MIELIEJI, SVEIKI!

Mūsų pasiekimai ir patirtis

MICHAELSON boutique HOTEL“ įsikūręs Lietuvos pajūryje, istorinėje Klaipėdos vietoje ant Dangės upės krantinės netoliese senosios piliavietės. Uostamiestis - tai ne tik vartai į nepakartojamo grožio, UNESCO saugojamą, Kuršių neriją, tai vartai į pasaulį! Per šiuos pirmuosius 1,5 metų veiklos mums iš tiesų pavyko sukurti išskirtinį boutique stiliaus viešbutį Klaipėdos regione. Tai įrodė ir tai, kad 2017 m. „International Hospitality Awards“ apdovanojimuose patekome tarp finalininkų kaip „Best Boutique Hotel“. Taip pat pernai, dar gegužės mėnesį, džiaugėmės vainikavę pirmųjų metų sukaktį tapdami pirmaisiais Baltijos šalyse tarptautinio tinklo „Hôtels de Charme & de Caractère“ nariais. Nuo pat atidarymo „MICHAELSON boutique HOTEL“ yra Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos narys, o 2016 m. rugsėjo mėnesį Valstybinis turizmo departamentas suteikė mums 4*Plius klasę.

Ypatingi žmonės pastebi ypatingus dalykus, tad kviečiame apsilankyti!

Čia Jūs visada laukiami!

 

Mūsų unikali istorija, dizainas ir komfortas

MICHAELSON boutique HOTEL“ įsikūręs restauruotame XVIII a. sandėlio pastate. Galime tik didžiuotis, kad tai - saugomas jūrinis paveldas, įtrauktas į Lietuvos kultūros vertybių registrą. Šie reti pastatai dar vadinami Venecijos sandėliais, kadangi praeityje jie ribojosi ties Dangės upe ir laivai galėdavo priplaukti ir prisišvartuoti prie pat jų sienų. Vandenys visada įtakojo uostamiesčio architektūrą, be abejo ir mūsų charakterį bei identitetą, tad pagerbdami pirmąjį pastato savininką, pirklį Epraheimą Michaelsoną, viešbutį nuspręndėme pavadinti jo vardu.

Viešbučiui išskirtinumo suteikia autentiškos architektūros ir modernaus dizaino sintezė. Išsaugotos ir restauruotos originalias medinės konstrukcijos ir rausvų plytų sienos mums nostalgiškai primena pastato praeitį. Kadangi jis pastatytas ant medinių polių, simboliškai Venecijoje pasirinkome recepcijos baldus, pagamintus naudojant restauruotą bricole medieną, o VENINI šviestuvus - siekdami įžiebti prabangios elegancijos. Visos kitos interjero detalės - šiuolaikinės, tik iš natūralių medžiagų ir aukščiausios kokybės, pabrėžiant mūsų modernaus komforto suvokimą ir viziją.

 

Mūsų vieta - Lietuvos uostamiestis Klaipėda

Randamės Lietuvos pajūryje, pačiame Klaipėdos senamiestyje - iki mūsų patogus privažiavimas pagrindinėmis miesto gatvėmis, o nuo mūsų Jums bus viskas lengvai pasiekiama. Pasivaikščiodami aplankysite įžymųjį pasukamąjį tiltelį, Muzikinį ir Dramos teatrus, Kalvystės ir Laikrodžių muziejus, įvairias meno galerijas ir kitas atrakcijas miesto rotušės gretose. Visai priešais mus, kitoje upės pusėje, randasi Senoji Smiltynės perkėla - „vartai“ į žavingąją Kuršių neriją, kurios miškingas kraštovaizdis atsiveria horizonte ir matosi net pro mūsų viešbučio baro ir kambarių langus...

Keletas naudingų atstumų:                   Naujoji Smiltynės perkėla - 3,0 km

Klaipėdos traukinių stotis - 2,9 km      Palangos tarptautinis oro uostas - 33 km

Kauno oro uostas - 224 km                  Vilniaus tarptautinis oro uostas - 311km

 


 

 

Lietuvos Jūrų Muziejus, Delfinariumas ir Akvariumas
 

Lietuvos jūrų muziejus kviečia apsilankyti jo nuolat turtinamose ir rūpestingai puoselėjamose jūrų gamtos ir istorijos ekspozicijose, delfinų pasirodymuose, įvairiose šventėse ir renginiuose. Jūrų muziejaus Delfinariumas - vienintelis rytinėje Baltijos pakrantėje. Čia nuolatos vyksta nuotaikingi, edukacinės paskirties renginiai. Nuo 2001 m. taip pat pradėtas ypatingas projektas - delfinų terapija, kurios metu dirbama kartu su vaikais, turinčiais įvairių sveikatos sutrikimų. Akvariume visai neseniai atidarytas labai įspūdingas akrilo tunelis, leidžiantis pažinti jūros povandeninį pasaulį. Apsilankykite naujai įrengtoje Baltijos jūros ekspozicijoje! Pažinkite paslaptingą vandenų pasaulį!

Daugiau informacijos >

 

Vasarą susitikime Klaipėdoje! Jūros šventėje!

Vasara jau devintus metus į Klaipėdą pasibeldžia „Laivų parado“ vardu. Gegužės 19 d. vyksiantis renginys gimė kaip dedikacija Europos jūros dienai, tapdamas vienu bendruomeniškiausių miesto renginių, kasmet apjungiančių vis daugiau skirtingų iniciatyvų ir idėjų! O liepos 27 - 29 d. - „Jūros šventė“ dovanos daugybę jūrinių akimirkų, kokybiškų, intriguojančių, specialiai šiai šventei sukurtų projektų, koncertų, teatrinių pasirodymų... Jūra ir jos žmonės visada buvo ir bus mūsų įkvėpimas... Jau laukiame Jūsų! Iki pasimatymo!

Daugiau informacijos >

 

 

 

PARSISIŲSKITE MIESTO ŽEMĖLAPĮ

 

 

 

Bet prieš tai, skirkite šiek tiek dėmesio mus supančiai gamtai ir sau patiems...

Taip, tiesa, net Jean-Paul Sartre vadino šį žemės kampelį „vartais į rojų“...

 

 

Daugiau turistinės informacijos >

 

 


 

Ypatingi laisvalaikio pasiūlymai ir turistiniai paketai

 

         

PAŽINKITE LIETUVOS PAJŪRĮ >
PASIDŽIAUKITE ŠEIMA >
ĮKVEPIANTIS SAVAITGALIS >

 


 

DIDŽIOSIOS KURŠIŲ NERIJOS KOPOS >
DANGĖS LEGENDOS >
PAUKŠČIŲ STEBĖJIMAS VENTĖJE >

         

 KONTAKTAI

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

Informacija    info@hotelmichaelson.com

Rezervacijos    reception@hotelmichaelson.com 

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją, be abejo ir nakvynę mūsų viešbutyje pačiam komfortiškiausiam poilsiui... Susisiekite - čia galite įsigyti įvairios vertės, personalizuotus, kvietimus ir dovanas.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai...