"Uosto Tango"

Asya ir Nickolay Tchernolutsky

Pora ne tik šokių aikštelėje, Asya ir Nickolay Tchernolutsky sutaria, kad tango ne tik gydo santykius - tango apnuogina. O šokis jau seniai tapo ne tik jų profesija, bet ir gyvenimo būdu. Kas įsilieja į šį nuostabų judėjimą, dažniausiai tampa jo kultūros neatskiriama dalimi... Kviečiame ir Jus sutikti tango su šypsena ir atverti dalelę savo širdies. Jei mokate šiuos du dalykus – vaikščioti ir apkabinti, vadinasi, kad galite pradėti šokti tango!

Šie tarptautinį pripažinimą pelnę šokių mokytojai iš Sankt Peterburgo, tango entuziastų pakviesti ir paremti, 2016 metais Klaipėdoje įsteigė „Uosto Tango“ studiją, pirmuosius žinksnius žengdami mokinių, partnerių ir sponsorių dėka, siekiant populiarinti autentišką Tango kultūrą ir judėjimą visoje Lietuvoje.

Geidžiantiems nuostabiai romantiško vakaro, siūlome galimybę suorganizuoti privatų tango pasirodymą ar pamoką su Asya ir Nickolay Tchernolutsky. Susisiekite!

 

 

Pasirodymai ir pamokos grupėms

„Uosto Tango“ studija - tai ne tik šokių mokykla. Tai gilus Argentinos tango kultūros pažinimas, profesianalus pasirengimas ir nuoširdus bendravimas. Tai Milongos nuo šiol organizuojamos Klaipėdoje, pasirodymai visuose Lietuvos miestuose, išvykos ir pažintys su mokytojais iš viso pasaulio. Visą tai vienijanti linija – tyra aistra tango!

Ūgis ar svoris, amžius ar tautybė, šokant tango neturi reikšmės - žingsnis po žingsnio kiekvienas tampa vis atviresnio mąstymo pasaulio piliečiu... Esant pageidavimui, privačios vakarienės ar užsakomojo vakaro metu „MICHAELSON boutique HOTEL“ viešbutyje,  Asya ir Nickolay Tchernolutsky surengs Jums pasirodymą ar net išsamesnę pamoką, kurios programa apima pažintį su Argentinos tango kultūra ir pagrindinių tango šokio žingsnių mokymą. Garantuojame, kad patirsite daug nuoširdžių emocijų, teigiamų ir šiltų akimirkų... Susisiekite!

 

 

Daugiau informacijos susisiekiant telefonu +370 46 224413 arba el.paštu info@hotelmichaelson.com

 


    

< PARODOS
VESTUVĖS >
VERSLAS >

 


 

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui...

Susisiekite - čia galite įsigyti įvairios vertės dovanų kuponus ir personalizuotus kvietimus.

 


Adresas ir kontaktai

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas    info@hotelmichaelson.com