RENGINIAI

Ilgą laiką buvo manoma, jog kūrybiškumas yra įgimtas, tačiau jau įrodyta, kad jam įtaką daro ne tik asmeniniai gebėjimai, o ir įgytos žinios, lankstus mąstymas, mus supanti aplinka. Laikantis šveicarų architekto Ivano Ghirlanda idėjos, pažemintame „MICHAELSON boutique HOTEL“ aukšte įkūrta moderni multifunkcinė galerija, idealiai tinkanti įvairaus pobūdžio renginiams. Iki šiol tai nestandartinė, unikalaus koncepto, vieta Klaipėdoje. Tikime, kad sužavėsime ir Jus, ir visus dalyvaujančius, dėmesiu puoselėjamu detalėse, teikiamų paslaugų kokybe ir įkvepiančia atmosfera. Čia, kartu kurdami ateitį, tikime vertybėmis.

 


Verslas, Mokslas ir Edukacija, Kultūra

Esame tikri, kad „MICHAELSON boutique HOTEL“ solidi aplinka idealiai atitinka šiuolaikinius Jūsų poreikius ir siekius. Čia organizuojami ne tik įmonių susirinkimai, bet ir didesnio formato renginiai: prekių ir paslaugų pristatymai, mokymai ir seminarai, konferencijos. Rezervacijos derinamos mažiausiai 5 dienos iki pageidaujamos datos ir laiko.

Multifunkcinėje galerijoje vienu metu telpa iki 30 žmonių. Visada pasiūlome pritaikyti renginiams ir kitas erdves - krantinės terasą, barą, restoraną, kambarius. Primename, kad pas mus taip pat galite rezervuoti stalą pusryčiams, pietums ar vakarienei, suorganizuoti furšetą. Kavos pertraukėlių metu mėgausitės tik šviežiai malta kava ir kitais kartu iš anksto suderintais gėrimais, užkandukais ir gardėsiais. Jų paruošimas - kūrybingas porcesas, kurio metu idealus balansas atrandamas degustuojant, diskutuojant ir reikalaujant iš savęs tik paties geriausio. Jų galite užsisakyti tiek renginiams, vykstantiems „MICHAELSON boutique HOTEL“, tiek išsinešimui. Juk vis dar sugebėti kažką nustebinti - išties nuostabus jausmas...

Papildomi privalumai: galerijos perregimumas, atskiriamųjų sienelių pritaikymas moduliais; moderni interaktyvi lenta; apšvietimo, garso ir kita reikalinga techninė pagalba, informacija ir paslaugos; wi-fi; patogumai žmonėms su negalia; nemokamas parkavimas.

 

         

         

         

 


Menas Kasdieniniame Gyvenime

Juk ne šiaip sau sakoma, kad jei nori pakeisti pasaulį, pradėk nuo savęs... Menas - tai konceptas, tai išgyvenimas, jausmas, tai priemonė. Būtent tam. Tai pojūčių sąveika, jais apčiuopiama išraiška praeities, dabarties ir ateities viename objekte, kurio suvokimas neišvengiamai subjektyvus. Kintantis laike, kintantis keičiantis mums.

Kūribingumas yra įgimtas ir, nors ne visada lavinamas, jis išlieka formuojantis mūsų tapatybei, pasireikšdamas žvilgsnyje, žeste, intonacijoje. Mes patys esame interaktyvūs objektai, nuolatos veikiantys aplinką tiek pat, kiek ji veikia mus. Netgi vien stebėdami ar stebėdamiesi kažkieno sąmoningai kuriamu menu, tampame jo dalimi, atsakingi už tai, kaip ir kiek jo pasisaviname. Menas - stacionarus, net tada, kada jis laikinas. Menas - būtinas, siekiantiems palengvinti sau ir kitiems gyvenimą. Siekiantiems paaiškinti sau, labiau nei kitiems, tai, kas visgi nepaaiškinama.

Čia vykstančios ir vykusios ekspozicijos ir parodos >

 

 

Uostamiestyje skamba Tango

Taip pat tiesa, kad šioje sparčiai besikeičiančioje visuomenėje daug energijos reikalaujantis darbas yra labiau vertinamas nei laisvalaikis, tad tampa vis sudėtingiau skirti jam pakankamai laiko... Poilsis gali būti suvokiamas daugybe formų, tačiau tiek Jūs tiek mes žinome, kad svarbiausia yra jo kokybė.

Tango, UNESCO pripažintas kultūros paveldas, svarbus ne vien tik tuo. To juk neužtekų ir patiems „tangueros“, pripažįstantiems Tango kaip ištikimybę aistingai tradicijai, įkūnijančiai išdidžių žmonių tapatybę, muzikinę išraišką, poeziją, jų bendrą kalbą... Dialogą, gimusį kultūrinės įvairovės dėka. Ši autentiškumo ir kūrybingai įsisavinto išmintingumo aura iki šiol sklinda po visą pasaulį ir lengvai prisitaiko naujose aplinkose, kaip ir Klaipėdoje, Lietuvos uostamiestyje.

Plačiau apie Tango bendruomenę Klaipėdoje >

 


 

Tobulos Vestuvės

Elegantiškos, prabanga dvelkiančios ir pajūrio vėjo kedenamos vestuvės brangiausių žmonių apsuptyje. Svarbiausia gyvenimo istorija unikalaus žavesio vietoje ant Dangės upės krantinės... „MICHAELSON boutique HOTEL“ tobulai tinka rengiant jaukias, boutique stiliaus, vestuves bet kuriuo metų laiku, nors vasarą mūsų terasa pasakiškai įsimins norintiems prisiekti amžinąją meilę po atviru dangumi. Tik pabandykite įsivaizduoti, kad į savo vestuvių šventę atplaukiate jachta...

Jūsų patogumui, padėsime suplanuoti vestuves nuo... iki... Mergvakaris, bernvakaris, fotosesija, nuotakos rytas ar pirmoji jaunųjų naktis, oficialioji santuokos ceremonija ar įsimintinas šventimas iki paryčių - galime rekomenduoti ir padėti išsirinkti dekoratorius, stilistus, fotografus, vakaro atlikėjus ar pirmojo šokio choreografus. Sudarant meniu siūlome tik tai, kas geriausia - tik išskirtinius patiekalus ir gėrimus, visada atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir pageidavimus. Ir nesvarbu, ar pasirinksite elegantišką vakarą artimiausių žmonių rate, ar prabangų pobūvį, tiek Jums tiek Jūsų svečiams galime pasiūlyti nepakartojamą viešnagę moderniuose ir istorijos dvasia įrengtuose kambariuose. Sujungus restorano, baro ir krantinės terasos erdves, Jūsų vestuvėse gali dalyvauti net iki 100 žmonių, o viso viešbučio užsakymas garantuotų išskirtinį privatumą ir mūsų profesionalios komandos maksimalų dėmesį.

Tegul čia laikas sustoja, o siela nurimsta… Mes būsime tobulu Jūsų šventės boutique!

 

        

        

        

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti personalizuotus kvietimus ir įvairios vertės dovanas. Pradžiukinkite Jums artimus prabangiais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis besigrožint Dangės upe, jaukia pažintine vyno popiete, įsimintina privačia vakariene ar išskirtine stipriųjų gėrimų degustacija... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai...

 KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, Lietuva

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

Informacija  :  info@hotelmichaelson.com

Rezervacija  :  reception@hotelmichaelson.com