Išskirtiniai stiprieji gėrimai

Viskio degustacija

Pavadinimas WHISKY paprastai vartojamas distiliatams gaminamiems Škotijoje ir Kanadoje išskirti, o WHISKEY - nurodyti tuos kurie buvo distiliuoti Airijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Dar pabrėžiama, kad kanadietiškas viskis - tai CANADIAN WHISKY, o tas, kuris gaminamas Aliaskoje ir Jungtinėse Valstijose prie Kanados sienos ir kuriame pagrindinis ingredientas yra rugiai, vadinamas RYE (t.y. rugiai)... BOURBON terminas, identifikuoja viskį, pagamintą Jungtinėse Amerikos Valstijose fermentuojant ir distiliuojant kukurūzų, rugių ir miežių salyklą. Šis pavadinimas kilęs iš atitinkamos srities Kentukyje, kur istoriškai ir buvo pradėta burbono gamyba... Šias ir kitas istorijas Jūs išgirsite „MICHAELSON boutique HOTEL“ bare, užsiregistravę į viskio degustaciją, vyksiančią  lapkričio 17 d. 19 val.

Primename, kad atviras stipriųjų gėrimų degustacijas rengiame tik kartą į mėnesį, tad nedelskite ir rezervuokite jau dabar!

 

Privačios degustacijos

Kviečiame leistis į skonių atradimo ir pažinimo kelionę degustuojant stipriuosius gėrimus, pasirinktus tarp mūsų žinovo rekomenduojamų - romus, viskius, džinus ar kitus, vienetinius, kurių dar nesatę ragavę... Tai nuostabi galimybė pradžiuginti draugus, nustebinti verslo kolegas ir partnerius, ar pakviesti netikėtiems įspūdžiams savo svečius...

Degustacijos metu siūlome po 20 ml 4-ių Jūsų pasirinktų stipriųjų gėrimų ir prie kiekvieno jų išraiškingai priderintus lengvus užkandukus, garantuojame profesionalų pristatymą ir personalizuotą dėmesį. Degustacijos kaina kinta priklausomai nuo pasirinkto gėrimų asortimento.

Būtina išankstinė rezervacija, tvirtinama ne vėliau nei likus 3 dienoms iki pageidaujamos degustacijos datos. Susisiekite - čia Jūs visada laukiami!

 

 

Daugiau informacijos ir rezervacijos, susisiekiant telefonu +370 46 224413 arba el.paštu reception@hotelmichaelson.com

 


 

< LENGVIEJI PUSRYČIAI IR PIETŪS
GURMANAMS >
< VYNO ISTORIJOS

 


 

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui...

Susisiekite - čia galite įsigyti personalizuotos vertės dovanų kuponų.

 


 

Naujųjų metų vakaras operečių melodijų sūkuryje!

 

DAUGIAU INFORMACIJOS >