Menas Gyventi Kartu


 

MICHAELSON boutique RESTOBAR & CATERING“ – tai tarsi oazė prie Dangės upės, į kurią Jus kviečiame... Skirkite dėmesio vieni kitiems, o mes pasirūpinsime, kad nieko netrūktų. Šiuolaikinėje, sparčiai besikeičiančioje visuomenėje daug energijos reikalaujantis darbas vis labiau vertinamas nei laisvalaikis, tačiau tiek Jūs tiek mes žinome, kad malonumas gali būti suvokiamas įvairiai, o svarbiausia išlieka leidžiamo laiko kokybė... Kviečiame Jus mėgautis emocijomis.

Dirbame visomis savaitės dienomis.

 


 

 

Pusryčiai ir Pasistiprinimai nuo Pietų iki Vakarų

 

Dirbate nuotoliniu būdu? Daug laiko praleidžiate prie kompiuterio? Renginiai ir tie  virtualioje erdvėje? Siūlome paįvairinti laiką mėgaujantis maistu išsinešimui.
 
Nuo čia iki senosios Smiltynės perkėlos 10 minučių pėstute.
 
 
Taip pat džiaugiamės galėdami pristatyti Jums maistą
kartu su WOLT ir BOLT Food.

Mes džiaugiamės, kai Jūs švenčiate.

 

 

 

 

 

Pusryčiai pas mus

I – VI 7:00 – 11:00 / VII 8:00 – 12:00

 

Kokybiška maisto įvairovė patenkins Jūsų skonius, suteikdama gyvybiškai svarbios energijos, o pradėdami dienas lėtu pusryčiavimo ritualu malonioje aplinkoje įkvėpsite taip būtino pozityvumo. Prasiskverbiant pirmiesiems saulės spinduliams kviečiame Jus pas mus mėgautis visaverčiais pusryčiais, sužadinti idėjas, kurti planus...

Pageidautumėte vėlyvųjų pusryčių?

Susisiekite su mumis el. paštu gourmet@hotelmichaelson.com

arba telefonu.

 

 

 

 

Terasa

II – VI 13:00 – 22:00

 

 
Rezervuokite vėlyvuosius pusryčius, pietus ar vakarienę iš anksto. Su tokiu pačiu malonumu laukiame Jūsų aperityvui prie Dangės upės, ar ramiai taurei vyno...
 
Nuo čia iki Muzikinio Teatro renginių 10 minučių pėstute.
 
 
meniu >

 

 

 


 

Dovanos

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti įvairios vertės kvietimus, dovanas...

Pradžiukinkite Jums artimus pilnavertiškais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis, jaukia degustacija ar įsimintina vakariene... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti unikaliai komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

Mes jau įsitikinome, kad elegantiškiausia dovana  tai nepamirštami malonūs įspūdžiai... Kviečiame.

 

Įvertinimai ir Partneriai

         

Nuo pat atidarymo esame Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai. Valstybinis turizmo departamentas suteikė mums 4*PLIUS įvertinimą 2016 m. ir džiaugėmės vainikavę pirmųjų metų sukaktį tapdami pirmaisiais Baltijos šalyse tarptautinio tinklo „HÔTELS DE CHARME & DE CARACTÈRE“ nariais. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai įteikė mums „Veržlaus starto“ nominaciją 2017 m., kai dalyvavome „International Hospitality Awards“ apdovanojimuose... „MICHAELSON boutique HOTEL“ dalyvauja darnaus turizmo projekte "Joint eco-sign for Lithuania's – Latvia's restaurants and hotels in cultural objects", vykdomo pagal 2014 – 2020 m. INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos Programą, nuo 2019 m. Pasitelkus Jan Peter Bergkvist, eksperto iš Švedijos, patirtį, sukurta vieninga ekologinių viešbučių ir restoranų, įsikūrusių paveldo objektuose, ženklinimo sistema. Jo žodžiais tariant, pasaulyje ir Europoje yra tikrai daug gerai atpažįstamų darnaus ir ekologinio verslo ženklų, tačiau idėja apjungti tvarųjį turizmą ir paveldą yra unikali. Reikšminga ir tai, kad verslas savo lėšomis ne tik atstato ir atgaivina paveldo objektus, bet ir prisideda prie jų išsaugojimo, prieinamumo ir patrauklumo, bei darnaus regiono vystymo. Jūs visada čia laukiami.

 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Mob. : +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com

 

naujienlaiškiai >

 

Jūs visada čia laukiami.