Renginių centras

2017 metais Klaipėda nominuota Lietuvos kultūros sostine. „MICHAELSON boutique HOTEL“ taip pat skatiname modernų požiūrį į kultūrą, verslą ir meną. Būtent šiam tikslui įgyvendinti, laikantis šveicarų architekto Ivano Ghirlanda idėjos, pažemintame pastato aukšte įkurta unikali daugiafunkcinė erdvė, kurioje ne tik vyksta parodos - tai nuostabi vieta rengti konferencijas, mokymus ir seminarus, prekių ir paslaugų pristatymus, susirinkimus.

Elegantiška, solidi ir jauki viešbučio atmosfera taip pat idealiai tinka didesniems renginiams. Teikiame galimybę pritaikyti pagal Jūsų poreikius ir visas kitas erdves - barą, restoraną, kambarius. Tikime, kad atidus mūsų kolektyvo dėmesys ir prabanga puoselėjama detalėse įkvėps ir sužavės dalyvaujančius svarbiausiame Jūsų renginyje...

Čia ne tik investuojame į ateitį, čia kuriame vertybes.

SIŪSKITE UŽKLAUSĄ

 

 


 

 

 

Verslo susitikimai ir renginiai

DAUGIAU INFORMACIJOS >

 

 

 

 

 

 

 

„Uosto Tango“

DAUGIAU INFORMACIJOS >

 

 

 

 

 

 

 

Parodos

DAUGIAU INFORMACIJOS >

 

 

 

 

 

 

 

Tobulos vestuvės

DAUGIAU INFORMACIJOS >

 

 

 

 


 

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, jaukią pažintinę vyno popietę, išskirtinę privačią vakarienę ar retų stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui... Susisiekite - čia Jūs visada laukiami!

Galite padovanoti personalizuotos vertės pakvietimus.