Sveiki, mielieji!

MICHAELSON boutique HOTEL“ įsikūręs istorinėje Klaipėdos vietoje, restauruotame XVIII a. sandėlio pastate. Šie sandėliai, esantys Dangės upės krantinėje netoliese senosios piliavietės, - tai reti pastatai Lietuvoje, praeityje besiriboję su vandeniu. Jie dar vadinami Venecijos sandėliais, nes laivai galėdavo priplaukti ir prisišvartuoti prie pat jų sienų. Būtent todėl mūsų pastatas yra saugomas jūrinis paveldas, įtrauktas į Lietuvos kultūros vertybių registrą. Vandenys visada įtakojo uostamiesčio architektūrą, be abejo ir mūsų charakterį bei identitetą, taigi pagerbdami pirmąjį pastato savininką, pirklį Epraheimą Michaelsoną, viešbutį nuspręndėme pavadinti jo vardu.

MICHAELSON boutique HOTEL“ yra Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos narys. 2016 m. rugsėjo mėnesį Valstybinis turizmo departamentas suteikė mums 4*Plius klasę. 2017 m. gegužės mėnesį, pirmųjų metų sukaktį vainikavome tapdami pirmaisiais Baltijos šalyse tarptautinio tinklo „Hotels de Charme & Caractère“ nariais.

Ypatingi žmonės pastebi ypatingus dalykus, tad kviečiame apsilankyti... Čia Jūs visada laukiami!

  

Puikios naujienos - tapome finalininkais!

Per 1,5 metų veiklos mums pavyko sukurti išskirtinį boutique stiliaus viešbutį, tarp aukščiausio lygio paslaugas siūlančių Klaipėdos regione. Atėjus naujiems metams džiaugiamės galėdami pranešti, kad 4*Plius „MICHAELSON boutique HOTEL“ tapo finalininkais tarptautiniuose apdovanojimuose „International Hospitality Awards“ nominacijoje „Best Boutique Hotel“.

Apdovanojimų metu, kuriuose varžėsi viešbučiai net iš 21 šalies, vasario 18 d. bus paskelbti geriausi Europoje. Nugalėtojai renkami atsižvelgiant į Booking.com ir tarptautinės komisijos balsus bei kompanijos TrustYou pastebėjimus. Balų skaičiavimą prižiūri ir kontroliuoja audito kompanija Deloitte. Tikimės, kad mūsų darbas bus tinkamai įvertintas galutiniame nugalėtojo išrinkime!

 

 

Mūsų istorija ir ateities vizija

Savo svečiams siūlome 16 unikalių kambarių, o visus miesto lankytojus bei gyventojus taip pat kviečiame į viešbučio restoraną, barą ir naująją vyno parduotuvę. Renginiams sukūrėme išskirtinio dizaino įkvėpiančią galeriją, kurioje nuolat vyksta parodos. Jūsų patogumui veikia liftas, jungiantis visus aukštus.

Viešbučiui išskirtinumo suteikia autentiškos architektūros ir modernaus dizaino sintezė. Išsaugojome ir restauravome originalias medinės konstrukcijas ir rausvų plytų sienas, kurios mums nostalgiškai primena pastato praeitį. Kadangi jis pasatytas ant medinių polių, simboliškai Venecijoje pasirinkome recepcijos baldus, pagamintus naudojant restauratą bricole medieną, o VENINI šviestuvus - siekdami įžiebti prabangios elegancijos. Visos kitos interjero detalės - šiuolaikinės, tik iš natūralių medžiagų ir aukščiausios kokybės, pabrėžiant mūsų komforto suvokimą ir ateities viziją.

 

 

Mūsų vieta - Lietuvos uostamiestis Klaipėda

Randamės Lietuvos pajūryje, pačiame Klaipėdos senamiestyje - iki mūsų patogus privažiavimas pagrindinėmis miesto gatvėmis, o nuo mūsų Jums bus viskas lengvai pasiekiama. Pasivaikščiodami aplankysite įžymųjį pasukamąjį tiltelį, Muzikinį ir Dramos teatrus, Kalvystės ir Laikrodžių muziejus, įvairias meno galerijas ir kitas atrakcijas miesto rotušės gretose. Visai priešais mus, kitoje upės pusėje, randasi Senoji Smiltynės perkėla - „vartai“ į žavingąją Kuršių neriją, kurios miškingas kraštovaizdis atsiveria horizonte ir matosi net pro mūsų viešbučio baro ir kambarių langus...

Keletas naudingų atstumų:                   Naujoji Smiltynės perkėla - 3,0 km

Klaipėdos traukinių stotis - 2,9 km      Palangos tarptautinis oro uostas - 33 km

Kauno oro uostas - 224 km                  Vilniaus tarptautinis oro uostas - 311km


 

Ką veikti ir ką pamatyti esant pajūryje

ATSISIŲSKITE ŽEMĖLAPĮ

 

        

        

        

  

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui...

Susisiekite - čia galite įsigyti įvairios vertės dovanų kuponus ir personalizuotus kvietimus.

 


Adresas ir kontaktai

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas    info@hotelmichaelson.com