Įsimintinos progos

 

Asmeninės šventės

MICHAELSON boutique HOTEL“ restorane rengiame užsakomuosius vakarus, ieškantiems ypatingos vietos šventei. Krikštynos, gimtadieniai ar kitos progos, kurias Jums svarbu paminėti - esame ideali vieta norintiems jų metu pasidžiaugti intymumu ir prabanga mylimiausių žmonių apsuptyje.

Profesionali restorano komanda kaskart pasirūpins išskirtiniu meniu, atitinkančiu Jūsų pageidavimus ir skonius, o vynų žinovas padės išsirinkti ir priderinti nuostabius gėrimus iš virš 200 rūšių, siūlomų mūsų parduotuvėje. Esame tikri, kad unikali aplinka ir dėmesys įsimins Jūsų šeimos prisiminimuose kaip dar viena įspūdinga patirtis ir istorija...

 

 

 

 

Verslo pietūs ir vakarienės

MICHAELSON boutique HOTEL“ vykstančių verslo susitikimų ir renginių dalyviams, ar tiesiog kolegoms, iki 30 asmenų grupei, ieškančiai solidžios vietos pavalgyti, suteikiame galimybę užsisakyti privačius pietus ar vakarienę.

Siūlome dvejų ir trijų patiekalų meniu, kurie atnaujinami kiekvieną sezoną. Pageidaujantiems interaktyvaus vakaro taip pat primename, kad čia rengiame vyno ir stipriųjų gėrimų degustacijas, Tango pamokas ir pasirodymus.

 

 

 

 

 

Išskirtinių svečių sutikimas

Susisiekite ir rezervuokite datą ir laiką iš anksto!

 

 

 

 

 

 

 

Būtina išankstinė rezervacija, tvirtinama ne vėliau nei likus savaitei iki pageidaujamos datos.

Daugiau informacijos susisiekiant telefonu +370 640 63378 arba el.paštu info@hotelmichaelson.com

 


 

< GAUSŪS LĖTIEJI PUSRYČIAI
NAUJŲJŲ METŲ VAKARAS >
< FIRMINIAI SKONIAI
 
 

 

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui...

Susisiekite - čia galite įsigyti įvairios vertės dovanų kuponus ir personalizuotus kvietimus.

 


Adresas ir kontaktai

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas    info@hotelmichaelson.com