kauno oro uostas - 224 km                  Vilniaus tarptautinis oro uostas - 311 km

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti personalizuotus kvietimus ir įvairios vertės dovanas. Pradžiukinkite Jums artimus prabangiais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis besigrožint Dangės upe, jaukia pažintine vyno popiete, įsimintina privačia vakariene ar išskirtine stipriųjų gėrimų degustacija... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai.

 


                                                                                 


 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com