Parodos ir ekspozicijos

2018.06.13 - 2018.09.13

Projekto „Perspektyvos: menas, kepenų ligos ir realybė gydytojų akimis“ paroda

Šio meninio projekto, vykusio 2017 m., tikslas – meninės raiškos priemonėmis perteikti gydytojų mintis, įžvalgas, jausmus ir emocijas, susijusias su inovatyvia terapija. Projekte dalyvavo 15 menininkų iš Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto. Bendradarbiaudami su LSMU Gastroenterologijos ir VUL Santaros klinikų Gastroenterologijos ir Hepatologijos skyriaus gydytojais, meno kūriniuose jie pavaizdavo emocinį dualumą – gydytojų emocijas iki inovatyvios terapijos ir dabar, kai inovatyvios terapijos dėka pacientai visiškai išgydomi. Paremdami šią idėją, kvietėme daugiau apie visą tai sužinoti užsukus į parodą vykusią „MICHAELSON boutique HOTEL“.

 

 

2017.09.15 - 2017.12.31

Klaipėdos miesto ir jūrinis peizažas mene“, plenero paroda

Tai vienas iš programos „Neužšąlantis kultūros uostas“ projektų, įvykusių Klaipėdoje, Lietuvos kultūros sostinėje 2017. Jos metu surengtame plenere dalyvavo 12 dailininkų iš Klaipėdos, Kauno ir Vilniaus, kurių darbai vis dar eksponuojami kilnojamos parodos formatu. Ši paroda Klaipėdoje prasidėjo „MICHAELSON boutique HOTEL“, įsikurdama įvairiose mūsų viešbučio erdvėse. Ją aplankę mūsų svečiai, miesto gyventojai ir lankytojai, turėjo nuostabią galimybę susipažinti su unikaliais kūriniais, kuriuose įamžinti išskirtiniai, lyg susiliejantys, Klaipėdos krašto ir Baltijos jūros vaizdai.

 

 

2016.11.12 - 2016.12.04

Rymantis kitimas“, Alius Berdenkovas

Architektas, dailininkas ir skulptorius Alius Berdenkovas savęs menininku nevadina. Jam ne itin mielas ir šiuolaikinis požiūris į meną, kai idėja tapo svarbiau už formą. Įstabias interjero skulptūras ir bareljefus iš medžio drožiantis vyras nepataikauja jokiems meno pasaulio mados vėjams, daro tik tai, kas jam pačiam patinka, ir, kaip pats sako, tam, kad gyventi būtų įdomiau. „MICHAELSON boutique HOTEL“ vykusios Aliaus Berdenkovo parodos metu buvo eksponuojami jau žinomi ir išskirtini, nauji darbai.

 

 

Nuolatinė expozicija

VENINI stiklo vazos

VENINI - magiškų meno dirbinių kūrėjai. Tai nuolat tobulėjanti laboratorija, viena didžiausių šiuolaikinių kompanijų, laikoma meno pasaulio ikona ir vedanti įvairius mokslinius tyrimus stiklo srityje. Būtent čia pasauliniu mastu pripažintų kūrėjų intuicija ir idėjos tampa realybe! „MICHAELSON boutique HOTEL“ erdves puošia VENINI sukurti šviestuvai. Be galo džiaugiamės, kad pas mus vieši ir jų rankų darbo 16 asmeniškai pasirinktų vazų kolekcija. Tai galimybė visiems mūsų svečiams neabejingiems stiklo burtams jomis pasigrožėti, o susižavėjus, gal netgi įsigyti...

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti personalizuotus kvietimus ir įvairios vertės dovanas. Pradžiukinkite Jums artimus prabangiais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis besigrožint Dangės upe, jaukia pažintine vyno popiete, įsimintina privačia vakariene ar išskirtine stipriųjų gėrimų degustacija... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai...

 KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, Lietuva

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

Informacija  :  info@hotelmichaelson.com

Rezervacija  :   reception@hotelmichaelson.com