Lengvieji pusryčiai ir pietūs

Prasidedant rudeniui, ypatingai svarbu išlikti aktyviems ir energingiems. Įsibėgėjus rytui, „MICHAELSON boutique HOTEL“ bare pasiūlysime stiprios ir aromatingos kavos, kurią gaminame tik iš aparto, ir šviežiai spaustų sulčių. Taip pat galite užsisakyti bet kurio iš karštų patiekalų iš mūsų pusryčių meniu.

Vėliau, bet kuriuo dienos metu, kviečiame pasimėgauti sumuštiniais, salotomis, sriubomis bei kitais karštais patiekalais iš baro meniu. Šiuo metu vienas iš mūsų svečių mėgstamiausių - grill daržovės su keptu Camembert sūriu. Čia visada rasite ir mūsų firminių pyragų, kurių pasiūla nuolat kinta, kadangi jų skonių ir tekstūrų deriniai sezoniniai.

Jauki baro zona ir krantinės terasa, iš kurių atsiveria nuostabus vaizdas į marias ir Kuršių neriją, taip pat idealiai tinka paminėti asmenines šventes ar kitas Jums svarbias progas. Susisiekite ir su malonumu rezervuosime ir papuošime stalą Jums ir Jūsų artimiesiems.

Pavalgyti „MICHAELSON boutique HOTEL“ bare galite visomis savaitės dienomis nuo 11 iki 22 val., likus valandai iki užsidarymo.

Baro pusryčių meniu kaina 9,50 EUR asmeniui (PVM įskaičiuotas)

 

         

         

 

Daugiau informacijos ir rezervacijos, susisiekiant telefonu +370 46 224413 arba el.paštu reception@hotelmichaelson.com

 


 

VYNO ISTORIJOS >
GURMANAMS >
IŠSKIRTINIAI GĖRIMAI >

 


 

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui...

Susisiekite - čia galite įsigyti personalizuotos vertės dovanų kuponų.