KVIEČIAME MĖGAUTIS EMOCIJOMIS


 

MICHAELSON boutique HOTEL“ restoranas ir baras - tai gurmanų oazė. Pusryčiais, puikiai subalansuotu maistu, išraiškingu vynu ir kitais išskirtiniais gėrimais čia mėgautis kviečiame visus - pas mus viešinčius svečius, miesto gyventojus ir lankytojus. Garantuojame privatumą, malonias akimirkas, bei pažadame Jus nustebinti. Pamaloninkite save profesionaliu dėmesiu ir įspūdingomis patirtimis. Atsikvėpkite, besigrožėdami laiko tėkme Dangės upe...

 


         

         

         

 

Gausūs Lėtieji Pusryčiai Restorane

I - V 7:00 - 11:00  /  VI - VII 8:00 - 12:00

Esame tikri, kad čia siūlomų pusryčių įvairovė patenkins kiekvieno Jūsų skonį. Sezoniniai blyneliai, keturių rūšių košės, varškėčiai, omletai, virti ir kepti kiaušiniai - tarp jų ir mūsų firminis kiaušinis krepšelyje... Visi karštieji patiekalai ruošiami naudojant šviežius ir kokybiškus maisto produktus, o Jums pageidaujant, netgi pakoreguojami ir patiekiami be laktozės ar gliuteno. Belaukiant karšto patiekalo, pasirinkto iš meniu, atsigaivinkite šviežiai spaustomis sultimis ir mėgaukitės maistu, užsakytu tik iš kruopščiai atrinktų tiekėjų, nuo gausaus švediško stalo. Visuomet rasite sūdytos ar rūkytos lašišos, silkės, vytintos kiaulienos ir jautienos, mūsų pačių marinuotus saulėje džiovintus pomidorus, salotų ir daržovių, šviežių ir džiovintų vaisių, platų dribsnių, ekologiškų jogurtų ir sūrių asortimentą.

Vienas iš „MICHAELSON boutique HOTEL“ pusryčių išskirtinumų - jau itin pamėgti, sezoniniai ir netradiciniai, sūrūs ir saldūs, pyragai. O kaipgi be gardžios ir aromatingos kavos? Latte, cappuccino, juoda kava ar espresso, ruošiama tik kavos aparatu, visada gundančiai garuojanti. Arbatos mėgėjai taip pat nenusivils - ji patiekiama šilkiniuose maišeliuose, padedančiuose pilnai atsiskleisti žolelių aromatui. Siūlome trijų rūšių žaliąją, juodąją, vaisinę, ramunėlių ir kitas. Savaitgaliais taip pat vaišiname „Prosecco“ taure!

Kokybiško maisto įvairovė suteikia gyvybiškai svarbios energijos, o lėtas pusryčiavimo ritualas malonioje aplinkoje dienos startui įkvepia daugiau pozityvumo... Prasiskverbiant pirmiesiems saulės spinduliams mūsų restorane ramu ir jauku, tad skirkite daugiau dėmesio sau ir užsukite čia ramiai pasimėgauti visaverčiais pusryčiais.

Kaina: 15 € suaugusiems; 10 € vaikams nuo 12 iki 6 metų; 7,50 € vaikams nuo 6 iki 3 metų; 5 € vaikams iki 3 metų.

 


 

Lengvieji Pusryčiai Bare

I - VII 11:00 - 14:00

Norisi pabėgti nuo šurmulio ir mėgaujantis gardžiais pusryčiais generuoti naujas idėjas ar dėlioti ateities planus? Įsibėgėjus rytui kviečiame į  „MICHAELSON boutique HOTEL“ barą, o vasaros sezonu ir krantinės terasą, iš kurios atsiveria nuostabus vaizdas į marias ir Kuršių neriją, kur su malonumu pasiūlysime Jums šviežiai spaustų sulčių, kavos ar arbatos, ir vieną iš karštųjų patiekalų iš gausiųjų pusryčių meniu.

Kaina: 9,50 €

 


 

Įsileiskite Pavasarį į Savo Širdį

Centrinėje ir šiaurinėje Italijoje ryžiai paplito XIV – XV a. ir netrukus tapo šeimoms artimu produktu, o rizotas - gastronominiu patiekalu, esančiu visose receptų knygose. Klaipėdoje šis lengvai paruošiamas, o tuo pačiu išmanumo reikalaujantis, tradicinis Italijos patiekalas pradeda pritapti tik dabar, nors pasižymi būtent savo sudėties pilnavertiškumu. Kviečiame atrasti naujus skonius, kuriamus naudojant sezoniškus ingredientus, bei pateikiamus istorijos išbandytu būdu... Kovo mėnesį siūlome:

Rizotą su smidrais ir lašiša

Rizotą su kriauše ir Gorgonzola sūriu

Mantujos rizotą su namine kiaulienos dešrele

Kaina: 8,50 €

 


 

Pasistiprinimai ir Kiti Baro Malonumai

I - VI 11:00 - 23:00 / VII 10:00 - 22:00

Užsukite čia kartą ir dar kartą, pasistiprinti. Mūsų baro malonumai - magiški, puikiai derantys, skoniai.

Baro virtuvė dirba visomis savaitės dienomis, iki 22 val.

Nepraleiskite progos pasimėgauti kokybiška, ekologiška, kava. Puodeliu aromatingo espresso, kuriuo besigardžiuodami pasijusite lyg nukeliavę iki Neapolio... Mūsų firminis - tai kvapni klasika, subtiliai pagardinta itališku anyžių likeriu, sambuca. Čia, „MICHAELSON boutique HOTEL“, kiekviena diena - kavos diena.

 

         

          

 


 

Žavingos Degustacijos

Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti įvairios kilmės ir rūšies vyno ir kitų išskirtinių, net vienetinių, stipriųjų gėrimų. O įsitikinę, kad čia rasite būtent tai, ko ieškote, netgi kviečiame tapti „MICHAELSON boutique HOTEL“ Vyno Klubo nariais.

Degustacijos - tai puiki galimybė sužavėti draugus, verslo partnerius, Jus lankančius svečius. Kviečiame į kvapų ir skonių atradimo keliones, mėgaujantis puikiai kartu praleistu laiku. Mūsų restobaras - tai vieta, skirta bendrauti, pažinti ir, savaime aišku, pasiklausyti žavingų istorijų...

 

Degustacijų kaina kinta priklausomai nuo pasirinkto asortimento. Išankstinė rezervacija būtina. Susisiekite telefonu arba el.paštu wineclub@hotelmichaelson.com .

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti personalizuotus kvietimus ir įvairios vertės dovanas. Pradžiukinkite Jums artimus prabangiais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis besigrožint Dangės upe, jaukia pažintine vyno popiete, įsimintina privačia vakariene ar išskirtine stipriųjų gėrimų degustacija... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai...

 

 


 

                            

 


 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, Lietuva

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com