RENGINIAI

MICHAELSON boutique HOTEL“ idealiai tinka įvairaus pobūdžio renginiams. Galime pritaikyti pagal Jūsų poreikius visas erdves - krantinės terasą, barą, restoraną, kambarius. Laikantis šveicarų architekto Ivano Ghirlanda idėjos, pažemintame viešbučio aukšte taip pat įkūrta moderni multifunkcinė galerija, kurioje nuolat vyksta parodos ir ekspozicijos. Tikime, kad sužavėsime ir Jus, ir Jūsų renginyje dalyvaujančius svečius, prabanga puoselėjama detalėse ir neprilygstamai įkvepiančia atmosfera. Čia, kartu kurdami ateitį, tikime vertybėmis...

 


Parodos ir Ekspozicijos

„PERSPEKTYVOS“, 2018.06.13 - 2018.09.13

2017 m. meninio projekto „Perspektyvos: menas, kepenų ligos ir realybė gydytojų akimis“ tikslas – meninės raiškos priemonėmis išreikšti gydytojų mintis, jausmus, įžvalgas ir emocijas, susijusias su inovatyvia terapija. Pasitelkę šį puikų įrankį, gydytojai gali visiškai išgydyti hepatitu C sergančius pacientus. Projekte dalyvavo 15 menininkų iš Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto. Bendradarbiaujant su LSMU Gastroenterologijos klinikų ir VUL Santaros klinikų Hepatologijos ir gastroenterologijos skyriaus gydytojais, meno kūriniuose pavaizduotas emocinis dualumas – gydytojų emocijos iki inovatyvios terapijos ir dabar, kai dėl inovatyvios terapijos pacientai visiškai išgydomi. Patariame ir kviečiame daugiau apie visą tai sužinoti užsukus į parodą vykstančią „MICHAELSON boutique HOTEL“.

 

 

 

VENINI stiklo vazų nuolatinė expozicija

VENINI - magiškų meno dirbinių kūrėjai. Nuolat tobulėjanti laboratorija, viena didžiausių kompanijų, susijusių su tyrimais stiklo srityje, ji laikoma meno pasaulio ikona. Čia pasauliniu mastu pripažintų dizainerių idėjos ir intuicija tampa realybe.

MICHAELSON boutique HOTEL“ jau puošia VENINI gaminti šviestuvai. Be galo džiaugiamės, kad pas mus vieši ir 16 unikalių, rankų darbo, VENINI stiklo vazų, rinktinė kolekcija. Tai galimybė mūsų svečiams, ir visiems neabejingiems stiklo burtams, jomis pasigrožėti ar net jas įsigyti. Čia, Klaipėdoje. Kada Jums panorus.

 

Visos čia vykusios parodos ir ekspozicijos >

 


 

Verslo Renginiai, Seminarai ir Konferencijos

Anksčiau buvo manoma, jog kūrybiškumas yra įgimtas, tačiau dabar įrodyta, kad jam įtaką daro ne tik asmeniniai gebėjimai, o ir įgytos žinios, lankstus mąstymas, mus supanti aplinka... Restauruojant „MICHAELSON boutique HOTEL“ istorinį pastatą, archeologinių kasinėjimų metu buvo aptiktas originalus pamatų fragmentas. Jį nuspręsta simboliškai išsaugoti ir atidengti po stiklu, sienkiant papuošti galeriją pažemintame aukšte, kuri ir funkcionali ir moderni. Joje ne tik vyksta parodos ir ekspozicijos - tai unikalaus koncepto ir dizaino vieta Klaipėdoje, idealiai tinkanti verslo susitikimams ir didesniems įmonių renginiams: susirinkimams, konferencijoms, mokymams ir seminarams, prekių ir paslaugų pristatymams. Joje taip pat yra moderni interaktyvi lenta skirta prezentacijoms ir video konferencijoms. Čia vienu metu telpa iki 32 žmonių. Tikime, kad mūsų siūlomų paslaugų kokybė, prabanga ir dėmesys, puoselėjamas detalėse, sužavės ir įkvėps dalyvaujančius.

Priklausomai nuo renginio pobūdžio, teikiame galimybę pritaikyti pagal Jūsų poreikius ir kitas viešbučio erdves. Kavos pertraukėles rengiame baro zonoje. Jų metu siūlome šviežiai maltą kavą ir kitus kartu iš anksto suderintus gėrimus, užkandukus, gardėsius. Pas mus taip pat galite rezervuoti pietus ar vakarienę, pasirinkdami tarp dvejų ar trijų patiekalų solidaus meniu, atnaujinamų kiekvieną sezoną. Rezervacijos derinamos mažiausiai 24 val. iki pageidaujamos datos ir laiko.

Neabejojame, kad svarbių susitikimų ar vizitų metu taip pat ieškote reprezentatyvios ir prestižinės vietos, kurią galėtumėte rekomenduoti atvykstantiems Jūsų svečiams. Susisiekite ir pasirūpinsime, kad Jiems nieko netrūktų.

 

         

         

 


Žavingos Degustacijos ir Istorijos

Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti unikalių, skirtingos rūšies ir kilmės, vynų, įvairių, puikios itališkos kokybės, skanumynų, išskirtinių, net vienetinių, stipriųjų gėrimų. Mielai rekomenduosime ir padėsime sukomponuoti personalizuotus dovanų rinkinius, atitinkančius Jūsų skonius. Įsitikinę, kad čia rasite būtent tai, ko ieškote, netgi kviečiame tapti „MICHAELSON boutique HOTEL“ Vyno Klubo nariais!

Taip pat kviečiame į kvapų ir skonių atradimo keliones - degustacijas. Sužavėkite draugus, verslo partnerius, Jus lankančius svečius. Garantuojame profesionalų pristatymą ir puikiai praleistą laiką kartu. Tai vieta ir laikas skirtas bendrauti, pažinti ir, savaime aišku, pasiklausyti žavingų istorijų...

Susisiekite telefonu arba el.paštu wineclub@hotelmichaelson.com .

 

 

         

         

 


 

Milonga Porteña

2018.09.01, 19:00 - 23:00

2016 metais, mokinių, sponsorių ir aistruolių remiami, tarptautinį pripažinimą pelnę tango mokytojai Klaipėdoje įsteigė „Uosto Tango“ studiją, siekiant įžiebti autentišką Argentinos tango kultūrą ir judėjimą Lietuvoje. Nuo tol, kas pirmą mėnesio savaitgalį, Klaipėdoje organizuojama Milonga Porteña, rengiami pasirodymai, išvykos ir pažintys su profesionalais iš viso pasaulio. Kviečiame ir Jus pasitikti tango su šypsena - jei mokate vaikščioti ir apkabinti, vadinasi galite šokti tango! Geidžiantiems nuostabiai romantiško vakaro ar interaktyvios pramogos renginio metu, suteikiame galimybę rezervuoti privačią tango pamoką ar net profesionalų pasirodymą. Tikime, kad ir Jums argentinietiškas tango gali tapti neatskiriama gyvenimo dalimi...

 

 

Tango BRUNCH

2018.09.02, rezervacijos jau nebepriimamos

Šioje sparčiai besikeičiančioje visuomenėje sunkus darbas ir didelės energijos sąnaudos yra labiau vertinami nei aisvalaikis, tad tampa vis sudėtingiau jam skirti pakankamai laiko... Poilsis gali būti suvokiamas daugybe formų, tačiau tiek Jūs tiek mes žinome, kad svarbiausia yra jo kokybė. „MICHAELSON boutique HOTEL“ visada stengiamės, kad mūsų svečiams nieko netrūktų, tad kviečiame atitrūkti nuo rūpesčių ir pailsėti autentišku būdu, autentiškoje vietoje, Klaipėdoje!

Tango BRUNCH - nepakartojama galimybė pusryčiauti ir pietauti neskubant, jaukiai bendraujant ir aistringai šokant tango „MICHAELSON boutique HOTEL“. Juos rengiame tik kartą per mėnesį, tad rekomenduojame rezervuoti iš anksto. Garantuojame nuoširdžias emocijas ir teigiamas akimirkas!

 

 

Šeimos BRUNCH

2018.09.03, 12:30 - 16:00

Rugsėjo 1-oji – tai ne tik vaikams, bet ir tėvams ypatinga diena, mininti dar vieną etapą jų gyvenimuose. Tai naujas startas, nauji siekiai, naujos pamokos. Šiais metais, rugsėjo 3-ąją suburkite visą šeimą pakviesdami tetas, dėdes, močiutes, senelius, visus artimus, kurie taip pat džiaugiasi Jūsų vaikų sparčiu augimu, kūribingumu, sąmoningumu, grožiu, gerumu, vis dar trykštančia energija! Na, mokslo metų pradžios proga mes kviečiame gausiųjų vėlyvųjų pusryčių į "MICHAELSON boutique HOTEL" restoraną: gausūs užkandžiai, karšti patiekalai, vynas, desertas, kava ir daug daugiau! Esame tikri, kad jų įvairovė patenkins kiekvieno Jūsų šeimos nario skonį.

Susisiekite! Išankstinė rezervacija ir apmokėjimas būtini.

Kaina: 25suaugusiems; 15vaikams iki 12 metų.

 

 

 

Proginiai BRUNCH ir Asmeninės Šventės

Ypatingomis metų progomis dažniausiai rengiame vėlyvuosius pusryčius. Be to, esame ideali vieta norintiems pasidžiaugti intymumo prabanga gimtadienių, sukakčių, jubiliejų ar kitų datų, kurias Jums ir Jūsų brangiausiems svarbu paminėti, metu. Siūlome mūsų restorane suorganizuoti išskirtinai šventinį Brunch ar privačią vakarienę!

Pasirūpiname visomis detalėmis, dekoracija, be abejo maistu ir gėrimais, atitinkančiais Jūsų pageidavimus ir skonius, padėsime išsirinkti ir priderinti skonius paryškinančius vynus, siūlome galimę nustebinti subtiliais kokteiliais, ar net suorganizuoti stipriųjų gėrimų degustaciją. Tikime, kad unikalus dėmesys dar ilgai įšliks Jūsų prisiminimuose... Pamaloninkite save dar viena įsimintina patirtimi ir istorija. Susisiekite!

 


 

Tobulos Vestuvės

Elegantiškos, prabanga dvelkiančios ir pajūrio vėjo kedenamos vestuvės brangiausių žmonių apsuptyje... Svarbiausia gyvenimo istorija unikalaus žavesio vietoje ant Dangės upės krantinės... „MICHAELSON boutique HOTEL“ tobulai tinka rengiant jaukias, boutique stiliaus, vestuves bet kuriuo metų laiku, nors vasarą mūsų terasa pasakiškai įsimins norintiems prisiekti amžinąją meilę po atviru dangumi. Tik pabandykite įsivaizduoti, kaip į savo vestuvių šventę atplaukiate jachta!

Jūsų patogumui, padėsime suplanuoti vestuves nuo... iki... Mergvakaris, bernvakaris, fotosesija, nuotakos rytas ar pirmoji jaunųjų naktis, oficialioji santuokos ceremonija ar įsimintinas šventimas iki paryčių - galime rekomenduoti ir padėti išsirinkti dekoratorius, stilistus, fotografus, vakaro atlikėjus ar pirmojo šokio choreografus. Sudarant meniu siūlome tik tai, kas geriausia - tik išskirtinius patiekalus ir gėrimus, visada atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir pageidavimus. Ir nesvarbu, ar pasirinksite elegantišką vakarą artimiausių žmonių rate, ar prabangų pobūvį, tiek Jums tiek Jūsų svečiams galime pasiūlyti nepakartojamą viešnagę moderniuose ir istorijos dvasia įrengtuose kambariuose. Sujungus restorano, baro ir krantinės terasos erdves, Jūsų vestuvėse gali dalyvauti net iki 100 žmonių, o viso viešbučio užsakymas garantuotų išskirtinį privatumą ir mūsų profesionalios komandos maksimalų dėmesį.

Tegul čia laikas sustoja, o siela nurimsta… Mes būsime tobulu Jūsų šventės boutique!

 

        

        

        

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikiame galimybę įsigyti įvairios vertės, personalizuotus, kvietimus ir dovanas. Padovanokite prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją... Be abejo taip pat siūlome nakvynę mūsų viešbutyje pačiam komfortiškiausiam poilsiui...

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai...

 KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, Lietuva

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

Informacija  :  info@hotelmichaelson.com

Rezervacija  :  reception@hotelmichaelson.com