Išskirtiniai stiprieji gėrimai

 

Viešos degustacijos

Spalio 27 d. 18 val. „MICHAELSON boutique HOTEL“ bare vyks geriausio pasaulyje romo degustacija. Barbadosas, Gvatemala, Kuba ir kitos egzotinės šalys turi senas romo gamybos tradicijas, bet šis nuostabus gėrimas neatsietinas ir nuo jūros, jūreivių ir daugybės legendų… Mes manome, kad romas - tai naujovių ir nuotykių ieškotojų gėrimas!

Tad kviečiame pasimėgauti ir pasidalinti nuotykiais su Simonu Laukaičiu - vieninteliu romelje Lietuvoje!

Primename, kad viešas stipriųjų gėrimų degustacijas rengiame tik kartą į mėnesį, tad nedelskite ir rezervuokite jau dabar.

 

 

Privačios degustacijos

Kviečiame leistis į skonių atradimo ir pažinimo kelionę degustuojant stipriuosius gėrimus, pasirinktus tarp mūsų žinovo rekomenduojamų - romus, viskius, džinus ar kitus, vienetinius, kurių dar nesatę ragavę... Tai nuostabi galimybė pradžiuginti draugus, nustebinti verslo kolegas ir partnerius, ar pakviesti netikėtiems įspūdžiams savo svečius...

Degustacijos metu siūlome po 20 ml 4-ių Jūsų pasirinktų stipriųjų gėrimų ir prie kiekvieno jų išraiškingai priderintus lengvus užkandukus, garantuojame profesionalų pristatymą ir personalizuotą dėmesį. Degustacijos kaina kinta priklausomai nuo pasirinkto gėrimų asortimento.

Būtina išankstinė rezervacija, tvirtinama ne vėliau nei likus 3 dienoms iki pageidaujamos degustacijos datos. Susisiekite - čia Jūs visada laukiami!

 

 

Daugiau informacijos ir rezervacijos, susisiekiant telefonu +370 46 224413 arba el.paštu reception@hotelmichaelson.com

 


 

< LENGVIEJI PUSRYČIAI IR PIETŪS
GURMANAMS >
< VYNO ISTORIJOS

 


 

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui...

Susisiekite - čia galite įsigyti personalizuotos vertės dovanų kuponų.