Gurmaniški malonumai

 

 

MICHAELSON boutique HOTEL firminė kava

Nekasdienio skonio espresso corretto - stiprios juodos kavos puodelis, subtiliai pagardintas anyžine sambuka. Sodri ir kvapni espresso primena itališką klasiką, artima mūsų viešbučio stiliui dėl architektūrinių panašumų su Venecijos sandėliais. Šis netradicinis, mistiškas, kavos ir anyžiaus skonių derinys - mėgstamas ir vertinamas viešbučio lankytojų, tiek vietinų, tiek svečių, atvykusių iš įvairių pasaulio šalių...

 

 

 

 

 

MICHAELSON boutique HOTEL“ firminiai pyragai

Tai gabalėlis netikėto džiaugsmo, kuris nustebins Jus kiekvieną kartą... Pyragų pasiūla nuolat kinta. Kartais saldūs, kartais sūrūs, tačiau visada sezoniniai ir netradiciniai - juos jau pamėgo gurmanai ir skonių keliautojai. Užsukite pasimėgauti skonių ir tekstūrų deriniais, parinktais mūsų profesionalų. Pažadame, atrasite kažką tikrai malonaus!

 

 

 

 

 

 

MICHAELSON boutique HOTEL“ firminis aštuonkojo karpačo

Subtilus delikatesas, kuriuo pasilepinti kviečiame besigrožint nepakartojamu saulės žaismu ant Dangės upės vandens. Karpačo (it. carpaccio) pavadinimui suteikta viduramžių italų dailininko pavardė, ir iš tiesų jo paruošimas - profesionalus menas. Kuo ploniau supjaustytas aštuonkojis, tuo lengviau jis ištirpsta burnoje, atskleisdamas ypatingai gaivų jūros skonį. Šis patiekalas - tai elegancijos potėpis Jums siūlomų gurmaniškų skanėstų paletėje...

 

 

 

 

 

MICHAELSON boutique HOTEL“ firminis „Prosecco“

Tai itališki linkėjimai mūsų svečiams. Šis lengvas, žaismingai putojantis vynas gaminamas pagal specialų užsakymą tik mūsų viešbučiui. Itališkas žavesys artimas mūsų stiliui, tad firminis „Prosecco“ - ne mažiau subtilus, prabangus ir kerintis. Užsisakykite taurę smulkių burbuliukų - pažadame, jie ypatingi.

 

 

 

 

 

Daugiau informacijos susisiekiant telefonu +370 46 224413 arba el.paštu info@hotelmichaelson.com

 


 

VYNO ISTORIJOS >
< BARAS

 

 

 


 

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, jaukią pažintinę vyno popietę, išskirtinę privačią vakarienę ar retų stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui... Susisiekite - čia Jūs visada laukiami!

Galite įsigyti personalizuotos vertės dovanų kuponus.