Parodos

 

 

"Rymantis kitimas", Alius Berdenkovas (12.11.16 - 4.12.16)

Architektas, dailininkas ir skulptorius Alius Berdenkovas savęs menininku nevadina. Jam ne itin mielas ir šiuolaikinis požiūris į meną, kai idėja tapo svarbiau už formą. Įstabias interjero skulptūras ir bareljefus iš medžio drožiantis vyras nepataikauja jokiems meno pasaulio mados vėjams, daro tik tai, kas jam pačiam patinka, ir, kaip pats sako, tam, kad gyventi būtų įdomiau. „MICHAELSON boutique HOTEL“ vykusioje išskirtinės Aliaus Berdenkovo parodos metu buvo eksponuojami jau žinomi ir nauji darbai.

 

 

 

 

 

VENINI stiklo vazos (18.09.16 - 15.10.16)

VENINI - magiškų meno dirbinių kūrėjai. Tai nuolat tobulėjanti laboratorija, viena didžiausių esančių kompanijų, susijusių su moksliniais tyrimais stiklo srityje bei laikoma meno pasaulio paminklu. Čia pasauliniu mastu pripažintų dizainerių idėjos ir intuicija tampa realybe. „MICHAELSON boutique HOTEL“ jau puošia VENINI gaminti šviestuvai. Be galo džiaugiamės, kad pas mus viešėjo ir 16 unikalių, rankų darbo, VENINI stiklo vazų, specialiai atrinktų šiai progai. Tai buvo galimybė mūsų svečiams, ir visiems neatijengiems stiklo burtams, jomis pasigrožėti ar net jų įsigyti.

 

 

 

Daugiau informacijos susisiekiant telefonu +370 640 63378 arba el.paštu info@hotelmichaelson.com

 


 

< VERSLO SUSITIKIMAI
TOBULOS VESTUVĖS >
< "UOSTO TANGO"

 


 

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, jaukią pažintinę vyno popietę, išskirtinę privačią vakarienę ar retų stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui... Susisiekite - čia Jūs visada laukiami!

Galite įsigyti personalizuotos vertės dovanų kuponus.