Verslo susitikimai ir kiti renginiai

Ilgą laiką buvo manoma, jog kūrybiškumas yra įgimtas, tačiau įvairūs tyrimai parodė, kad jam įtaką daro ne tik gebėjimai ar asmeninės sąvybės, tačiau taip pat ir įgytos žinios, lankstus mąstymas, mus supanti aplinka... „MICHAELSON boutique HOTEL“ - neprilygstamai unikali vieta Klaipėdoje, kurioje galite rengti verslo susitikimus, įmonių susirinkimus, konferencijas, mokymus ir seminarus, prekių ir paslaugų pristatymus. Tikime, kad prabanga puoselėjama detalėse sužavės ir įkvėps dalyvaujančius.

Moderni ir daugiafunkcinė salė, kurioje nuolatos vyksta ekspozicijos ir parodos, įkurta pažemintame pastato aukšte, laikantis šveicarų architekto Ivano Ghirlanda idėjos. Archeologinių kasinėjimų metu aptiktas pastato pamatų originalus fragmentas, kurį nuspręsta išsaugoti ir atidengti. Dabar eksponuojamas po stiklu, jis puošia šią erdvę. Joje taip pat yra moderni interaktyvi lenta skirta prezentacijoms ir video konferencijoms. Čia vienu metu gali tilpti iki 30 žmonių.

Priklausomai nuo renginio pobūdžio, teikiame galimybę pritaikyti pagal Jūsų poreikius ir baro bei restorano erdves. Kavos pertraukėlės metu teikiame tik šviežią kavą iš aparato ir su Jumis suderintus įvairius firminius užkandžius. O kodėl gi nenustebinus verslo kolegų ir partnerių pakviečiant Juos į įspūdingą vyno ar stipriųjų gėrimų degustaciją? Taip pat galite užsisakyti privačius pietus ar vakarienę - mūsų personalas pasirūpins, kad Jums nieko netrūktų.

Neabejojame, kad svarbių susitikimų ar vizitų metu ieškote reprezentatyvios ir prestižinės vietos, kurią galėtumėte rekomenduoti atvykstantiems Jūsų svečiams. Primename, kad „MICHAELSON boutique HOTEL“ siūlo prabangaus komforto ir apgyvendinimo paslaugas. Čia Jūs visada laukiami!

 

         

         

         

 

Daugiau informacijos susisiekiant telefonu +370 640 63378 arba el.paštu info@hotelmichaelson.com

 


 

< PARODOS
VESTUVĖS >
< TANGO

 


 

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui...

Susisiekite - čia galite įsigyti įvairios vertės dovanų kuponus ir personalizuotus kvietimus.

 


Adresas ir kontaktai

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas    info@hotelmichaelson.com