ČIA JŪS VISADA LAUKIAMI 

MICHAELSON boutique HOTEL“ - vienas geriausiai įvertintų viešbučių Vakarų Lietuvoje, iš kurio lengvai pasieksite bet kurį Klaipėdos regiono ir Baltijos pajūrio kampelį. Atvykite pasimėgauti pilnavertišku komfortu. Pailsėkite, pasisemkite jėgų, atraskite čia įkvėpimą, o gal netgi lobį - auksaspalvį gintaro akmenėlį, 50 milijonų metų istorijos, kurį galėsite parsivežti nepakartojamai praleisto laiko prisiminimui. Ypatingi žmonės pastebi ypatingus dalykus, tad kviečiame apsilankyti.

MICHAELSON boutique HOTEL“ įsikūręs restauruotame XVIII a. sandėlio pastate, kuriame nuolat vyko veiksmas. Šis pastatas šiuo metu - unikalus ir saugomas jūrinis paveldas, įtrauktas į Lietuvos kultūros vertybių registrą. Jis netgi lyginamas su Venecijos sandėliais, kadangi praeityje ribojosi ties Dangės upe ir laivai galėdavo priplaukti ir prisišvartuoti prie pat jo sienų. Būtent todėl, kad pastatas pastatytas ant medinių polių, simboliškai Venecijoje buvo pasirinkti registratūros baldai iš restauruotos bricole medienos, bei VENINI šviestuvai, visada įžiebiantys elegancijos... Visos kitos interjero detalės - šiuolaikinės ir tik iš natūralių medžiagų. Pakeičiant pastato paskirtį, išsaugojant medines konstrukcijas ir restauruojant rausvų plytų sienas, projektuojant modernų interjerą, pasiekta autentiškos architektūros ir originalaus dizaino sintezė, suteikianti išskirtinumo ir primenanti net pačio miesto, Klaipėdos, įspūdingą praeitį, nostalgiškus dabarties siekius ir ambicinas ateities vizijas... Vandenys visada įtakojo uostamiesčio architektūrą, be abejo ir mūsų charakterį bei identitetą, tad pagerbdami pirmąjį savininką, pirklį Epraheimą Michaelsoną, nuspręndėme viešbutį pavadinti jo vardu.

Per pirmuosius tris metus veiklos mums iš tiesų pavyko sukurti išskirtinį boutique stiliaus viešbutį. Nuo pat atidarymo esame Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai. 2016 m. rugsėjo mėnesį Valstybinis turizmo departamentas suteikė mums 4*PLIUS įvertinimą ir džiaugėmės vainikavę pirmąją sukaktį tapdami pirmaisiais Baltijos šalyse tarptautinio tinklo „Hôtels de Charme & de Caractère“ nariais. 2017 m. taip pat tapome finalininkais „International Hospitality Awards“ apdovanojimuose.

Šiais, 2019 metais, atitikdamas visus reikalavimus, „MICHAELSON boutique HOTEL“ tampa darnaus turizmo projekto "Joint eco-sign for Lithuania's - Latvia's restaurants and hotels in cultural objects" dalyviu. Šį projektą pagal 2014 - 2020 m. INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos Programą vykdo Latvijos viešbučių ir restoranų asociacija ir Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija. Pasitelkus Jan Peter Bergkvist, eksperto iš Švedijos, patirtį, sukurta vieninga ekologinių viešbučių ir restoranų, įsikūrusių paveldo objektuose, ženklinimo sistema. Jo žodžiais tariant, pasaulyje ir Europoje yra tikrai daug gerai atpažįstamų darnaus ir ekologinio verslo ženklų, tačiau idėja apjungti tvarųjį turizmą ir paveldą yra unikali. Darnaus turizmo aspektai tampa vis reikšmingesni ir svarbesni svetingumo verslui. Reikšminga ir tai, kad verslas savo lėšomis ne tik atstato ir atgaivina paveldo objektus, bet ir prisideda prie šių objektų išsaugojimo, prieinamumo ir patrauklumo, bei darnaus regiono vystymo.

 


 

 

 

  

 

Įkvepiantys Savaitgaliai... Mielieji, skirkite Laiko ir Sau, ir Gamtai.

Nors pabandyti aprašyti Kuršių nerijos gamtą ir ją supančią jūrą, tai lyg stengtis nusakyti šiuo metu ten skambančią muziką, Jean-Paul Sartre, apsilankęs čia, pavadino kopas „vartais į rojų“... Muziką būtina prieš tai pajausti, kaip ir harmoniją, jos prieglobstį. Ošianti Baltijos jūra, šnaranti augmenija ir čiulbantys paukščiai, pakrantės, įvertintos kaip vienos gražiausių visoje Europoje, laukia visų. Ir, nors tai dar neišpopuliarėjusi atostogų vieta pasaulyje, kerintys miškai, smulkus baltas smėlis ir galingos šiaurinės bangos vilioja visų metų bėgyje... O kai bangos kiekvienam žeria daugybę nepakartojamų atradimų ir emocijų, regis ir dienų ir naktų čia tiesiog per mažai.

Jūra visada buvo ir bus jos žmonėms įkvėpimas. Tad Klaipėdoje, Lietuvos uostamiestyje, visada vyksta pajūrio vėjo įkvėpti renginiai. Kviečiame Jus čia ne vien tik pailsėti, o ir turiningai praleisti laiką. Pažinkite šio rojaus kampelio istorinį charakterį ir pajauskite jo patrauklią dvasią. Atitrūkdami nuo rutinos, pažadėkite sau padaryti ką nors kitaip... Juk kelionės - tai nepakartojama galimybė augti ir tobulėti.

 


 

Brunch Tradicija

Pavasaris... Dienos ilgėja, oras tampa šiltesnis, atgimsta gamta.

Sekantis Brunch „MICHAELSON boutique HOTEL“ vyks Tėvo dienos proga.

Kaina vyresniąjam šeimos nariui: 25 eur.

Kaina šeimos nariui iki 12 metų: 15 eur.

Išankstinė rezervacija būtina, tad nedelskite susisiekti su mumis.

El. paštas: reception@hotelmichaelson.com

Telefonai: +370 46 224413 / +370 640 63378

 

 

 

 

Mus rasite Klaipėdos Senamiestyje

MICHAELSON boutique HOTEL“ įsikūręs istorinėje Dangės upės krantinės vietoje, šalia Klaipėdos senosios piliavietės. Pasivaikščiodami galėsite aplankyti Kultūrų Komunikacijų Centro Parodų Rūmus, Kalvystės, Etnografijos, Laikrodžių ir Dailės muziejus, įvairias meno galerijas, Kultūros Fabriką, Muzikinį ir Dramos teatrus, bei kitas vietas, esančias senamiestyje. Iki mūsų patogus privažiavimas pagrindinėmis miesto gatvėmis, o nuo mūsų Jums bus viskas lengvai pasiekiama... Visai priešais mus, kitoje upės pusėje, randasi Senoji Smiltynės perkėla - „vartai“ į žavingąją Kuršių neriją, kurios miškingas kraštovaizdis atsiveria horizonte ir keri visus čia apsilankančius...

 

Keletas naudingų atstumų :                  Naujoji Smiltynės perkėla - 3,0 km

Klaipėdos traukinių stotis - 3,0 km      Palangos tarptautinis oro uostas - 33 km

Kauno oro uostas - 224 km                  Vilniaus tarptautinis oro uostas - 311 km

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti personalizuotus kvietimus ir įvairios vertės dovanas. Pradžiukinkite Jums artimus prabangiais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis besigrožint Dangės upe, jaukia pažintine vyno popiete, įsimintina privačia vakariene ar išskirtine stipriųjų gėrimų degustacija... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai...

 


                           


 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com