RENGINIAI

MICHAELSON boutique HOTEL“ idealiai tinka įvairaus pobūdžio renginiams. Priklausomai nuo renginio pobūdžio, teikiame galimybę pritaikyti pagal Jūsų poreikius visas erdves - krantinės terasą, barą, restoraną, kambarius. Laikantis šveicarų architekto Ivano Ghirlanda idėjos, pažemintame viešbučio aukšte taip pat įkūrta moderni multifunkcinė galerija. Tikime, kad sužavėsime ir Jus, ir Jūsų renginyje dalyvaujančius svečius, prabanga puoselėjama detalėse, teikiamų paslaugų kokybe ir neprilygstamai įkvepiančia atmosfera. Čia, kartu kurdami ateitį, tikime vertybėmis.

 


 

Kalėdinės dirbtuvės

2018.12.1318:00 - 19:30

Pačiame švenčių laukimo įkarštyje, kviečiame į ramų susibūrimą – kalėdines dirbtuves. Profesionali floristė, atsinešusi gražių kankorėžio formos žvakių, natūralių gamtinių medžiagų ir skoningai derančių akcentų, pasidalys patirtimi ir pamokys, kaip sukurti darnią kompoziciją savo ar artimųjų namų papuošimui. Padovanokite sau ir kitiems prasmingo laiko bendraminčių rate ir sukurkite gražų šių akimirkų prisiminimą. Bus kūrybinga, originalu, žaisminga. Juk būtent tokios akimirkos ir yra Kalėdų magija.

Kaina: 22

 

 

 

Agnės Kišonaitės paroda

2018.12.03 - 2019.01.01

Kviečiame į pirmąją meninikės Agnės Kišonaitės darbų reprodukcijų parodą. Klaipėdoje, „MICHAELSON boutique HOTEL“, eksponuojami žinomiausi ir geriausiai menininkę reprezentuojantys darbai, kuriuos vienija nuo pat kūrybos pradžios jos puoselėjama idėja, jog namams skirti meno kūriniai turi kelti tik geras emocijas, įkvėpti ar atgaivinti prisiminimus. Kiekvienas jų atspausdintas ant brangaus ir kokybiško tekstūrinio popieriaus, sumaketuotas ir, prieš įrėminant, asmeniškai autorės pasirašytas.

Plačiau apie meninikę : AgneArt

Visos čia vykusios parodos ir ekspozicijos >

 


 

Verslo Susitikimai ir Kitokio Pobūdžio Įmonių Renginiai

Ilgą laiką buvo manoma, jog kūrybiškumas yra įgimtas, tačiau jau įrodyta, kad jam įtaką daro ne tik asmeniniai gebėjimai, o ir įgytos žinios, lankstus mąstymas, mus supanti aplinka. Restauruojant „MICHAELSON boutique HOTEL“ istorinį pastatą, archeologinių kasinėjimų metu buvo aptiktas originalus pamatų fragmentas, kurį nuspręsta simboliškai išsaugoti ir atidengti po stiklu, sienkiant papuošti galeriją pažemintame aukšte, kuri dabar ir funkcionali, ir moderni. Joje ne tik vyksta parodos ir ekspozicijos - tai nestandartinė, unikalaus koncepto, vieta Klaipėdoje, idealiai tinkanti verslo susitikimams ir didesniems įmonių renginiams: susirinkimams, konferencijoms, mokymams ir seminarams, prekių ir paslaugų pristatymams. Joje taip pat yra moderni interaktyvi lenta skirta prezentacijoms ir video konferencijoms. Čia vienu metu telpa iki 30 žmonių.

Rezervacijos derinamos mažiausiai 5 dienos iki pageidaujamos datos ir laiko.

 

         

         

         

 


 

Kavos pertraukėlės

Kavos pertraukėles dažniausiai rengiame bare. Jų metu siūlome šviežiai maltą kavą ir kitus kartu iš anksto suderintus gėrimus, užkandukus ir desertus. Jų paruošimas - tai kūrybingas porcesas, kurio metu idealus balansas atrandamas degustuojant, diskutuojant ir reikalaujant iš savęs tik paties geriausio. Jų galite užsisakyti tiek kavos pertraukėlėms renginiams, vykstantiems „MICHAELSON boutique HOTEL“, tiek išsinešimui. Juk vis dar sugebėti kažką nustebinti - išties nuostabus jausmas!

Primename, kad pas mus taip pat galite rezervuoti stalą pusryčiams, pietums ar vakarienei, suorganizuoti furšetą. Artėja šventinis periodas - sukvieskite kartu iki 60 draugų, kolegų, ir padovanokite sau išskirtinį renginį. 

 


 

Žavingos Degustacijos ir Istorijos

Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti vyno ir kitų išskirtinių, net vienetinių, stipriųjų gėrimų. Įsitikinę, kad čia rasite būtent tai, ko ieškote, netgi kviečiame tapti „MICHAELSON boutique HOTEL“ Vyno Klubo nariais. Degustacijos - tai kvapų ir skonių atradimo kelionės. Sužavėkite draugus, verslo partnerius, Jus lankančius svečius. Garantuojame profesionalų pristatymą ir puikiai praleistą laiką kartu. Tai vieta ir laikas skirtas bendrauti, pažinti ir, savaime aišku, pasiklausyti žavingų istorijų...

Susisiekite telefonu arba el.paštu wineclub@hotelmichaelson.com .

 

         

 


 

Asmeninės Šventės

Esame ideali vieta norintiems pasidžiaugti intymumo prabanga gimtadienių, sukakčių, jubiliejų ar kitų datų, kurias Jums svarbu paminėti, metu. Siūlome mūsų restorane suorganizuoti išskirtinai šventinį, privatų, brunch, įsimintinus pietus ar vakarienę...

Pasirūpinsime visomis detalėmis, maistu, atitinkančiu Jūsų pageidavimus, padėsime išsirinkti ir priderinti skonius paryškinančius vynus ir kitus gėrimus, siūlome galimybę nustebinti subtiliais kokteiliais, ar net suorganizuoti degustaciją. Tikime, kad unikalus dėmesys dar ilgai įšliks Jūsų prisiminimuose. Pamaloninkite save nepakartojama patirtimi. Susisiekite!

 

 


 

Tobulos Vestuvės

Elegantiškos, prabanga dvelkiančios ir pajūrio vėjo kedenamos vestuvės brangiausių žmonių apsuptyje. Svarbiausia gyvenimo istorija unikalaus žavesio vietoje ant Dangės upės krantinės... „MICHAELSON boutique HOTEL“ tobulai tinka rengiant jaukias, boutique stiliaus, vestuves bet kuriuo metų laiku, nors vasarą mūsų terasa pasakiškai įsimins norintiems prisiekti amžinąją meilę po atviru dangumi. Tik pabandykite įsivaizduoti, kad į savo vestuvių šventę atplaukiate jachta...

Jūsų patogumui, padėsime suplanuoti vestuves nuo... iki... Mergvakaris, bernvakaris, fotosesija, nuotakos rytas ar pirmoji jaunųjų naktis, oficialioji santuokos ceremonija ar įsimintinas šventimas iki paryčių - galime rekomenduoti ir padėti išsirinkti dekoratorius, stilistus, fotografus, vakaro atlikėjus ar pirmojo šokio choreografus. Sudarant meniu siūlome tik tai, kas geriausia - tik išskirtinius patiekalus ir gėrimus, visada atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir pageidavimus. Ir nesvarbu, ar pasirinksite elegantišką vakarą artimiausių žmonių rate, ar prabangų pobūvį, tiek Jums tiek Jūsų svečiams galime pasiūlyti nepakartojamą viešnagę moderniuose ir istorijos dvasia įrengtuose kambariuose. Sujungus restorano, baro ir krantinės terasos erdves, Jūsų vestuvėse gali dalyvauti net iki 100 žmonių, o viso viešbučio užsakymas garantuotų išskirtinį privatumą ir mūsų profesionalios komandos maksimalų dėmesį.

Tegul čia laikas sustoja, o siela nurimsta… Mes būsime tobulu Jūsų šventės boutique!

 

        

        

        

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti personalizuotus kvietimus ir įvairios vertės dovanas. Pradžiukinkite Jums artimus prabangiais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis besigrožint Dangės upe, jaukia pažintine vyno popiete, įsimintina privačia vakariene ar išskirtine stipriųjų gėrimų degustacija... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai...

 KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, Lietuva

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

Informacija  :  info@hotelmichaelson.com

Rezervacija  :  reception@hotelmichaelson.com