RENGINIAI IR ŠVENTĖS

MICHAELSON boutique HOTEL“ idealiai tinka įvairaus pobūdžio renginiams. Galime pritaikyti pagal Jūsų poreikius visas erdves - krantinės terasą, barą, restoraną, kambarius. Laikantis šveicarų architekto Ivano Ghirlanda idėjos, pažemintame viešbučio aukšte taip pat įkūrta moderni multifunkcinė galerija, kurioje nuolat vyksta parodos ir ekspozicijos. Tikime, kad sužavėsime ir Jus, ir Jūsų renginyje dalyvaujančius svečius, prabanga puoselėjama detalėse ir neprilygstamai įkvepiančia atmosfera. Čia, kartu kurdami ateitį, tikime vertybėmis...

 


Verslo Susitikimai, Seminarai, Konferencijos ir kitos Paslaugos

 

         

         

 

Anksčiau buvo manoma, jog kūrybiškumas yra įgimtas, tačiau dabar įrodyta, kad jam įtaką daro ne tik asmeniniai gebėjimai, o ir įgytos žinios, lankstus mąstymas, mus supanti aplinka... Restauruojant „MICHAELSON boutique HOTEL“ istorinį pastatą, archeologinių kasinėjimų metu buvo aptiktas originalus pamatų fragmentas. Jį nuspręsta simboliškai išsaugoti ir atidengti po stiklu puošiant galeriją pažemintame aukšte, kuri tuo pačiu įrengta funkcionaliai ir moderniai. Joje ne tik vyksta parodos ir ekspozicijos - tai unikalaus koncepto ir dizaino vieta Klaipėdoje, kurioje kviečiame rengti verslo susitikimus ir susirinkimus, prekių ir paslaugų pristatymus, mokymus ir konferencijas. Čia vienu metu telpa iki 32 žmonių.

Kavos pertraukėles rengiame bare. Jų metu siūlome šviežiai maltą kavą ir kitus kartu iš anksto suderintus gėrimus, užkandukus, gardėsius. Pas mus taip pat galite rezervuoti pietus ar vakarienę, pasirinkdami tarp dvejų ar trijų patiekalų meniu, atnaujinamų kiekvieną sezoną. Be to, neabejojame, kad svarbių susitikimų ar vizitų metu ieškote reprezentatyvios ir prestižinės vietos, kurią galėtumėte rekomenduoti atvykstantiems Jūsų svečiams - susisiekite ir pasirūpinsime, kad Jiems nieko netrūktų!

 


Parodos ir Ekspozicijos

 

VENINI stiklo vazų nuolatinė expozicija

VENINI - magiškų meno dirbinių kūrėjai. Tai nuolat tobulėjanti laboratorija, viena didžiausių kompanijų, susijusių su moksliniais tyrimais stiklo srityje, bei laikoma meno pasaulio ikona. Čia pasauliniu mastu pripažintų dizainerių idėjos ir intuicija tampa realybe.

MICHAELSON boutique HOTEL“ jau puošia VENINI gaminti šviestuvai. Be galo džiaugiamės, kad pas mus vieši ir 16 unikalių, rankų darbo, VENINI stiklo vazų, rinktinė kolekcija. Tai galimybė mūsų svečiams, ir visiems neabejingiems stiklo burtams, jomis pasigrožėti ar net jas įsigyti. Čia, Klaipėdoje. Kada Jums panorus.

 

 

„PERSPEKTYVOS“, 2018.06.13 - 2018.09.13

2017 m. meninio projekto „Perspektyvos: menas, kepenų ligos ir realybė gydytojų akimis“ tikslas – meninės raiškos priemonėmis išreikšti gydytojų mintis, jausmus, įžvalgas ir emocijas, susijusias su inovatyvia terapija. Pasitelkę šį puikų įrankį, gydytojai gali visiškai išgydyti hepatitu C sergančius pacientus.

Projekte dalyvavo 15 menininkų iš Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto. Bendradarbiaujant su LSMU Gastroenterologijos klinikų ir VUL Santaros klinikų Hepatologijos ir gastroenterologijos skyriaus gydytojais, meno kūriniuose pavaizduotas emocinis dualumas – gydytojų emocijos iki inovatyvios terapijos ir dabar, kai dėl inovatyvios terapijos pacientai visiškai išgydomi. Kviečiame daugiau apie visą tai sužinoti užsukus į parodą vykstančią „MICHAELSON boutique HOTEL“.

 

Visos čia vykusios parodos ir ekspozicijos >

 


„Uosto Tango“

 

Milonga Porteña

2018.08.04, 19:00 - 23:00

2016 metais, mokinių, sponsorių ir tango aistruolių remiama, tarptautinį pripažinimą pelniusi tango profesionalų pora Klaipėdoje jie įsteigė „Uosto Tango“ studiją, siekiant įžiebti autentišką Argentinos tango kultūrą ir judėjimą Lietuvoje. Nuo tol, kas pirmą mėnesio savaitgalį, Klaipėdoje organizuojama Milonga Porteña, rengiami pasirodymai, išvykos ir pažintys su mokytojais iš viso pasaulio.

Kviečiame ir Jus pasitikti tango su šypsena - jei mokate vaikščioti ir apkabinti, vadinasi galite šokti tango! Geidžiantiems nuostabiai romantiško vakaro ar interaktyvios pramogos renginio metu, suteikiame galimybę rezervuoti privačią tango pamoką ar net profesionalų pasirodymą. Tikime, kad ir Jums argentinietiškas tango gali tapti neatskiriama gyvenimo dalimi...

 

 

Tango BRUNCH

2018.08.05, 11:00 - 14:00

Kaina: 15

Tai nepakartojama galimybė pusryčiauti ir pietauti neskubant, jaukiai bendraujant ir aistringai šokant tango „MICHAELSON boutique HOTEL“. Sudalyvaukite - šiuos Tango BRUNCH rengiame tik kartą per mėnesį! Rekomenduojame išankstinę rezervaciją, kadangi vietų skaičius ir grindų plotas riboti...

Garantuojame nuoširdžias emocijas ir teigiamas akimirkas!

 

 


 

Tobulos Vestuvės

Elegantiškos, prabanga dvelkiančios ir pajūrio vėjo kedenamos vestuvės brangiausių žmonių apsuptyje... Svarbiausia gyvenimo istorija unikalaus žavesio vietoje ant Dangės upės krantinės... „MICHAELSON boutique HOTEL“ tobulai tinka rengiant jaukias, boutique stiliaus, vestuves bet kuriuo metų laiku, nors vasarą mūsų terasa pasakiškai įsimins norintiems prisiekti amžinąją meilę po atviru dangumi. Tik pabandykite įsivaizduoti, kaip į savo vestuvių šventę atplaukiate jachta!

Jūsų patogumui, padėsime suplanuoti vestuves nuo... iki... Mergvakaris, bernvakaris, fotosesija, nuotakos rytas ar pirmoji jaunųjų naktis, oficialioji santuokos ceremonija ar įsimintinas šventimas iki paryčių - galime rekomenduoti ir padėti išsirinkti dekoratorius, stilistus, fotografus, vakaro atlikėjus ar pirmojo šokio choreografus. Sudarant meniu siūlome tik tai, kas geriausia - tik išskirtinius patiekalus ir gėrimus, visada atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir pageidavimus. Ir nesvarbu, ar pasirinksite elegantišką vakarą artimiausių žmonių rate, ar prabangų pobūvį, tiek Jums tiek Jūsų svečiams galime pasiūlyti nepakartojamą viešnagę moderniuose ir istorijos dvasia įrengtuose kambariuose. Sujungus restorano, baro ir krantinės terasos erdves, Jūsų vestuvėse gali dalyvauti net iki 100 žmonių, o viso viešbučio užsakymas garantuotų išskirtinį privatumą ir mūsų profesionalios komandos maksimalų dėmesį.

Tegul čia laikas sustoja, o siela nurimsta… Mes būsime tobulu Jūsų šventės boutique!

 

        

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją, be abejo ir nakvynę mūsų viešbutyje pačiam komfortiškiausiam poilsiui... Susisiekite - čia galite įsigyti įvairios vertės, personalizuotus, kvietimus ir dovanas.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai...

 KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, Lietuva

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

Informacija  :  info@hotelmichaelson.com

Rezervacija  :  reception@hotelmichaelson.com