Baras

MICHAELSON boutique HOTEL“ baras - tai gurmanų oazė, kurioje laikas sustoja mėgstantiems stiprią kavą, puikiai subalansuotą maistą, gerus vynus ir išskirtinius gėrimus. Čia galite atsikvėpti nuo centrinių gatvių šurmulio, besigrožėdami Dangės upe. Tai taip pat ideali vieta darbui, verslo susitikimams ar pietums. Dėmesinga mūsų baro komanda visada mielai pasidalins naujienomis su Jumis.

Neseniai atsidariusioje vyno parduotuvėje siūlome virš 200 skirtingų rūšių vynų iš viso pasaulio. Susisiekite su viešbučio profesionaliu vyno žinovu ir surengsime personalizuotą vyno ar stipriųjų gėrimų degustaciją - tai nuostabi galimybė pradžiuginti artimuosius, maloniai praleisti romantišką pasimatymą, ar nauja neįprasta patirtis... Kviečiame mėgautis emocijomis!

Baras dirba kasdien, nuo 11 iki 23 valandos.

REZERVUOKITE STALIUKĄ

 

 


 

 

 

Gurmaniški malonumai

DAUGIAU INFORMACIJOS >

 

 

 

 

 

 

 

Lengvieji pusryčiai ir pietūs

DAUGIAU INFORMACIJOS >

 

 

 

 

 

 

 

Žavingos vyno istorijos

DAUGIAU INFORMACIJOS >

 

 

 

 

 

 

 

Išskirtinių gėrimų degustacijos

DAUGIAU INFORMACIJOS >

 

 

 

 


 

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti artimiesiems prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę retų stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui...

Susisiekite - čia galite įsigyti personalizuotos vertės dovanų kuponų.