Gausūs lėtieji pusryčiai

Mitybos specialistai vienareikšmiškai sutaria, kad geros dienos taisyklė yra visaverčiai pusryčiai. Kokybiškas ir įvairus maistas žmogaus organizmui suteikia gyvybiškai svarbios energijos, o lėtas pusryčiavimo ritualas malonioje aplinkoje dienos startui įkvepia daugiau pozityvumo. Tad skirkite daugiau dėmesio sau ir užsukite ramiai pasimėgauti pusryčiais „MICHAELSON boutique HOTEL“ restorane.

Mūsų pusryčių meniu įvairovė patenkins kiekvieno Jūsų skonį. Nuolatiniai ir sezoniniai blyneliai, omletai, virti ir kepti kiaušiniai, tarp jų ir mūsų firminis kiaušinis krepšelyje, keturių rūšių košės, varškėtukai, kuriuos labai mėgsta mažieji svečiai, - visi karštieji patiekalai yra gaminami nenaudojant jokių anksčiau užšaldytų ar greitai paruošiamų maisto produktų. Jums pageidaujant, patiekalai pakoreguojami ir patiekiami be laktozės ar gliuteno.

Kol laukiate karšto patiekalo, užsakyto iš meniu, galite pasivaišinti maistu, patiekiamu gausaus švediško stalo principu. Atsigaivinkite šviežiai spaustomis apelsinų arba greipfrutų sultimis, pasimėgaukite šviežiais ar džiovintais vaisiais ir pradėkite pusryčius dubenėliu dribsnių, sumaišytų su pienu ar ekologišku jogurtu. Visuomet rasite platų sūrių asortimentą, tokius gero skonio akcentus kaip mūsų pačių marinuotus saulėje džiovintus pomidorus, sūdytų ar rūkytų lašišų, vytintos jautienos išpjovos ar vytinto kiaulienos kumpio, kuriuos viešbutis užsisako iš kruopščiai atrinktų Norvegijos, Vokietijos bei Lietuvos tiekėjų.

Vienas iš „MICHAELSON boutique HOTEL“ pusryčių išskirtinumų - svečių itin pamėgtų sūrių ir saldžių, sezoninių ir netradicinių pyragų įvairovė. O kaipgi pusryčiai be gardžios ir aromatingos kavos? Latte, cappuccino, juoda kava ar espresso, daroma tik kavos aparatu, gundančiai garuojanti ir visiškai šviežia. Arbatos mėgėjai taip pat nenusivils - mūsų siūloma išsiskiria tuo, kad žolelės kruopščiai atrinktos rankomis ir patiektos aromatui atsiskleisti padedančiuose šilkiniuose maišeliuose. Siūlome trijų rūšių žaliosios arbatos, juodąją, vaisinę, ramunėlių ir kitas.

Kiekvieną savaitgalį taip pat vaišiname „Prosecco“ taure, o ypatingomis metų progomis organizuojame vėlyvuosius pusryčius - „brunch“.

Laukiame Jūsų darbo dienomis nuo 7 iki 11val., o šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 8 iki 12 val.

Restorano pusryčių meniu kaina 15 EUR asmeniui (PVM įskaičiuotas)

 

         

         

         

 

Daugiau informacijos ir rezervacijos, susisiekiant telefonu +370 46 224413 arba el.paštu reception@hotelmichaelson.com

         


 

< RESTORANAS
FIRMINIAI SKONIAI >
PRIVATŪS PIETŪS IR VAKARIENĖS >
 
 

 

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui...

Susisiekite - čia galite įsigyti personalizuotos vertės dovanų kuponų.