Ekspozicijos ir parodos


 

OPEN CALL FOR ARTISTS

Reikalavimai šiuo metu neapibrėžti.

 


2018.12.03 - 2019.01.31

Paveikslų reprodukcijos“, Agnė Kišonaitė

Taip pat žinoma kaip AgneArt, menininkė visada randasi kūrybiniame sraute, kuris apima tapybą, baldų ir kilimų dizainą, meno instaliacijas. Pagrindinė tema - moteris, grožio vartojiškumas, moteriškas pasaulis... Pirmosios jos paveikslų reprodukcijų parodos surengtos Klaipėdoje, „MICHAELSON boutique HOTEL“, metu buvo eksponuojami žinomiausi ir geriausiai menininkę reprezentuojantys darbai, kuriuos vienija nuo pat kūrybos pradžios jos puoselėjama idėja, jog namams skirti meno kūriniai turi kelti tik geras emocijas, įkvėpti naujas idėjas ar atgaivinti malonius prisiminimus.

Atspausdinta ant brangaus ir kokybiško tekstūrinio popieriaus, kiekvieno paveikslo reprodukcija, prieš įrėminant, asmeniškai autorės pasirašyta. „MICHAELSON boutique HOTEL“ kviečiame susipažinti su jos kūriniais "Italian Silk", "Posture NO. 1 / 2 / 3 / 4", "Keeping an Eye".

Parodos draugas: Egidijus Jankauskas

 

 


2018.06.13 - 2018.09.13

Perspektyvos: menas, kepenų ligos ir realybė gydytojų akimis“, įvairūs autoriai

Šio 2017 m. projekto tikslas – meninės raiškos priemonėmis perteikti gydytojų mintis, įžvalgas, jausmus ir emocijas, susijusias su inovatyvia terapija. Jame dalyvavo 15 menininkų iš Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto. Bendradarbiaudami su LSMU Gastroenterologijos ir VUL Santaros klinikų Gastroenterologijos ir Hepatologijos skyriaus gydytojais, meno kūriniuose jie pavaizdavo emocinį dualumą – gydytojų emocijas iki inovatyvios terapijos ir po to, kai šios terapijos dėka pacientai visiškai išgydomi. Paremdami šią idėją, kvietėme visus daugiau apie tai sužinoti užsukus į parodą vykusią „MICHAELSON boutique HOTEL“.

 

 

 

 

 


2017.09.15 - 2017.12.31

Klaipėdos miesto ir jūrinis peizažas mene“, įvairūs autoriai

Tai vienas iš programos „Neužšąlantis kultūros uostas“ projektų, įvykusių Klaipėdoje, Lietuvos kultūros sostinėje 2017. Jos metu surengtame plenere dalyvavo 12 dailininkų iš Klaipėdos, Kauno ir Vilniaus, kurių darbai vis dar eksponuojami kilnojamos parodos formatu. Ši paroda Klaipėdoje prasidėjo „MICHAELSON boutique HOTEL“, įsikurdama įvairiose mūsų viešbučio erdvėse. Ją aplankę mūsų svečiai, miesto gyventojai ir lankytojai, turėjo galimybę susipažinti su unikaliais kūriniais, kuriuose įamžinti išskirtiniai, lyg susiliejantys, Klaipėdos krašto ir Baltijos jūros vaizdai.

 

 

 

 

 

 


2016.11.12 - 2016.12.04

Rymantis kitimas“, Alius Berdenkovas

Architektas, dailininkas ir skulptorius Alius Berdenkovas savęs menininku nevadina. Jam ne itin mielas ir šiuolaikinis požiūris į meną, kai idėja tapo svarbiau už formą. Įstabias interjero skulptūras ir bareljefus iš medžio drožiantis vyras nepataikauja jokiems meno pasaulio mados vėjams, daro tik tai, kas jam pačiam patinka, ir, kaip pats sako, tam, kad gyventi būtų įdomiau. „MICHAELSON boutique HOTEL“ vykusios Aliaus Berdenkovo parodos metu buvo eksponuojami jau žinomi ir išskirtini, nauji darbai.

 

 

 

 

 

 

 


VENINI stiklo vazų kolekcija

VENINI - tai magiškų meno dirbinių kūrėjai, tai nuolat tobulėjanti laboratorija, viena didžiausių kompanijų, susijusių su tyrimais stiklo srityje, o tuo pačiu laikoma ir meno pasaulio ikona. Čia pasauliniu mastu pripažintų dizainerių intuicija ir idėjos tampa realybe. „MICHAELSON boutique HOTEL“ puošia jų gaminti šviestuvai ir be galo džiaugiamės, kad čia vieši ir rinktinė unikalių jų rankų darbo vazų kolekcija.

Tai galimybė visiems neabejingiems stiklo burtams jomis pasigrožėti ar net jas įsigyti. Čia, Klaipėdoje. Visada.

 

 

 

 

 

 


Edita Suchockytė

Grafikei Editai Suchockytei įgimtas laisvės jausmas. Ji, regis, be didelių pastangų balansuoja tarp techninės meistrystės ir atsainaus lengvabūdiškumo, kurdama ofortus, monotipijas, tapydama, piešdama, iliustruodama knygas. Fiksuodama akimirkas, asmenybes, judesius ir simbolius, perteikiančius savitai romantizuotą pasaulio supratimą, atskleidžiančius amžinųjų vertybių prasmę. Kaip ji pati teigia, kuria intuityviai. „Vaizduoju tai, kas man tuo metu įdomu. Savotiškas prabangos jausmas nešiotis mintis apie būsimus darbus. Man graži netobulo žmogaus idėja. Klaidos turi labai daug gyvybės. Kaip ir klystantis žmogus. Svarbu suvokti, priimti savo trūkumus. Jie suteikia charakteriui jautrumo. Netobulas žmogus gali žavėti savitumu. O į paprastumą žiūriu iš kitos pusės – man įdomu eksperimentuoti su linija, atrasti naujų jos santykių su erdve. Prisideda ir gyvenimo patirtis – bėgant metams atsirado paprastesnis, vaiskesnis požiūris į aplinką.“

Menininkė iki šiol dirba savo studijoje Vilniuje, siekdama perkelti ją aplankančius į kitą, su fantazijų pasauliu susipynusią realybę, o jos ekspresionistiški kūriniai vertinami ne tik Lietuvoje, o ir kitose Europos šalyse, Kanadoje, JAV, Australijoje.

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti personalizuotus kvietimus ir įvairios vertės dovanas. Pradžiukinkite Jums artimus prabangiais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis besigrožint Dangės upe, jaukia pažintine vyno popiete, įsimintina privačia vakariene ar išskirtine stipriųjų gėrimų degustacija... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai.

 


                                  


 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com