Verslo susitikimai ir renginiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ daugiafunkcinėje erdvėje, kurioje nuolat vyksta parodos, vienu metu gali tilpti iki 30 dalyvių, priklausomai nuo renginio pobūdžio. Tai nuostabi vieta rengti konferencijas, mokymus ir seminarus, prekių ir paslaugų pristatymus, susirinkimus.

 

         

 

Jei Jūs ieškote vietos didesniam įmonės renginiui - teikiame galimybę išsinuomoti ir pritaikyti pagal Jūsų poreikius ir restoraną, barą, kambarius. Viešbučio komanda pasirūpins, kad Jums nieko netrūktų. Tikime, kad prabanga puoselėjama detalėse ir neprilygstama atmosfera įkvėps ir sužavės dalyvaujančius Jūsų įmonės renginyje.

 

         

 

Daugiau informacijos susisiekiant telefonu +370 640 63378 arba el.paštu info@hotelmichaelson.com

 


 

"UOSTO TANGO" >
TOBULOS VESTUVĖS >
PARODOS >

 


 

Specialus pasiūlymas kartu patyrusiems

Kasdien sutinkame naujų žmonių, bendraujame, susipažįstame, sudominame, atrandame. Tačiau sakoma, kad tikrus draugus galime suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų. Jų kompanijoje jaučiamės galintys elgtis laisvai, išsipasakoti atvirai, išgyvename ir džiaugiamės kartu, svajojame, kuriame ir palaikome vieni kitus. Tai žmonės, kurie, laikui bėgant, tampa artimi, tad, kai nespėjame susitikti dažniau, būtent su jais norisi nuveikti kažką ypatingo...

MICHAELSON boutique HOTEL“ visada stengiamės, kad mūsų svečiams nieko netrūktų, o nuo šios vasaros taip pat paruošėme viską, ko būtent Jums ir Jūsų artimiausiems draugams norėtųsi - pailsėkite ir pasidžiaukite vieni kitų kompanija autentiškoje vietoje, įsikūrusioje Klaipėdos senamiestyje, ir pasidalinkite dar viena miela patirtimi kartu, ramiai besigrožėdami nuostabia Lietuvos pakrante plaukiant iki Kuršių nerijos, smagiai įkvėpdami gryno oro ir sveikuoliškos energijos Juodkrantėje, įsitinkindami dar kartą, kad tai kas Jums svarbiausia - pasiekiama ir įgyvendinama... Juk tikri draugai - tai viena iš tyriausių motyvacijų. Mums - puikiai ir kokybiškai Jūsų praleistas laikas kartu - taip pat.

 

DAUGIAU INFORMACIJOS >

 


 

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, jaukią pažintinę vyno popietę, išskirtinę privačią vakarienę ar retų stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui... Susisiekite - čia Jūs visada laukiami!

Galite įsigyti personalizuotos vertės dovanų kuponus.