Renginiai ir Šventės

MICHAELSON boutique HOTEL“ idealiai tinka įvairaus pobūdžio renginiams. Teikiame galimybę pritaikyti pagal Jūsų poreikius visas erdves - krantinės terasą, barą, restoraną, kambarius. Laikantis šveicarų architekto Ivano Ghirlanda idėjos, pažemintame viešbučio aukšte taip pat įkūrta moderni multifunkcinė galerija, kurioje nuolat vyksta parodos ir ekspozicijos. Tikime, kad prabanga puoselėjama detalėse ir neprilygstama atmosfera įkvėps ir sužavės dalyvaujančius. Čia ne tik investuojame į vertybes, čia kuriame ateitį...

REZERVUOKITE DATĄ

 

 Verslo susitikimai, renginiai ir paslaugos

Ilgą laiką buvo manoma, jog kūrybiškumas yra įgimtas, tačiau įrodyta, kad jam įtaką daro ne tik asmeniniai gebėjimai, o ir įgytos žinios, lankstus mąstymas, mus supanti aplinka... Restauruojant „MICHAELSON boutique HOTEL“ istorinį pastatą ir jo pažemintame aukšte įkuriant galeriją, archeologinių kasinėjimų metu aptiktas originalus pamatų fragmentas. Jį nuspręsta simboliškai išsaugoti ir atidengti po stiklu puošiant šią erdvę, kuri tuo pačiu įrengta funkcionaliai ir moderniai. Joje ne tik vyksta parodos ir ekspozicijos - kol kas tai unikalaus koncepto ir dizaino vieta Klaipėdoje, kurioje kviečiame rengti verslo susirinkimus, prekių ir paslaugų pristatymus, mokymus ir konferencijas. Čia vienu metu telpa iki 32 žmonių.

Kavos pertraukėlės rengiame bare. Jų metu siūlome tik šviežią kavą iš aparato ir iš anksto kartu suderintus gėrimus, užkandukus, delikatesus. Taip pat galite rezervuoti pietus ar vakarienę. Neabejojame, kad svarbių susitikimų ar vizitų metu ieškote reprezentatyvios ir prestižinės vietos, kurią galėtumėte rekomenduoti atvykstantiems Jūsų svečiams - susisiekite ir pasirūpinsime, kad Jiems nieko netrūktų!

 

         

         

 


 

Tango pamokos ir pasirodymai

Asya ir Nickolay Tchernolutsky iš Sankt Peterburgo - tarptautinį pripažinimą pelniusi pora ne tik šokių aikštelėje, o tango jau seniai tapo ne tik jų profesija, bet ir neatskiriama gyvenimo dalimi. 2016 metais, mokinių, sponsorių ir tango aistruolių remiami, Klaipėdoje jie įsteigė „Uosto Tango“ studiją, siekdami įžiebti autentišką Argentinos tango kultūrą ir judėjimą Lietuvoje. Taigi, „Uosto Tango“ - daug daugiau nei šokių mokykla. Tai nuo šiol Klaipėdoje organizuojamos Milongos, pasirodymai rengiami visuose Lietuvos miestuose, išvykos ir pažintys su mokytojais iš viso pasaulio...

Kviečiame ir Jus pasitikti tango su šypsena - jei mokate vaikščioti ir apkabinti, vadinasi galite šokti tango! Geidžiantiems nuostabiai romantiško vakaro ar interaktyvios pramogos mūsų viešbutyje vykstančių renginių metu, suteikiame galimybę rezervuoti privačią tango pamoką ar profesionalų pasirodymą.

 

 


Parodos ir ekspozicijos

VENINI stiklo vazų nuolatinė expozicija

VENINI - magiškų meno dirbinių kūrėjai. Tai nuolat tobulėjanti laboratorija, viena didžiausių esančių kompanijų, susijusių su moksliniais tyrimais stiklo srityje bei laikoma meno pasaulio paminklu. Čia pasauliniu mastu pripažintų dizainerių idėjos ir intuicija tampa realybe. „MICHAELSON boutique HOTEL“ jau puošia VENINI gaminti šviestuvai. Be galo džiaugiamės, kad pas mus vieši ir 16 unikalių, rankų darbo, VENINI stiklo vazų, rinktinė kolekcija.

Tai galimybė mūsų svečiams ir visiems neabejingiems stiklo burtams, jomis pasigrožėti ar net jas įsigyti.

 

Visos čia vykusios parodos ir ekspozicijos >

 


 

2018.04.02, 12:30 - 16:00

Velykų BRUNCH, nuostabi šeimos šventė!

Kviečiame Jus pasitikti pavasarį „MICHAELSON boutique HOTEL“! Vyresniųjų laukia gausus užkandžių stalas, karštas patiekalas, vynas, kava ir desertai, o jaunesniųjų - net įvairios atrakcijos ir žaidimai...

Kaina vyresniąjam šeimos nariui  - 25 EUR

Kaina jaunesniąjam, iki 12 metų, šeimos nariui - 15 EUR

Būtina rezervacija, tad patariame susisiekti iš anksto.

 

 

 

 

2018.04.02, 12:30 - 16:00

Tango BRUNCH!

Tai nepakartojama galimybė pusryčiauti ir pietauti neskubant, jaukiai bendraujant ir aistringai šokant tango „MICHAELSON boutique HOTEL“. Sudalyvaukite - šiuos Tango BRUNCH rengiame tik kartą per mėnesį!

Rekomenduojame išankstinę rezervaciją, kadangi vietų skaičius ir grindų plotas riboti... Kaina vienam asmeniui - 15 eur. Jei norite gauti daugiau informacijos, neabejokite ir susisiekite. Garantuojame nuoširdžias emocijas ir teigiamas akimirkas!

 

 


 

Tobulos vestuvės

Elegantiškos, prabanga dvelkiančios ir pajūrio vėjo kedenamos vestuvės brangiausių žmonių apsuptyje... Svarbiausia gyvenimo istorija unikalaus žavesio vietoje ant Dangės upės krantinės... „MICHAELSON boutique HOTEL“ tobulai tinka rengiant jaukias, boutique stiliaus, vestuves bet kuriuo metų laiku, nors vasarą mūsų terasa pasakiškai įsimins norintiems prisiekti amžinąją meilę po atviru dangumi. Tik pabandykite įsivaizduoti, kaip į savo vestuvių šventę atplaukiate jachta!

Jūsų patogumui, padėsime suplanuoti vestuves nuo... iki... Mergvakaris, bernvakaris, fotosesija, nuotakos rytas ar pirmoji jaunųjų naktis, oficialioji santuokos ceremonija ar įsimintinas šventimas iki paryčių - galime rekomenduoti ir padėti išsirinkti dekoratorius, stilistus, fotografus, vakaro atlikėjus ar pirmojo šokio choreografus. Sudarant meniu siūlome tik tai, kas geriausia - tik išskirtinius patiekalus ir gėrimus, visada atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir pageidavimus. Ir nesvarbu, ar pasirinksite elegantišką vakarą artimiausių žmonių rate, ar prabangų pobūvį, tiek Jums tiek Jūsų svečiams galime pasiūlyti nepakartojamą viešnagę moderniuose ir istorijos dvasia įrengtuose kambariuose. Sujungus restorano, baro ir krantinės terasos erdves, Jūsų vestuvėse gali dalyvauti net iki 100 žmonių, o viso viešbučio užsakymas garantuotų išskirtinį privatumą ir mūsų profesionalios komandos maksimalų dėmesį.

Tegul čia laikas sustoja, o siela nurimsta… Mes būsime tobulu Jūsų šventės boutique!

Plačiau apie mus paskaitykite MYDAY.LT >

 

        

 Adresas ir kontaktai

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, Lietuva

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

Informacija    info@hotelmichaelson.com

Rezervacijos    reception@hotelmichaelson.com 

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui...

Susisiekite - čia galite įsigyti įvairios vertės dovanų kuponus ir personalizuotus kvietimus.

 

Specialūs pasiūlymai

Žinoma, kad branginate savo laiką, vertinate kokybę ir kasdien siekiate tobulumo. „MICHAELSON boutique HOTEL“ - tai vieta, kuriai Jūs iš tiesų galite patikėti savo poilsį ir pagaliau daugiau dėmesio skirti sau. Pasirinkite Jums labiausiai patinkantį specialų pasiūlymą ir mėgaukitės niekur neskubėdami...

Susisiekite - suteiksime daugiau informacijos apie šių pasiūlymų rezervacijos sąlygas ir visas papildomas paslaugas.