RENGINIAI

MICHAELSON boutique HOTEL“ idealiai tinka įvairaus pobūdžio renginiams. Galime pritaikyti pagal Jūsų poreikius visas erdves - krantinės terasą, barą, restoraną, kambarius. Laikantis šveicarų architekto Ivano Ghirlanda idėjos, pažemintame viešbučio aukšte taip pat įkūrta moderni multifunkcinė galerija, kurioje nuolat vyksta parodos ir ekspozicijos. Tikime, kad sužavėsime ir Jus, ir Jūsų renginyje dalyvaujančius svečius, prabanga puoselėjama detalėse, teikiamų paslaugų kokybe ir neprilygstamai įkvepiančia atmosfera. Čia, kartu kurdami ateitį, tikime vertybėmis.

 


Verslo Susitikimai ir Kitokio Pobūdžio Įmonių Renginiai

Ilgą laiką buvo manoma, jog kūrybiškumas yra įgimtas, tačiau jau įrodyta, kad jam įtaką daro ne tik asmeniniai gebėjimai, o ir įgytos žinios, lankstus mąstymas, mus supanti aplinka. Restauruojant „MICHAELSON boutique HOTEL“ istorinį pastatą, archeologinių kasinėjimų metu buvo aptiktas originalus pamatų fragmentas, kurį nuspręsta simboliškai išsaugoti ir atidengti po stiklu, sienkiant papuošti galeriją pažemintame aukšte, kuri dabar ir funkcionali, ir moderni. Joje ne tik vyksta parodos ir ekspozicijos - tai nestandartinė, unikalaus koncepto, vieta Klaipėdoje, idealiai tinkanti verslo susitikimams ir didesniems įmonių renginiams: susirinkimams, konferencijoms, mokymams ir seminarams, prekių ir paslaugų pristatymams. Joje taip pat yra moderni interaktyvi lenta skirta prezentacijoms ir video konferencijoms. Čia vienu metu telpa iki 30 žmonių.

Priklausomai nuo renginio pobūdžio, teikiame galimybę pritaikyti pagal Jūsų poreikius ir kitas viešbučio erdves. Kavos pertraukėles dažniausiai rengiame bare. Jų metu siūlome šviežiai maltą kavą ir kitus kartu iš anksto suderintus gėrimus, užkandukus, desertus. Pas mus taip pat galite rezervuoti stalą pusryčiams, pietums ar vakarienei, suorganizuoti furšetą. Artėja šventinis periodas - sukvieskite kartu iki 60 draugų, kolegų, ir padovanokite sau išskirtinį renginį. 

Rezervacijos derinamos mažiausiai 5 dienos iki pageidaujamos datos ir laiko.

Neabejojame, kad svarbių susitikimų ar vizitų metu taip pat ieškote reprezentatyvios ir prestižinės vietos, kurią galėtumėte rekomenduoti atvykstantiems Jūsų svečiams. Susisiekite ir pasirūpinsime, kad Jiems nieko netrūktų.

 

         

         

         

 


Parodos ir Ekspozicijos

VENINI stiklo vazų nuolatinė expozicija

VENINI - magiškų meno dirbinių kūrėjai. Nuolat tobulėjanti laboratorija, viena didžiausių kompanijų, susijusių su tyrimais stiklo srityje, ji laikoma meno pasaulio ikona. Čia pasauliniu mastu pripažintų dizainerių idėjos ir intuicija tampa realybe.

MICHAELSON boutique HOTEL“ jau puošia VENINI gaminti šviestuvai. Be galo džiaugiamės, kad pas mus vieši ir 16 unikalių, rankų darbo, VENINI stiklo vazų, rinktinė kolekcija. Tai galimybė mūsų svečiams, ir visiems neabejingiems stiklo burtams, jomis pasigrožėti ar net jas įsigyti. Čia, Klaipėdoje. Kada Jums panorus.

 

Visos čia vykusios parodos ir ekspozicijos >

 

Tango BRUNCH

2018.12.0212:00 - 16:00

Šioje sparčiai besikeičiančioje visuomenėje sunkus darbas ir didelės energijos sąnaudos yra labiau vertinami nei aisvalaikis, tad tampa vis sudėtingiau jam skirti pakankamai laiko... Poilsis gali būti suvokiamas daugybe formų, tačiau tiek Jūs tiek mes žinome, kad svarbiausia yra jo kokybė. „MICHAELSON boutique HOTEL“ visada stengiamės, kad mūsų svečiams nieko netrūktų, tad kviečiame atitrūkti nuo rūpesčių ir pailsėti autentišku būdu, autentiškoje vietoje, Klaipėdoje!

Tango BRUNCH - nepakartojama galimybė pusryčiauti ir pietauti neskubant, jaukiai bendraujant ir aistringai šokant tango „MICHAELSON boutique HOTEL“. Juos rengiame tik kartą per mėnesį, tad rekomenduojame rezervuoti iš anksto. Garantuojame nuoširdžias emocijas ir teigiamas akimirkas!

Kaina: 15

 

Milonga Porteña Anniversary FEST

2019.02.08 - 2019.02.10

2016 metais, mokinių, sponsorių ir aistruolių remiami, tarptautinį pripažinimą pelnę tango mokytojai Klaipėdoje įsteigė „Uosto Tango“ studiją, siekiant įžiebti autentišką Argentinos tango kultūrą ir judėjimą Lietuvoje. Nuo tol, kas pirmą mėnesio savaitgalį, Klaipėdoje organizuojama Milonga Porteña, rengiami pasirodymai, išvykos ir pažintys su profesionalais iš viso pasaulio. Kviečiame ir Jus pasitikti tango su šypsena - jei mokate vaikščioti ir apkabinti, vadinasi galite šokti tango! Geidžiantiems nuostabiai romantiško vakaro ar interaktyvios pramogos renginio metu, suteikiame galimybę rezervuoti privačią tango pamoką ar net profesionalų pasirodymą. Tikime, kad ir Jums argentinietiškas tango gali tapti neatskiriama gyvenimo dalimi...

Milonga Porteña antrasis gimtadienis bus ypatingas - su tango žvaigždėmis, nuostabiais mokytojais iš Argentinos - CLAUDIA CODEGA & ESTEBAN MORENO!

 

 

 

Asmeninės Šventės

Esame ideali vieta norintiems pasidžiaugti prabanga gimtadienių, sukakčių, jubiliejų ar kitų datų, kurias Jums svarbu paminėti, metu. Siūlome mūsų restorane suorganizuoti išskirtinai šventinį, privatų, brunch, intymius, tačiau įsimintinus, pietus ar vakarienę...

Pasirūpinsime visomis detalėmis, maistu, atitinkančiu Jūsų pageidavimus, padėsime išsirinkti ir priderinti skonius paryškinančius vynus ir kitus gėrimus, siūlome galimybę nustebinti subtiliais kokteiliais, ar net suorganizuoti degustaciją. Tikime, kad unikalus dėmesys dar ilgai įšliks Jūsų prisiminimuose. Pamaloninkite save nepakartojama patirtimi ir istorija... Susisiekite!

 

 


 

Tobulos Vestuvės

Elegantiškos, prabanga dvelkiančios ir pajūrio vėjo kedenamos vestuvės brangiausių žmonių apsuptyje. Svarbiausia gyvenimo istorija unikalaus žavesio vietoje ant Dangės upės krantinės... „MICHAELSON boutique HOTEL“ tobulai tinka rengiant jaukias, boutique stiliaus, vestuves bet kuriuo metų laiku, nors vasarą mūsų terasa pasakiškai įsimins norintiems prisiekti amžinąją meilę po atviru dangumi. Tik pabandykite įsivaizduoti, kad į savo vestuvių šventę atplaukiate jachta...

Jūsų patogumui, padėsime suplanuoti vestuves nuo... iki... Mergvakaris, bernvakaris, fotosesija, nuotakos rytas ar pirmoji jaunųjų naktis, oficialioji santuokos ceremonija ar įsimintinas šventimas iki paryčių - galime rekomenduoti ir padėti išsirinkti dekoratorius, stilistus, fotografus, vakaro atlikėjus ar pirmojo šokio choreografus. Sudarant meniu siūlome tik tai, kas geriausia - tik išskirtinius patiekalus ir gėrimus, visada atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir pageidavimus. Ir nesvarbu, ar pasirinksite elegantišką vakarą artimiausių žmonių rate, ar prabangų pobūvį, tiek Jums tiek Jūsų svečiams galime pasiūlyti nepakartojamą viešnagę moderniuose ir istorijos dvasia įrengtuose kambariuose. Sujungus restorano, baro ir krantinės terasos erdves, Jūsų vestuvėse gali dalyvauti net iki 100 žmonių, o viso viešbučio užsakymas garantuotų išskirtinį privatumą ir mūsų profesionalios komandos maksimalų dėmesį.

Tegul čia laikas sustoja, o siela nurimsta… Mes būsime tobulu Jūsų šventės boutique!

 

        

        

        

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti personalizuotus kvietimus ir įvairios vertės dovanas. Pradžiukinkite Jums artimus prabangiais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis besigrožint Dangės upe, jaukia pažintine vyno popiete, įsimintina privačia vakariene ar išskirtine stipriųjų gėrimų degustacija... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai...KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, Lietuva

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

Informacija  :  info@hotelmichaelson.com

Rezervacija  :  reception@hotelmichaelson.com