MENAS GYVENTI KARTU


 

Ilgą laiką buvo manoma, jog kūrybiškumas yra įgimtas, tačiau jau įrodyta, kad jam įtaką daro ne tik asmeniniai gebėjimai, o ir įgytos žinios, lankstus mąstymas, mus supanti aplinka. Tikime, kad galime sužavėti ir Jus, ir visus aktyviai renginiuose dalyvaujančius, čia puoselėjamu dėmesiu detalėms, teikiamų paslaugų kokybe ir įkvepiančia atmosfera. Čia, kartu kurdami ateitį, tikime vertybėmis.

 


 

Verslas ir Kultūra

Esame tikri, kad „MICHAELSON boutique HOTEL“ solidi aplinka idealiai atitinka šiuolaikinius Jūsų poreikius ir siekius. Laikantis šveicarų architekto Ivano Ghirlanda idėjos, čia įkūrta moderni multifunkcinė galerija, skirta įvairaus pobūdžio renginiams. Iki šiol tai nestandartinė, unikalaus koncepto vieta Klaipėdoje, kurioje vienu metu telpa iki 30 žmonių. Rengiant įmonių susirinkimus, mokymus ir seminarus, didesnio formato pristatymus ar konferencijas, galime pritaikyti ir kitas erdves - krantinės terasą, barą, restoraną, kambarius. Rezervacijos derinamos mažiausiai 5 dienas iki pageidaujamos datos ir laiko. Primename, kad visada galite rezervuoti stalą pusryčiams, pietums ar vakarienei, prireikus padėsime suorganizuoti furšetą. Kavos pertraukų metu mėgausitės tik šviežiai malta kava ir kitais kartu iš anksto suderintais gėrimais, užkandžiais ir gardėsiais, pyragais. Jų galite užsisakyti ir išsinešimui... Juk vis dar sugebėti kažką nustebinti, reikalaujant iš savęs tik paties geriausio - išties nuostabus jausmas.

Papildomi privalumai: galerijos perregimumas, atskiriamųjų užsklandų pritaikymas moduliais; moderni interaktyvi lenta, video konferencijų įranga, wi-fi; bloknotai ir pieštukai, vanduo; patogumai žmonėms su negalia; nemokamas parkavimas.

 


 

Ekspozicijos ir Parodos

Juk ne šiaip sau sakoma, kad jei nori pakeisti pasaulį, pradėk nuo savęs... Menas - tai konceptas, tai išgyvenimas, jausmas, tai priemonė. Būtent tam. Tai pojūčių sąveika, jais apčiuopiama išraiška praeities, dabarties ir ateities viename objekte, kurio suvokimas neišvengiamai subjektyvus. Kintantis laike, kintantis keičiantis mums. Juk kūribingumas yra įgimtas ir, nors ne visada lavinamas, jis išlieka formuojantis mūsų tapatybei, pasireikšdamas žvilgsnyje, žeste, intonacijoje. Mes patys esame interaktyvūs objektai, nuolatos veikiantys aplinką tiek pat, kiek ji veikia mus. Netgi vien stebėdami ar stebėdamiesi kažkieno sąmoningai kuriamu menu, tampame jo dalimi, atsakingi už tai, kaip ir kiek jo pasisaviname. Menas - stacionarus, net tada, kada jis laikinas. Menas - būtinas, siekiant palengvinti gyvenimą. Siekiantiems paaiškinti tai, kas visgi nepaaiškinama.

Čia vykstančios ir vykusios ekspozicijos ir parodos >

 


 

Gimtadieniai ir Kitos Asmeninės Šventės

Šiuolaikinėje, sparčiai besikeičiančioje, visuomenėje daug energijos reikalaujantis darbas yra labiau vertinamas nei laisvalaikis, tad tampa vis sudėtingiau skirti jam pakankamai laiko... Poilsis gali būti suvokiamas daugybe formų, tačiau tiek Jūs tiek mes žinome, kad svarbiausia yra jo kokybė. Esame ideali vieta norintiems pasidžiaugti intymumo prabanga datų, kurias Jums svarbu paminėti, metu. Skirkite dėmesio vieni kitiems, o mes pasirūpinsime, kad Jums nieko netrūktų leidžiant laiką kartu.

Stengdamiesi sukurti Jūsų šventinę nuotaiką atinkančią atmosferą, siūlome meniu atitinkantį Jūsų pageidavimus, bei gėrimus paryškinančius jų skonius. Tikime, kad šie vėlyvieji pusryčiai, pietūs ar vakarienė, dar ilgai išliks Jūsų prisiminimuose... Pamaloninkite save nepakartojama patirtimi „MICHAELSON boutique HOTEL“.

Išankstinė rezervacija ir apmokėjimas būtini.

 


 

Tobulos Vestuvės

Elegantiškos, prabanga dvelkiančios ir pajūrio vėjo kedenamos vestuvės brangiausių žmonių apsuptyje. Svarbiausia gyvenimo istorija unikalaus žavesio vietoje ant Dangės upės krantinės... „MICHAELSON boutique HOTEL“ tobulai tinka rengiant jaukias, boutique stiliaus, vestuves bet kuriuo metų laiku, nors vasarą mūsų terasa pasakiškai įsimins norintiems prisiekti amžinąją meilę po atviru dangumi. Tik pabandykite įsivaizduoti, kad į savo vestuvių šventę atplaukiate jachta...

Jūsų patogumui, padėsime suplanuoti vestuves nuo... iki... Mergvakaris, bernvakaris, fotosesija, nuotakos rytas ar pirmoji jaunųjų naktis, oficialioji santuokos ceremonija ar įsimintinas šventimas iki paryčių - galime rekomenduoti ir padėti išsirinkti dekoratorius, stilistus, fotografus, vakaro atlikėjus ar pirmojo šokio choreografus. Sudarant meniu siūlome tik tai, kas geriausia - tik išskirtinius patiekalus ir gėrimus, visada atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir pageidavimus. Ir nesvarbu, ar pasirinksite elegantišką vakarą artimiausių žmonių rate, ar prabangų pobūvį, tiek Jums tiek Jūsų svečiams siūlome nepakartojamą viešnagę moderniuose ir istorijos dvasia įrengtuose kambariuose. Sujungus restorano, baro ir krantinės terasos erdves, Jūsų vestuvėse gali dalyvauti net iki 100 žmonių, o viso viešbučio užsakymas garantuotų išskirtinį privatumą ir mūsų profesionalios komandos maksimalų dėmesį.

Tegul čia laikas sustoja, o siela nurimsta… Mes būsime tobulu Jūsų šventės boutique.

 

        


 

 

Įvertinimai ir Partneriai

Nuo pat atidarymo esame Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai. 2016 m. rugsėjo mėnesį Valstybinis turizmo departamentas suteikė mums 4*PLIUS įvertinimą ir džiaugėmės vainikavę pirmųjų metų sukaktį tapdami pirmaisiais Baltijos šalyse tarptautinio tinklo „Hôtels de Charme & de Caractère“ nariais. 2017 m. spalio mėnesį Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai įteikė mums „Veržlaus starto“ nominaciją, bei tapome finalininkais „International Hospitality Awards“ apdovanojimuose... 2019 metais, atitikdamas visus reikalavimus, „MICHAELSON boutique HOTEL“ tampa darnaus turizmo projekto "Joint eco-sign for Lithuania's - Latvia's restaurants and hotels in cultural objects", vykdomo pagal 2014 - 2020 m. INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos Programą, dalyviu. Pasitelkus Jan Peter Bergkvist, eksperto iš Švedijos, patirtį, sukurta vieninga ekologinių viešbučių ir restoranų, įsikūrusių paveldo objektuose, ženklinimo sistema. Jo žodžiais tariant, pasaulyje ir Europoje yra tikrai daug gerai atpažįstamų darnaus ir ekologinio verslo ženklų, tačiau idėja apjungti tvarųjį turizmą ir paveldą yra unikali. Reikšminga ir tai, kad verslas savo lėšomis ne tik atstato ir atgaivina paveldo objektus, bet ir prisideda prie jų išsaugojimo, prieinamumo ir patrauklumo, bei darnaus regiono vystymo.

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti įvairios vertės kvietimus ir dovanas...

Pradžiukinkite Jums artimus prabangiais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis besigrožint Dangės upe, jaukia popiete, įsimintina vakariene ar degustacija... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai.

 


 

                           

 

 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com