"Uosto Tango"

Asya ir Nickolay Tchernolutsky

Pora ne tik šokių aikštelėje, Asya ir Nickolay Tchernolutsky sutaria, kad tango gydo santykius, tango lyg apnuogina. Šis šokis jau seniai tapo ne tik jų profesija, bet ir gyvenimo būdu. Tiesa, kad kas įsilieja į šį nuostabų judėjimą, dažniausiai tampa jo kultūros neatskiriama dalimi...

Šie tarptautinį pripažinimą pelnę šokių mokytojai iš Sankt Peterburgo, vietinių tango entuziastų pakviesti, 2016 metais Klaipėdoje įsteigė „Uosto Tango“ studiją. Mokinių, partnerių ir sponsorių remiami, jie aistringai siekia populiarinti autentišką tango kultūrą ir judėjimą visoje Lietuvoje.

Kviečiame ir Jus sutikti tango su šypsena ir atverti dalelę savo širdies - jei mokate vaikščioti ir apkabinti, vadinasi galite šokti tango! Siūlome galimybę surengti privačia tango pamoką ar net pasirodymą su Asya ir Nickolay Tchernolutsky, geidžiantiems išskirtinio, nuostabiai romantiško vakaro... Susisiekite!

 

 

Pasirodymai ir pamokos grupėms

„Uosto Tango“ studija - tai ne tik šokių mokykla. Tai gilus Argentinos tango kultūros pažinimas, profesianalus pasirengimas ir nuoširdus bendravimas. Tai Milongos nuo šiol organizuojamos Klaipėdoje, pasirodymai visuose Lietuvos miestuose, išvykos ir pažintys su mokytojais iš viso pasaulio.

Ūgis ar svoris, amžius ar tautybė, šokant tango neturi reikšmės - žingsnis po žingsnio kiekvienas tampa vis atviresnio mąstymo pasaulio piliečiu... Esant pageidavimui, galime suorganizuoti tango pasirodymą ar net išsamesnę pamoką su Asya ir Nickolay Tchernolutsky „MICHAELSON boutique HOTEL“ viešbutyje vykstančio renginio metu. Garantuojame, kad patirsite daug nuoširdžių emocijų, teigiamų ir šiltų akimirkų... Susisiekite!

 

 

 


    

< KASDIENIAI MALONUMAI
< GURMANIŠKI MALONUMAI
< NAUJA PARDUOTUVĖ

 


 

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui...

Susisiekite - čia galite įsigyti įvairios vertės dovanų kuponus ir personalizuotus kvietimus.

 


Adresas ir kontaktai

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas    info@hotelmichaelson.com