GURMANAMS

MICHAELSON boutique HOTEL“ restoranas ir baras - tai gurmanų oazė. Prasiskverbiant pirmiesiems saulės spinduliams čia ramu ir jauku... Pusryčiais, puikiai subalansuotu maistu, nuostabiu vynu ir išskirtiniais gėrimais mėgautis kviečiame visus - pas mus viešinčius svečius, miesto gyventojus ir lankytojus. Garantuojame privatumą verslo susitikimo metu ir malonias akimirkas romantiškiems pasimatymams, o privačių, dalykinių ar šventinių, vakarienių metu pažadame Jus nustebinti prabangiais ir išraiškingais skoniais. Susisiekite ir pamaloninkite save profesionaliu dėmesiu ir įspūdingomis patirtimis. Atsikvėpkite, besigrožėdami laiko tėkme Dangės upe... Kviečiame mėgautis emocijomis!

 


Gausūs Lėtieji Pusryčiai Restorane

I - V 7:00 - 11:00  /  VI - VII 8:00 - 12:00

Esame tikri, kad mūsų siūlomų pusryčių įvairovė patenkins kiekvieno Jūsų skonį! Nuolatiniai ir sezoniniai blyneliai, omletai, virti ir kepti kiaušiniai - tarp jų ir mūsų firminis kiaušinis krepšelyje, keturių rūšių košės, varškėtukai, kuriuos labai mėgsta mažieji svečiai... Visi karštieji patiekalai ruošiami nenaudojant jokių anksčiau užšaldytų ar greitai paruošiamų maisto produktų, o Jums pageidaujant, netgi pakoreguojami ir patiekiami be laktozės ar gliuteno. Belaukiant karšto patiekalo, pasirinkto iš meniu, galite atsigaivinti šviežiai spaustomis sultimis ir mėgautis maistu nuo gausaus švediško stalo. Visuomet rasite platų dribsnių, ekologiškų jogurtų ir sūrių asortimentą, mūsų pačių marinuotus saulėje džiovintus pomidorus, salotų ir daržovių, šviežių ir džiovintų vaisių, sūdytos ar rūkytos lašišos, silkės, vytintos jautienos išpjovos ar vytintos kiaulienos kumpio, kuriuos užsisakome iš kruopščiai atrinktų tiekėjų.

Vienas iš „MICHAELSON boutique HOTEL“ pusryčių išskirtinumų - jau itin pamėgti, sezoniniai ir netradiciniai, sūrūs ir saldūs, pyragai. O kaipgi be gardžios ir aromatingos kavos? Latte, cappuccino, juoda kava ar espresso, ruošiama tik kavos aparatu, gundančiai garuojanti ir visiškai šviežia. Arbatos mėgėjai taip pat nenusivils - ji patiekiama šilkiniuose maišeliuose, padedančiuose pilnai atsiskleisti žolelių aromatui. Siūlome trijų rūšių žaliąją, juodąją, vaisinę, ramunėlių ir kitas. Savaitgaliais taip pat vaišiname „Prosecco“ taure... Kokybiško maisto įvairovė suteikia gyvybiškai svarbios energijos, o lėtas pusryčiavimo ritualas malonioje aplinkoje dienos startui įkvepia daugiau pozityvumo. Tad skirkite daugiau dėmesio sau ir užsukite čia ramiai pasimėgauti visaverčiais pusryčiais!

Kaina: 15suaugusiems; 10vaikams nuo 12 iki 6 metų; 7,5vaikams nuo 6 iki 3 metų; 5vaikams iki 3 metų.

 

         

         

         

 


 

 

Lengvieji Pusryčiai Bare

I - VII 11:00 - 14:00

Įsibėgėjus rytui „MICHAELSON boutique HOTEL“ bare ar krantinės terasoje, iš kurios atsiveria nuostabus vaizdas į marias ir Kuršių neriją, pasiūlysime Jums šviežiai spaustų sulčių, kavos arba arbatos, ir pasirinkti kažkurį iš gausiųjų pusryčių meniu karštųjų patiekalų.

 

 

 

 

 

MICHAELSON boutique HOTEL kava

Kviečiame stiprios, aromatingos, šviežiai malamos 100% arabica ir ekologiškos kavos - pažadame, ja besigardžiuodami pasijusite lyg nukeliavę iki pat Neapolio!

Pasimėgaukite Espresso, dvigubu Espresso, lediniu Espresso, Espresso Macchiato ar net mūsų firminiu - kvapnia klasika, subtiliai pagardinta Sambuca, itališku likeriu iš anyžių. Savaime aišku, taip pat siūlome juodą kavą, juodą kavą su pienu, Cappuccino ar Latte.

Tikime, kad kartą paragavę šią vasarą, neatsispirsite ir sugrįšite pas mus taurei plaktos šaltos kavos, kurios sodria energija atsigaivinus, viskas tiesiog pasidaro paprasčiau... 

 

 


 

Lengvieji Pietūs ir Kiti Baro Malonumai

I - VI 11:00 - 23:00 / VII 10:00 - 22:00

Vėliau, bet kuriuo dienos metu, užsukite dar kartą. Mūsų baro malonumai - magiški skonių deriniai, jau pamėgti ir vertinami ne vien tik pas mus viešinčių svečių... Gaivios salotos, sotūs sumuštiniai, trintų daržovių sriubos ir kiti puikiai subalansuoti patiekalai. Šiuo metu labiausiai pamėgtas - keptas Camembert sūris, aptiekiamas su grill daržovėmis. Nepamirkite paragauti ir mūsų firminių pyragų, kurių pasiūla kinta, keičiantis metų laikams, pasimėgaukite aromatinga arbata, kokteiliais, nuostabiais vynais, išskirtiniais stipriaisiais gėrimais.

Baro virtuvė dirba visomis savaitės dienomis, nuo 11 iki 22 val.

 

         

 


 

Užkandukai, Gardėsiai ir Pyragai

Mūsų firminių užkandukų ir gardėsių paruošimas - kūrybingas porcesas, kurio metu idealus balansas atrandamas degustuojant, diskutuojant ir reikalaujant iš savęs tik paties geriausio. Jų galite užsisakyti renginiams, ekskursijoms po Klaipėdos senamiestį, ar plaukiojant laivu... Juk vis dar sugebėti kažką nustebinti - išties nuostabus jausmas!

Taip pat kviečiame pasimėgauti „MICHAELSON boutique HOTEL pyragais - pažadame, atrasite kažką tikrai malonaus! Svarbiausiomis metų progomis kepame ir šventinius pyragus. Užsakymus priimame likus mėnesiui iki Kalėdų, Vėlykų, Joninių...

Manome, kad tradicinių receptų išlaikymas per šventes yra jų vertingiausia paslaptis, lyg svarbiausias ingredientas... Palepinkite save ir artimuosius!

 

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“ grants the opportunity to purchase different value, personalized, invitations and gifts. Delight Your dearest with luxurious breakfast for a great start of the day, delicious lunch by the Dangė river, a charmingly cozy wine afternoon, memorable private dining or an exclusive spirits tasting... Obviously, we also propose a stay at our Hotel for the most comfortable rest...

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai...

 KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, Lietuva

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

Informacija  :  info@hotelmichaelson.com

Rezervacija  :  reception@hotelmichaelson.com