MENAS GYVENTI KARTU


 

MICHAELSON boutique HOTEL“ - vienas geriausiai įvertintų viešbučių Vakarų Lietuvoje, iš kurio lengvai pasieksite bet kurį Klaipėdos regiono ir Baltijos pajūrio kampelį. Vandenys visada įtakojo uostamiesčio architektūrą, be abejo ir mūsų charakterį bei identitetą. Įsikūręs restauruotame XVIII a. sandėlio pastate, kuriame nuolat vyko veiksmas, „MICHAELSON boutique HOTEL“ pavadintas pirmojo jo savininko, pirklio Epraheimo Michaelsono, vardu, jo garbei ir atminimui. Šis pastatas šiuo metu - unikalus, tad ir saugomas jūrinis paveldas, įtrauktas į Lietuvos Kultūros vertybių registrą. Buvęs sandėlis kartais netgi palyginamas su Venecijos sandėliais, kadangi praeityje ribojosi ties Dangės upe, kad tuometiniai keleiviniai ir prekybiniai laivai galėtų priplaukti ir prisišvartuoti prie pat jo sienų.

Kadangi pirmasis viešbučio pastatas laikėsi ant medinių polių sutvirtinimo, simboliškai Venecijoje buvo pasirinkti ir registratūros baldai, suprojektuoti panaudojant restauruotą bricole medieną, o Murano saloje - stilingi VENINI šviestuvai, lyg įžiebiantys akcentus elegancijos... Visos kitos interjero detalės - šiuolaikinės ir tik iš natūralių medžiagų. Pakeičiant pastato paskirtį, jau restauravus rausvų plytų sienas ir išsaugojus jo sijas ir balkius, pasiekta autentiška architektūros ir dizaino sintezė, suteikianti mums išskirtinumo ir primenanti net pačio miesto, Klaipėdos, įspūdingą praeitį, nostalgiškus dabarties siekius ir ambicingas ateities vizijas...

Ilgą laiką buvo manoma, jog kūrybiškumas yra įgimtas, tačiau jau įrodyta, kad jam įtaką daro ne tik asmeniniai gebėjimai, o ir įgytos žinios, lankstus mąstymas, mus supanti aplinka. Tikime, kad galime sužavėti Jus čia puoselėjamu dėmesiu detalėms, teikiamų paslaugų kokybe ir įkvepiančia atmosfera. Ypatingi žmonės pastebi ypatingus dalykus, tad kviečiame apsilankyti. Čia, kartu kurdami ateitį, tikime vertybėmis.

 


 

Informuojame, kad laikinai sustabdome veiklą.

 


 

Joninių Brunch

2020.06.25 13:00 - 16:00

Pavasaris, oras atšyla, dienos ilgėja, pabunda gamta... Atsipalaiduokime ir pabandykime nusiteikti ir mes kuo šviesiau... Sulaukus vasaros saulėgrįžos - ilgiausios dienos ir trumpiausios, magiškos, Joninių nakties, švęsime ir kviesime Jus į „MICHAELSON boutique HOTEL“ vėlyvų pusryčių - pasidžiaugti dar šiltesniais saulės spinduliais ir maloniais įspūdžiais besigardžiuojant užkandžiais, karštais patiekalais, desertu, vynu, kava ir kitais gaiviais gėrimais. Jau laukiame Jūsų.

 

Kaina suaugusiam svečiui : 25 € / Kaina jaunesniam svečiui : 15 €

Išankstinė rezervacija kol kas nebūtina. Daugiau informacijos pagal situacijos pobūdį.

 

 

 

Įkvepiantys Savaitgaliai

Nemunas, ketvirta pagal ilgį Baltijos jūros baseino upė ir keturioliktoji visos Europos upė, kurios ilgis 937 km, Lietuvos teritorijoje teka 359 km, ilgiausiai. Nemuno deltos regioninis parkas, vakarų Lietuvoje, Kuršių marių pietrytinėje pakrantėje – tai salos, protakų raizgalynė, užliejamos pievos, pamario pelkės ir miškai... Čia puikios sąlygos paukščiams, todėl ši teritorija yra tarptautinės svarbos, pagal RAMSAR konvenciją 1993 m. įtraukta į tarptautinės svarbos sąrašą.

Čia randasi Ventės rago ornitologinė stotis... Ar jau buvote Ventės rago pusiasalyje šiemet?

 

 

Nors tik „Porsche Taycan“ pajus 800 kW galios privalumą, naująja įkrovimo stotele prie „MICHAELSON boutique HOTEL gali naudotis visi elektromobiliai, turintys specialias jungtis.

 

 

 

 

Nors pabandyti aprašyti Kuršių neriją, įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, jos gamtą ir ją supančią jūrą, tai lyg stengtis nusakyti būtent dabar ten skambančią muziką, net Jean-Paul Sartre, apsilankęs čia, pavadino kopas „vartais į rojų“... Muziką būtina prieš tai pajausti, kaip ir harmoniją, jos prieglobstį. Ošianti Baltijos jūra, šnaranti augmenija ir čiulbantys paukščiai, smulkaus balto smėlio pakrantės, įvertintos kaip vienos gražiausių visoje Europoje, laukia visų.

Jūra visada buvo ir bus jos žmonėms įkvėpimas. O kai net šiaurinės bangos pradeda žerti kiekvienam nepakartojamas emocijas ir atradimus, regis ir dienų ir naktų bus tiesiog per mažai. Atvykite pasimėgauti pilnavertišku komfortu. Pasisemkite jėgų, atraskite čia įkvėpimą, o gal net lobį - 50 milijonų metų istorijos auksaspalvyje gintaro akmenėlyje, kurį galėsite parsivežti nepakartojamai praleisto laiko prisiminimui...

Klaipėdos kraštas vilioja visus visų metų bėgyje... O pačioje Klaipėdoje, Lietuvos uostamiestyje, visada vyksta vėjo ritmo įkvėpti renginiai. Kviečiame Jus ne vien tik pailsėti, o ir turiningai praleisti laiką. Pajauskite šio rojaus kampelio patrauklią dvasią ir atpažinkite jo istorinį charakterį. Atitrūkdami nuo rutinos, pažadėkite sau padaryti ką nors kitaip... Kelionės - tai nepakartojama galimybė augti ir tobulėti.

 

 

 

 

Mus rasite Klaipėdos Senamiestyje

MICHAELSON boutique HOTEL“ įsikūręs istorinėje Dangės upės krantinės vietoje, šalia Klaipėdos senosios piliavietės. Pasivaikščiodami pasieksite Teatro aikštę, Dramos ir Muzikinį teatrus, Mažosios Lietuvos istorijos muziejų, Etnografijos, Kalvystės, Laikrodžių ir Dailės muziejus, KKKC Parodų Rūmus, įvairias meno galerijas,  bei kitas istorines ar įžimias vietas, esančias senamiestyje.

Iki mūsų patogus privažiavimas pagrindinėmis miesto gatvėmis, o nuo mūsų Jums taps viskas tikrai lengvai pasiekiama... Visai priešais mus, kitoje upės pusėje, randasi Senoji Smiltynės perkėla - „vartai“ į žavingąją Kuršių neriją, ar Lietuvos jūrų muziejų. Kuršių marios atsiveria horizonte, pakerėdamos visus čia apsilankančius...

 

Keletas naudingų atstumų :                  Naujoji Smiltynės perkėla - 3,0 km

Klaipėdos traukinių stotis - 3,0 km      Palangos tarptautinis oro uostas - 33 km

Kauno oro uostas - 224 km                  Vilniaus tarptautinis oro uostas - 311 km

 


 

Tobulos Vestuvės

Elegantiškos, prabanga dvelkiančios ir pajūrio vėjo kedenamos vestuvės brangiausių žmonių apsuptyje. Svarbiausia gyvenimo istorija unikalaus žavesio vietoje ant Dangės upės krantinės... „MICHAELSON boutique HOTEL“ tobulai tinka rengiant jaukias, boutique stiliaus, vestuves bet kuriuo metų laiku, nors vasarą mūsų terasa pasakiškai įsimins norintiems prisiekti amžinąją meilę po atviru dangumi. Tik pabandykite įsivaizduoti, kad į savo vestuvių šventę atplaukiate jachta...

Jūsų patogumui, padėsime suplanuoti vestuves nuo... iki... Mergvakaris, bernvakaris, fotosesija, nuotakos rytas ar pirmoji jaunųjų naktis, oficialioji santuokos ceremonija ar įsimintinas šventimas iki paryčių - galime rekomenduoti ir padėti išsirinkti dekoratorius, stilistus, fotografus, vakaro atlikėjus ar pirmojo šokio choreografus. Sudarant meniu siūlome tik tai, kas geriausia - tik išskirtinius patiekalus ir gėrimus, visada atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir pageidavimus. Ir nesvarbu, ar pasirinksite elegantišką vakarą artimiausių žmonių rate, ar prabangų pobūvį, tiek Jums tiek Jūsų svečiams siūlome nepakartojamą viešnagę moderniuose ir istorijos dvasia įrengtuose kambariuose. Sujungus restorano, baro ir krantinės terasos erdves, Jūsų vestuvėse gali dalyvauti net iki 100 žmonių, o viso viešbučio užsakymas garantuotų išskirtinį privatumą ir mūsų profesionalios komandos maksimalų dėmesį.

Tegul čia laikas sustoja, o siela nurimsta… Mes būsime tobulu Jūsų šventės boutique.

 

        


 

Verslas ir Kultūra

Esame tikri, kad „MICHAELSON boutique HOTEL“ solidi aplinka idealiai atitinka šiuolaikinius Jūsų poreikius ir siekius. Laikantis šveicarų architekto Ivano Ghirlanda idėjos, čia įkūrta moderni multifunkcinė galerija, skirta įvairaus pobūdžio renginiams. Iki šiol tai nestandartinė, unikalaus koncepto vieta Klaipėdoje, kurioje vienu metu telpa iki 30 žmonių. Rengiant įmonių susirinkimus, mokymus ir seminarus, didesnio formato pristatymus ar konferencijas, galime pritaikyti ir kitas erdves - krantinės terasą, barą, restoraną, kambarius. Rezervacijos derinamos mažiausiai 5 dienas iki pageidaujamos datos ir laiko. Primename, kad visada galite rezervuoti stalą pusryčiams, pietums ar vakarienei, prireikus padėsime suorganizuoti furšetą. Kavos pertraukų metu mėgausitės tik šviežiai malta kava ir kitais gėrimais, kartu iš anksto suderintais, užkandžiais ir pyragais, gardėsiais ir desertais... Jų galite užsisakyti ir išsinešimui. Galų gale, nustebinti kitus, reikalaujant tik paties geriausio iš savęs - tikrai nuostabus jausmas.

Papildomi privalumai: galerijos perregimumas, atskiriamųjų užsklandų pritaikymas moduliais; moderni interaktyvi lenta, video konferencijų įranga, wi-fi; bloknotai ir pieštukai, vanduo; patogumai žmonėms su negalia; nemokamas parkavimas.

 


 

Ekspozicijos ir Parodos

Juk ne šiaip sau sakoma, kad jei nori pakeisti pasaulį, pradėk nuo savęs... Menas - tai konceptas, tai išgyvenimas, jausmas, tai priemonė. Būtent tam. Tai pojūčių sąveika, jais apčiuopiama išraiška praeities, dabarties ir ateities viename objekte, kurio suvokimas neišvengiamai subjektyvus. Kintantis laike, kintantis keičiantis mums. Juk kūribingumas yra įgimtas ir, nors ne visada lavinamas, jis išlieka formuojantis mūsų tapatybei, pasireikšdamas žvilgsnyje, žeste, intonacijoje. Mes patys esame interaktyvūs objektai, nuolatos veikiantys aplinką tiek pat, kiek ji veikia mus. Netgi vien stebėdami ar stebėdamiesi kažkieno sąmoningai kuriamu menu, tampame jo dalimi, atsakingi už tai, kaip ir kiek jo pasisaviname. Menas - stacionarus, net tada, kada jis laikinas. Menas - būtinas, siekiant palengvinti gyvenimą. Siekiantiems paaiškinti tai, kas visgi nepaaiškinama.

Daugiau informacijos apie čia vykusias ekspozicijas ir parodas >

 


 

Įvertinimai ir Partneriai

Nuo pat atidarymo esame Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai. 2016 m. rugsėjo mėnesį Valstybinis turizmo departamentas suteikė mums 4*PLIUS įvertinimą ir džiaugėmės vainikavę pirmųjų metų sukaktį tapdami pirmaisiais Baltijos šalyse tarptautinio tinklo „Hôtels de Charme & de Caractère“ nariais. 2017 m. spalio mėnesį Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai įteikė mums „Veržlaus starto“ nominaciją, bei tapome finalininkais „International Hospitality Awards“ apdovanojimuose... 2019 metais, atitikdamas visus reikalavimus, „MICHAELSON boutique HOTEL“ tampa darnaus turizmo projekto "Joint eco-sign for Lithuania's - Latvia's restaurants and hotels in cultural objects", vykdomo pagal 2014 - 2020 m. INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos Programą, dalyviu. Pasitelkus Jan Peter Bergkvist, eksperto iš Švedijos, patirtį, sukurta vieninga ekologinių viešbučių ir restoranų, įsikūrusių paveldo objektuose, ženklinimo sistema. Jo žodžiais tariant, pasaulyje ir Europoje yra tikrai daug gerai atpažįstamų darnaus ir ekologinio verslo ženklų, tačiau idėja apjungti tvarųjį turizmą ir paveldą yra unikali. Reikšminga ir tai, kad verslas savo lėšomis ne tik atstato ir atgaivina paveldo objektus, bet ir prisideda prie jų išsaugojimo, prieinamumo ir patrauklumo, bei darnaus regiono vystymo.

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti įvairios vertės kvietimus ir dovanas...

Pradžiukinkite Jums artimus prabangiais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis besigrožint Dangės upe, jaukia popiete, įsimintina vakariene ar degustacija... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai.

 


 

                           

 

 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com