MENAS GYVENTI KARTU


 

MICHAELSON boutique HOTEL“ - vienas geriausiai įvertintų viešbučių Vakarų Lietuvoje, iš kurio lengvai pasieksite bet kurį Klaipėdos regiono ir Baltijos pajūrio kampelį. Vandenys visada įtakojo uostamiesčio architektūrą, be abejo ir mūsų charakterį bei identitetą. Įsikūręs restauruotame XVIII a. sandėlio pastate, kuriame nuolat vyko veiksmas, „MICHAELSON boutique HOTEL“ pavadintas pirmojo jo savininko, pirklio Epraheimo Michaelsono, vardu, jo garbei ir atminimui. Sandėliai adresu Žvejų g. 18 ir 18A yra autentiškas XVIII - XIX a. Lietuvos jūrinio paveldo palikimas, unikalūs ir saugomi, jie įtraukti į Lietuvos Kultūros vertybių registrą.  

Sandėliai Žvejų g. 18 ir 18A yra autentiškas XVIII–XIX amžiaus Lietuvos jūrinio paveldo palikimas.

‎‎ Plačiau: https://sa.lt/atgimusiame-istoriniame-klaipedos-pastate-venecijos-dvasia/?fbclid=IwAR12ToXNaPtNmM4T6n_ntHdfeuBHrcKh5FG37yYChFZNuAdpENxhBsZKu08

Per ilgą laiką įrodyta, kad kūrybiškumui įtaką daro ne tik asmeniniai gebėjimai, o ir įgytos žinios, lankstus mąstymas, mus supanti aplinka. Tikime, kad ir Jus mes galime sužavėti puoselėjamu dėmesiu detalėms, teikiamų paslaugų kokybe ir įkvepiančia atmosfera. Čia, kartu kurdami ateitį, tikime vertybėmis.

 


 

Mus rasite Klaipėdos Senamiestyje

MICHAELSON boutique HOTEL“ įsikūręs istorinėje Dangės upės krantinės vietoje, netoliese Klaipėdos piliavietės. Pasivaikščiodami pasieksite Pilies muziejų, Teatro aikštę, Dramos ir Muzikinį teatrus, įvairias meno galerijas, KKKC Parodų Rūmus, Mažosios Lietuvos istorijos ir Kalvystės muziejus, bei kitas istorines ar kituo žymias vietas, esančias senamiestyje. Iki mūsų patogus privažiavimas pagrindinėmis miesto gatvėmis, o tada Jums taps viskas tikrai lengvai pasiekiama... Visai priešais mus, kitoje upės pusėje, randasi Senoji Smiltynės perkėla - „vartai“ į žavingąją Kuršių neriją, ar Lietuvos jūrų muziejų. Kuršių marios atsiveria horizonte, pakerėdamos visus čia apsilankančius...

Keletas naudingų atstumų :                           Naujoji Smiltynės perkėla - 3 km

Klaipėdos Geležinkelio stotis - 3 km            Klaipėdos Autobusų stotis - 3 km

Klaipėdos Pilies uostas - 0,14 km                 Palangos tarptautinis oro uostas - 33 km

Kauno tarptautinis oro uostas - 224 km        Vilniaus tarptautinis oro uostas - 311 km

 

 

Kultūra ir Verslas

Esame tikri, kad „MICHAELSON boutique HOTEL“ atitinka šiuolaikinius Jūsų poreikius ir siekius. Laikantis šveicarų architekto Ivano Ghirlanda idėjos, čia įkūrta solidi multifunkcinė galerija, skirta įvairaus pobūdžio renginiams. Iki šiol tai nestandartinė, unikalaus koncepto vieta Klaipėdoje, kurioje vienu metu telpa iki 30 žmonių. Rengiant įmonių susirinkimus, seminarus, didesnio formato pristatymus ar konferencijas, suteikiame galimybę pritaikyti ir kitas erdves - krantinės terasą, barą, restoraną, kambarius. Rezervacijos derinamos mažiausiai 5 dienas iki pageidaujamos datos ir laiko. Primename, kad visada galite rezervuoti stalą pusryčiams, pietums ar vakarienei, prireikus padėsime suorganizuoti furšetą. Kavos pertraukų metu mėgausitės tik šviežiai malta kava ir kitais kartu iš anksto suderintais gėrimais, užkandžiais, pyragais, desertais... Jų galite užsisakyti ir išsinešimui. Teikiame kateringo paslaugas. Juk nustebinti kitus, reikalaujant paties geriausio iš savęs - tikrai nuostabus jausmas.

Papildomi privalumai: galerijos perregimumas, atskiriamųjų užsklandų pritaikymas moduliais; moderni interaktyvi lenta, video konferencijų įranga, Wi-Fi; bloknotai ir pieštukai, vanduo; patogumai žmonėms su negalia; nemokamas parkavimas.

 

DETALIAU >

 

Prie istorijos, praeities galima prisirišti per įvairius elementus. Mūsų atveju tam pasitarnavo Venecijos tema, nes tai yra Venecijos stiliaus sandėlis, pastatytas šalia upės. Tad modernumą susieti su senove nusprendėme būtent per šį aspektą“, – pasakojo G. Bertašius, vienas projekto plėtotojų ir investuotojų, įsitikinęs, kad atida paveldui būtina, tačiau kuriant naują tokio pobūdžio objektų paskirtį nereikia bijoti drąsių idėjų ir sprendimų.

 


 

Patirkite „Porsche Taycan“ 800 kW galios privalumą, naujojoje elektromobilių įkrovimo stotelėje prie „MICHAELSON boutique HOTEL.

 


 

        

 

Tobulos Vestuvės

Elegantiškos, prabanga dvelkiančios ir pajūrio vėjo kedenamos vestuvės mylimiausių žmonių apsuptyje... Svarbiausia gyvenimo istorija unikalaus žavesio vietoje prie Dangės upės, Klaipėdoje... „MICHAELSON boutique HOTEL“ tobulai tinka rengiant vestuves mieste bet kuriuo metų laiku.

Jūsų patogumui, padėsime suplanuoti svarbiausią gyvenimo šventę nuo... iki... Jaunosios ar jaunojo priešvestuvinis vakaras, fotosesija, oficialioji santuokos ceremonija ar įsimintinas šventimas iki paryčių, pirmoji medaus mėnesio naktis - galime rekomenduoti ir padėti išsirinkti dekoratorius, stilistus, fotografus, pirmojo šokio choreografus... Prisiekite amžinąją meilę po atviru dangumi. Sudarant meniu siūlome tik tai, kas geriausia - tik rinktinius patiekalus ir gėrimus, visada atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir pageidavimus. Ir nesvarbu, ar pasirinksite elegantišką vakarą su pačiais artimiausiais, ar prabangų pobūvį, tiek Jums tiek Jūsų svečiams siūlome nepakartojamą viešnagę moderniuose, istorijos įkvėptuose, kambariuose. Sujungus restorano, baro ir krantinės terasos erdves, Jūsų vestuvėse gali dalyvauti net iki 100 žmonių, o viso viešbučio rezervacija garantuotų Jums išskirtinį privatumą ir mūsų maksimalų dėmesį.

Tegul čia laikas sustoja, o siela nurimsta… Mes būsime tobulu Jūsų šventės boutique.

 


 

Įkvėpiantis Pasaulio Kraštas

Jūra visada buvo, yra ir bus žmonėms įkvėpimas... Kviečiame Jus ne vien tik pailsėti, o ir turiningai praleisti laiką. Atvykite pasimėgauti pilnavertišku komfortu. Pasisemkite jėgų, atraskite čia tai, ko ieškote, o gal net lobį, kurį galėsite parsivežti nepakartojamai praleisto laiko prisiminimui... Pažinkite šio pasaulio krašto istorinį charakterį ir pajuskite jo gyvibingą širdį. Atitrūkdami nuo rutinos, siekite svajonių ir pažadėkite sau keliauti vis kitaip... Tai neįkitėtina galimybė augti ir tobulėti.

Keletas naudingų atstumų :                      Smiltynės papludimys - 3 km

Juodkrantė - 21 km                                   Nida - 51,5 km

Ventės Ragas - 51,5 km                            Rusnė - 68 km

Varnių regioninis parkas - 98 km             Plateliai - 69 km

Pajūrio regioninis parkas - 13 km            Palanga - 28 km

 


 

Įvertinimai ir Partneriai

Nuo pat atidarymo esame Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai. 2016 m. rugsėjo mėnesį Valstybinis turizmo departamentas suteikė mums 4*PLIUS įvertinimą ir džiaugėmės vainikavę pirmųjų metų sukaktį tapdami pirmaisiais Baltijos šalyse tarptautinio tinklo „Hôtels de Charme & de Caractère“ nariais. 2017 m. spalio mėnesį Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai įteikė mums „Veržlaus starto“ nominaciją, bei tapome finalininkais „International Hospitality Awards“ apdovanojimuose... 2019 metais, atitikdamas visus reikalavimus, „MICHAELSON boutique HOTEL“ tampa darnaus turizmo projekto "Joint eco-sign for Lithuania's - Latvia's restaurants and hotels in cultural objects", vykdomo pagal 2014 - 2020 m. INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos Programą, dalyviu. Pasitelkus Jan Peter Bergkvist, eksperto iš Švedijos, patirtį, sukurta vieninga ekologinių viešbučių ir restoranų, įsikūrusių paveldo objektuose, ženklinimo sistema. Jo žodžiais tariant, pasaulyje ir Europoje yra tikrai daug gerai atpažįstamų darnaus ir ekologinio verslo ženklų, tačiau idėja apjungti tvarųjį turizmą ir paveldą yra unikali. Reikšminga ir tai, kad verslas savo lėšomis ne tik atstato ir atgaivina paveldo objektus, bet ir prisideda prie jų išsaugojimo, prieinamumo ir patrauklumo, bei darnaus regiono vystymo.

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti įvairios vertės kvietimus, dovanas...

Pradžiukinkite Jums artimus pilnavertiškais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis, jaukia degustacija ar įsimintina vakariene... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti unikaliai komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

Mes jau įsitikinome, kad elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai... Kviečiame.

 


                               

 

 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com

 

GAUKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIUS >

 

Čia Jūs visada laukiami.