Gausūs lėtieji pusryčiai

Mūsų pusryčių meniu įvairovė patenkins kiekvieno Jūsų skonį! Nuolatiniai ir sezoniniai blyneliai, omletai, virti ir kepti kiaušiniai - tarp jų ir mūsų firminis kiaušinis krepšelyje, keturių rūšių košės, varškėtukai, kuriuos labai mėgsta mažieji svečiai... Visi karštieji patiekalai yra ruošiami nenaudojant jokių anksčiau užšaldytų ar greitai paruošiamų maisto produktų, o Jums pageidaujant, netgi pakoreguojami ir patiekiami be laktozės ar gliuteno.

Kol laukiate karšto patiekalo, užsakyto iš meniu, galite vaišintis maistu nuo gausaus švediško stalo. Atsigaivinkite šviežiai spaustomis apelsinų arba greipfrutų sultimis, pasimėgaukite šviežiais ar džiovintais vaisiais ir pradėkite pusryčius dubenėliu dribsnių, sumaišytų su pienu ar ekologišku jogurtu. Visuomet rasite platų sūrių asortimentą, tokius gero skonio akcentus kaip mūsų pačių marinuoti saulėje džiovinti pomidorai, sūdyta ar rūkyta lašiša, vytinta jautienos išpjova ar vytintas kiaulienos kumpis, kuriuos viešbutis užsisako iš kruopščiai atrinktų Norvegijos, Vokietijos bei Lietuvos tiekėjų.

Vienas iš „MICHAELSON boutique HOTEL“ pusryčių išskirtinumų - svečių jau itin pamėgtų sezoninių ir netradicinių, sūrių ir saldžių pyragų įvairovė. O kaipgi pusryčiai be gardžios ir aromatingos kavos? Latte, cappuccino, juoda kava ar espresso, ruošiama tik kavos aparatu, gundančiai garuojanti ir visiškai šviežia. Arbatos mėgėjai taip pat nenusivils - mūsų siūloma išsiskiria tuo, kad kruopščiai atrenkama ir patiekiama aromatą atsiskleidžiančiuose šilkiniuose maišeliuose. Siūlome trijų rūšių žaliosios arbatos, juodąją, vaisinę, ramunėlių ir kitas.

Mitybos specialistai vienareikšmiškai sutaria, kad geros dienos taisyklė yra visaverčiai pusryčiai. Kokybiško maisto įvairovė žmogaus organizmui suteikia gyvybiškai svarbios energijos, o lėtas pusryčiavimo ritualas malonioje aplinkoje dienos startui įkvepia daugiau pozityvumo. Tad skirkite daugiau dėmesio sau ir užsukite ramiai pasimėgauti pusryčiais „MICHAELSON boutique HOTEL“ restorane.

Kiekvieną savaitgalį taip pat vaišiname „Prosecco“ taure, o ypatingomis metų progomis organizuojame vėlyvuosius pusryčius - „brunch“.

Laukiame Jūsų darbo dienomis nuo 7 iki 11 val., o savaitgaliais nuo 8 iki 12 val.

Restorano pusryčių meniu kaina - 15 asmeniui

 

         

         

 


 

FIRMINIAI SKONIAI >
NAUJŲJŲ METŲ VAKARAS >
ĮSIMINTINOS PROGOS >
 
 

 

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui...

Susisiekite - čia galite įsigyti įvairios vertės dovanų kuponus ir personalizuotus kvietimus.

 


Adresas ir kontaktai

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas    info@hotelmichaelson.com