Tango judėjimas Klaipėdoje

 

Nauja profesionali iniciatyva

VŠĮ „Uosto Tango“ yra pelno nesiekianti organizacija, įsteigta 2016 metais tango entuziastų iniciatyva. Dabar joje dirba tarptautinį pripažinimą pelnę šokių mokytojai Asya ir Nickolay Tchernolutsky iš Sankt Peterburgo. Šokių studija pirmuosius žingsnius žengia partnerių, sponsorių, jos mokinių paramos dėka, siekiant populiarinti autentišką tango judėjimą Klaipėdoje.

Studija „Uosto Tango“ tai ne tik šokių mokykla. Tai gilus Argentinos tango kultūros pažinimas, nuoširdus bendravimas ir profesianalus rengimasis milongoms. Tai išvykos organizuojamos į kitus miestus ir pažintis su mokytojais iš viso pasaulio. Viską vienijanti linija - aistra tango šokiui.

 

 

 

Mokymai ir seminarai, pasirodymai ir milongos

Asya ir Nickolay Tchernolutsky - pora ne tik šokių aikštelėje. Gyvenantys kartu, jie sutartinai tvirtina, kad tango ne tik gydo santykius - tango apnuogina. O šokis tapo ne tik jų profesija, bet ir gyvenimo būdu. Kas įsilieja į šį nuostabų judėjimą - tampa jo kultūros neatskiriama dalimi...

Sutikite ir Jūs tango su šypsena ir atverkite savo širdies dalelę.  Jei mokate šiuos du dalykus – vaikščioti ir apkabinti, vadinasi, galite pradėti šokti tango. Klaipėdoje „Uosto Tango“ studija taip pat rengia kviestinius pasirodymus ir organizuoja sekmingas milongas, į kurias atvyksta tango šokėjai ne tik iš Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių. Džiaugiamės, kad vis daugiau žmonių įsitrauktų į šį sveiką judėjimą.

 

 

Pamokos mūsų viešbutyje

Kartą į mėnesį, „Uosto Tango“ šokių studija rengia atviras pamokas ir „MICHAELSON boutique HOTEL“ viešbutyje. Jų programa apima pažintį su Argentinos tango kultūra, muzika ir istorija. Mokoma ir pagrindinių šokių žingsnių, pusiausvyros, koordinacijos. Garantuojame, kad patirsite daug šiltų, teigiamų ir nuoširdžių emocijų.

Ūgis ar svoris, amžius ar tautybė, šokant tango neturi reikšmės - žingsnis po žingsnio kiekvienas tampa vis atviresnio mąstymo pasaulio piliečiu... Tad sekite mus ir sužinokite, kada vyks sekančios atviros pamokos!

Geidžiantiems privačios pamokos su „Uosto Tango“ studijos mokytojais, primename kad suteikiame galimybę tai suorganizuoti ir įgyvendinti. Čia Jūs visada laukiami!

 

 

Daugiau informacijos susisiekiant telefonu +370 46 224413 arba el.paštu info@hotelmichaelson.com

 


    

< PARODOS
VESTUVĖS >
< VERSLAS

 


 

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui...

Susisiekite - čia galite įsigyti personalizuotos vertės dovanų kuponų.

 


 

- Specialus pasiūlymas tango entuziastams -

MICHAELSON boutique HOTEL“ parengė specialų pasiūlymą, vienijantį du UNESCO pripažintus kultūros paveldus. Tango tradiciją, įkūnijančią išdidžių žmonių, gyvenančių Rio de la Plata upės žiotyse, tapatybę, šokį, muziką ir poeziją, jų bendrą kalbą, dialogą gimusį kultūrinės įvairovės dėka. Ši išmintinga dvasia sklinda po visą pasaulį ir prisitaiko naujose aplinkose, kaip ir Klaipėdoje, Lietuvos uostamiestyje. Ir kitą pasaulinį paveldą - kerinčias Kuršių nerijos kopas, deklaruojamas ir saugomas kaip unikalią vietą, kurią būtina aplankyti nors kartą gyvenime. Net Jean-Paul Sartre pavadino šį žemės kampelį „vartais į rojų“...

Pasaulinio paveldo sąsajos ir įvairovė - tai nauja galimybė, kuriant darną vyro ir moters santykiuose ir mūsų visų mentalitete, tuo labiau reikšmingais šiandienos globalizuotame pasaulyje. Tad kviečiame visus tanguerus pamaloninti save nepakartojama patirtimi, pripildyti savas širdis žavingomis nuostabaus grožio ir temperamentingos laisvės natomis, pajausti eleganciją geste, ketinime, ir leistis į kelionę po vertybes, kurios susieja pietus su šiaure, ir Jus su mumis...

 

DAUGIAU INFORMACIJOS >