Baras

MICHAELSON boutique HOTEL“ baras - tai gurmanų oazė, kurioje laikas sustoja mėgstantiems stiprią kavą, puikiai subalansuotą maistą, gerus vynus ir išskirtinius stipriuosius gėrimus. Tai taip pat ideali vieta darbui, verslo susitikimams ar pietums. Čia galite atsikvėpti nuo centrinių gatvių šurmulio, besigrožėdami Dangės upe. Bet kuriuo dienos metu galite rezervuoti stalą asmeninės šventės ar kita Jums svarbia proga, o dėmesinga mūsų baro komanda visada mielai pasidalins naujienomis su Jumis. Kviečiame mėgautis emocijomis!

REZERVUOKITE DATĄ

 

 Kasdieniai malonumai

I - VII 11:00 - 23:00

Įsibėgėjus rytui, „MICHAELSON boutique HOTEL“ bare ar krantinės terasoje, iš kurių atsiveria nuostabus vaizdas į marias ir Kuršių neriją, pasiūlysime šviežiai spaustų sulčių ir kažkurio iš patiekalų iš mūsų pusryčių meniu. Kviečiame Jus ir puodeliui stiprios aromatingos kavos, ar „MICHAELSON boutique HOTELespresso corretto. Tai stiprios itališkos kavos energija, subtiliai pagardinta Sambuca, itališku likeriu iš anyžių. Tai sodri ir kvapni klasika, artima mūsų viešbučio stiliui. Tai magiškas skonių derinys, jau pamėgtas ir vertinamas ne tik mūsų viešbučio svečių, o taip pat ir vietinių lankytojų...

Vėliau, bet kuriuo dienos metu, užsukite pasimėgauti dar kartą mūsų baro meniu malonumais - gaiviomis salotomis, sočiais sumuštiniais, trintų daržovių sriubomis ir kitais karštais patiekalais. Šiuo metu vienas iš mūsų svečių mėgstamiausių - keptas Camembert sūris, patiekiamas su įvairiomis grill daržovėmis. Čia visada rasite ir mūsų firminių sūrių ir saldžių pyragų, kurių pasiūlymas nuolat kinta, kartu su metų laikais... Rezervacijos vakarienei po 21 val. derinamos mažiausiai 24 val. iki pageidaujamos datos ir laiko.

 

         

         

 


 

Žavingos vyno istorijos

Kas antrą penktadienį nuo 17 val., ruošiame taurės jaukiems pašnekesiams apie plačiają vyno kultūrą. Kas kartą pristatome vis kitos rūšies ar kilmės vynus, kurie paryškina priderintų užkandukų skonius. Tai nuostabi galimybė susipažinti su mūsų parduotuvėje siūlomu vyno asortimentu. Tai vieta ir laikas skirtas bendrauti, pažinti ir, savaime aišku, pasiklausyti žavingų vyno istorijų...

2018.01.01 - 2018.01.31 Šiltesnių orų belaukiant, siūlysime karšto vyno...

2018.01.19 Raudonas vynas ir dalelė Argentinos virtuvės...

 

 

 

 

Nauja prestižinė parduotuvė

II - V 13:00 - 20:00  /  VI 11:00 - 20:00  /  VII 11:00 - 15:00

2017 m. liepos 1d. „MICHAELSON boutique HOTEL“ įkūrėme parduotuvę, kurioje siūlome virš 200 skirtingų rūšių vynų ir išskirtinių stipriųjų gėrimų iš viso pasaulio. Mes mielai rekomenduosime ir padėsime išsirinkti gėrimus, atitinkančias Jūsų kolegų, artimųjų ir mylymųjų skonius... Įsitikinę, kad čia rasite būtent tai ko ieškote,  kviečiame apsilankyti ar netgi tapti mūsų Vyno Klubo nariais. Lauksime Jūsų!

 

 


 

Privačios degustacijos

Kviečiame į skonių atradimo ir pažinimo kelionę - pasikvieskite ir pradžiuginkite draugus, nustebinkite verslo kolegas ir partnerius, sužavėkite Jus lankančius svečius. Degustacijos kaina kinta priklausomai nuo pasirinkto gėrimų ir užkandukų asortimento. Garantuojame profesionalų pristatymą ir puikiai praleistą laiką kartu!

Būtina išankstinė rezervacija. Susisiekite telefonu arba el.paštu wineclub@hotelmichaelson.com ir rezervuokite ne vėliau nei likus 3 dienoms iki pageidaujamos datos.

 

         

 


 

Tango pamokos ir pasirodymai

Tarptautinį pripažinimą pelnę Asya ir Nickolay Tchernolutsky iš Sankt Peterburgo - pora ne tik šokių aikštelėje, o tango jau seniai ne tik jų profesija, bet ir neatskiriama gyvenimo dalis. 2016 metais, mokinių, sponsorių ir tango aistruolių remiami, jie įsteigė „Uosto Tango“ studiją, siekdami populiarinti autentišką Argentinos tango kultūrą ir judėjimą Lietuvoje. „Uosto Tango“ - tai ne tik nauja šokių mokykla Klaipėdoje. Tai čia kartą į mėnesį rengiamos Milongos, pasirodymai visuose Lietuvos miestuose, išvykos ir pažintys su mokytojais iš viso pasaulio. Kviečiame ir Jus sutikti tango su šypsena ir atverti dalelę savo širdies - jei mokate vaikščioti ir apkabinti, vadinasi galite šokti tango! Siūlome galimybę rezervuoti privačią tango pamoką ar profesionalų pasirodymą, geidžiantiems nuostabiai romantiško vakaro ar ypatingos pramogos mūsų viešbutyje vykstančių renginių metu. Garantuojame nuoširdžias emocijas ir teigiamas akimirkas!

  

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui...

Susisiekite - čia galite įsigyti įvairios vertės dovanų kuponus ir personalizuotus kvietimus.

 


Adresas ir kontaktai

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas    info@hotelmichaelson.com