Verslo susitikimai ir įmonių renginiai

Ilgą laiką buvo manoma, jog kūrybiškumas yra įgimtas, tačiau įrodyta, kad jam įtaką daro ne tik gebėjimai ar asmeninės sąvybės, o ir įgytos žinios, lankstus mąstymas, mus supanti aplinka... „MICHAELSON boutique HOTEL“ - tai unikali, išskirtinė vieta Klaipėdoje, idealiai tinkanti verslo susitikimams ir didesniems įmonių renginiams: susirinkimams, konferencijoms, mokymams ir seminarams, prekių ir paslaugų pristatymams. Tikime, kad mūsų siūlomų paslaugų kokybė, prabanga ir dėmesys, puoselėjamas detalėse, sužavės ir įkvėps dalyvaujančius.

Moderni ir daugiafunkcinė galerija, kurioje nuolatos vyksta ekspozicijos ir parodos, įkurta pažemintame pastato aukšte, laikantis šveicarų architekto Ivano Ghirlanda idėjos. Archeologinių kasinėjimų metu aptiktas pastato pamatų originalus fragmentas, kurį nuspręsta išsaugoti ir atidengti. Dabar eksponuojamas po stiklu, jis puošia šią erdvę. Joje taip pat yra moderni interaktyvi lenta skirta prezentacijoms ir video konferencijoms. Čia vienu metu gali tilpti iki 30 žmonių.

Priklausomai nuo renginio pobūdžio, teikiame galimybę pritaikyti pagal Jūsų poreikius ir kitas viešbučio erdves. Kavos pertraukėlės vyksta bare. Jų metu teikiame tik šviežią kavą iš aparato ir visada pasiūlome kartu suderinti ne tik gėrimus, o taip pat užkandukus ir gardėsius, ruošiamus mūsų profesionalios restorano komandos. Taip pat galite iš anksto rezervuoti pietus ar vakarienę, tiek individualiai, tiek visiems renginio dalyviams.        

Neabejojame, kad svarbių susitikimų ar vizitų metu ieškote reprezentatyvios ir prestižinės vietos, kurią galėtumėte rekomenduoti atvykstantiems Jūsų svečiams. O kodėl gi nenustebinus verslo kolegų ir partnerių pakviečiant Juos į įspūdingą vyno ar stipriųjų gėrimų degustaciją? Susisiekite su mumis ir pasirūpinsime, kad Jums nieko netrūktų!

 

         

         

 

 


 

< PARODOS
TANGO >
VESTUVĖS >

 


 

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui...

Susisiekite - čia galite įsigyti įvairios vertės dovanų kuponus ir personalizuotus kvietimus.

 


Adresas ir kontaktai

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas    info@hotelmichaelson.com