Parodos ir ekspozicijos

 

 

"Klaipėdos miesto ir jūrinis peizažas mene" (15.09.17 - 31.12.17)

Projektas „Klaipėdos miesto ir jūrinis peizažas mene“ – vienas iš Klaipėdos, Lietuvos kultūros sostinės 2017, programos „Neužšąlantis kultūros uostas“ renginių. Jo metu organizuotame plenere dalyvavo 12 dailininkų iš Klaipėdos, Kauno ir Vilniaus, kurių darbai bus eksponuojami kilnojamoje parodoje, įsikursiančioje ir „MICHAELSON boutique HOTEL“ erdvėse. Viešbučio svečiai, bei miesto gyventojai ir lankytojai, turės puikią galimybę susipažinti su unikaliais kūriniais, kuriuose įamžinti išskirtiniai Klaipėdos krašto ir Baltijos jūros vaizdai.

 

 

 

 

 

"Rymantis kitimas", Alius Berdenkovas (12.11.16 - 4.12.16)

Architektas, dailininkas ir skulptorius Alius Berdenkovas savęs menininku nevadina. Jam ne itin mielas ir šiuolaikinis požiūris į meną, kai idėja tapo svarbiau už formą. Įstabias interjero skulptūras ir bareljefus iš medžio drožiantis vyras nepataikauja jokiems meno pasaulio mados vėjams, daro tik tai, kas jam pačiam patinka, ir, kaip pats sako, tam, kad gyventi būtų įdomiau. „MICHAELSON boutique HOTEL“ vykusioje išskirtinės Aliaus Berdenkovo parodos metu buvo eksponuojami jau žinomi ir nauji darbai.

 

 

 

 

 

VENINI stiklo vazos (nuolatinė expozicija)

VENINI - magiškų meno dirbinių kūrėjai. Tai nuolat tobulėjanti laboratorija, viena didžiausių esančių kompanijų, susijusių su moksliniais tyrimais stiklo srityje bei laikoma meno pasaulio paminklu. Čia pasauliniu mastu pripažintų dizainerių idėjos ir intuicija tampa realybe. „MICHAELSON boutique HOTEL“ jau puošia VENINI gaminti šviestuvai. Be galo džiaugiamės, kad pas mus vieši ir 16 unikalių, rankų darbo, VENINI stiklo vazų, rinktinė kolekcija. Tai galimybė mūsų svečiams, ir visiems neabejingiems stiklo burtams, jomis pasigrožėti ar net jų įsigyti.

 

 

 

Daugiau informacijos susisiekiant telefonu +370 640 63378 arba el.paštu info@hotelmichaelson.com

 


 

TANGO >
VESTUVĖS >
VERSLAS >

 


 

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui...

Susisiekite - čia galite įsigyti įvairios vertės dovanų kuponus ir personalizuotus kvietimus.

 


Adresas ir kontaktai

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas    info@hotelmichaelson.com