KVIEČIAME MĖGAUTIS EMOCIJOMIS


 

MICHAELSON boutique RESTOBAR“ - tai gurmanų oazė į kurią kviečiame visus savo svečius, miesto lankytojus ir gyventojus, norinčius pasimėgauti visaverčiais pusryčiais, sezoninias patiekalais, išskirtiniais gėrimais ir prie jų derančiais užkandžiais, firminiais desertais, stipria kava. Garantuojame privatumą bei pažadame Jus nustebinti. Pamaloninkite save profesionaliu dėmesiu ir įspūdingomis patirtimis, akimirkomis. Atsikvėpkite, besigrožėdami laiko tėkme prie Dangės upės... Dirbame visomis savaitės dienomis.

 


 

Informuojame, kad laikinai sustabdome veiklą.

 


Lengvieji Pusryčiai

I - VII 11:00 - 14:00

Įsibėgėjus rytui norisi energingai generuoti naujas idėjas ir dėlioti ateities planus? Kviečiame į „MICHAELSON boutique RESTOBAR“, o vasaros sezonu ir krantinės terasą, kur su malonumu pasiūlysime Jums kavos arba arbatos, šviežiai spaustų sulčių ir, pasirinktinai, vieną iš karštųjų patiekalų iš gausiųjų pusryčių meniu.

 

Verslo Pietūs

I - V 12:00 - 15:00

MICHAELSON boutique RESTOBAR“ įsikūręs pačioje Klaipėdos širdyje. Čia tikrai kokybiškai praleisite laiką dėliodami ateities planus.

Pietums siūlome sriubą, pagrindinį patiekalą, desertą (pasirinktinai).

Bendra pasiūlymo kaina : 10,00 €.

 

 

 

Pasistiprinimai

I - VI 11:00 - 23:00 / VII 10:00 - 22:00

Užsukite pas mus ir garantuojame, kad norėsite sugrįžti. Čia malonumai pasižymi puikiai suderintais skoniais, magiški.... Juk kiekviena diena - kavos diena, tad nepraleiskite progos pasimėgauti ir mūsų firminiu espresso - ne tik kvapnia, bet ir ekologiška klasika, subtiliai pagardinta itališku anyžių likeriu „Sambuca“. Pasijusite lyg nukeliavę iki Neapolio...

Štai centrinėje ir šiaurinėje Italijoje ryžiai paplito XIV – XV a. ir netrukus tapo šeimoms artimu produktu, o rizotas - gastronominiu patiekalu, esančiu visose receptų knygose. Klaipėdoje šis lengvai paruošiamas, o tuo pačiu išmanumo reikalaujantis patiekalas pradeda pritapti tik dabar, pasižymėdamas savo sudėties pilnavertiškumu. Kviečiame atrasti skonius, kuriamus naudojant sezoniškus ingredientus, bei pateikiamus istorijos išbandytu būdu... Virtuvė dirba visomis savaitės dienomis iki 22 val.

 

 

 

 

Gimtadieniai ir Kitos Asmeninės Šventės

Šiuolaikinėje, sparčiai besikeičiančioje, visuomenėje daug energijos reikalaujantis darbas yra labiau vertinamas nei laisvalaikis, tad tampa vis sudėtingiau skirti jam pakankamai laiko... Poilsis gali būti suvokiamas daugybe formų, tačiau tiek Jūs tiek mes žinome, kad svarbiausia yra jo kokybė. Esame ideali vieta norintiems pasidžiaugti intymumo prabanga datų, kurias Jums svarbu paminėti, metu. Skirkite dėmesio vieni kitiems, o mes pasirūpinsime, kad Jums nieko netrūktų leidžiant laiką kartu.

...What else? Patirtys

Išradingus mūsų firminių kokteilių ir desertų derinius galite skanauti bet kurį vakarą – rūpestingi barmenai pateiks Jums meniu, atkuriantį skonius, įkvėptus ne tik kelionių po pasaulį, o ir pažinimo pačios Klaipėdos... Įsitikinę, kad čia rasite būtent tai, ko ieškote, kviečiame Jus ir į kvapų ir skonių atradimo keliones, mėgaujantis puikiai praleistu laiku, bendraujant ir klausantis žavingų istorijų... Sužavėkite draugus, verslo partnerius, Jus lankančius svečius. Pamaloninkite save nepakartojama patirtimi.

Taip pat galite rezervuoti degustaciją. Susisiekite telefonu arba el.paštu wineclub@hotelmichaelson.com .

 

 

          


 

Tobulos Vestuvės

Elegantiškos, prabanga dvelkiančios ir pajūrio vėjo kedenamos vestuvės brangiausių žmonių apsuptyje. Svarbiausia gyvenimo istorija unikalaus žavesio vietoje ant Dangės upės krantinės... „MICHAELSON boutique HOTEL“ tobulai tinka rengiant jaukias, boutique stiliaus, vestuves bet kuriuo metų laiku, nors vasarą mūsų terasa pasakiškai įsimins norintiems prisiekti amžinąją meilę po atviru dangumi. Tik pabandykite įsivaizduoti, kad į savo vestuvių šventę atplaukiate jachta...

Jūsų patogumui, padėsime suplanuoti vestuves nuo... iki... Mergvakaris, bernvakaris, fotosesija, nuotakos rytas ar pirmoji jaunųjų naktis, oficialioji santuokos ceremonija ar įsimintinas šventimas iki paryčių - galime rekomenduoti ir padėti išsirinkti dekoratorius, stilistus, fotografus, vakaro atlikėjus ar pirmojo šokio choreografus. Sudarant meniu siūlome tik tai, kas geriausia - tik išskirtinius patiekalus ir gėrimus, visada atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir pageidavimus. Ir nesvarbu, ar pasirinksite elegantišką vakarą artimiausių žmonių rate, ar prabangų pobūvį, tiek Jums tiek Jūsų svečiams siūlome nepakartojamą viešnagę moderniuose ir istorijos dvasia įrengtuose kambariuose. Sujungus restorano, baro ir krantinės terasos erdves, Jūsų vestuvėse gali dalyvauti net iki 100 žmonių, o viso viešbučio užsakymas garantuotų išskirtinį privatumą ir mūsų profesionalios komandos maksimalų dėmesį.

Tegul čia laikas sustoja, o siela nurimsta… Mes būsime tobulu Jūsų šventės boutique.

 

        


 

 

Įvertinimai ir Partneriai

Nuo pat atidarymo esame Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai. 2016 m. rugsėjo mėnesį Valstybinis turizmo departamentas suteikė mums 4*PLIUS įvertinimą ir džiaugėmės vainikavę pirmųjų metų sukaktį tapdami pirmaisiais Baltijos šalyse tarptautinio tinklo „Hôtels de Charme & de Caractère“ nariais. 2017 m. spalio mėnesį Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai įteikė mums „Veržlaus starto“ nominaciją, bei tapome finalininkais „International Hospitality Awards“ apdovanojimuose... 2019 metais, atitikdamas visus reikalavimus, „MICHAELSON boutique HOTEL“ tampa darnaus turizmo projekto "Joint eco-sign for Lithuania's - Latvia's restaurants and hotels in cultural objects", vykdomo pagal 2014 - 2020 m. INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos Programą, dalyviu. Pasitelkus Jan Peter Bergkvist, eksperto iš Švedijos, patirtį, sukurta vieninga ekologinių viešbučių ir restoranų, įsikūrusių paveldo objektuose, ženklinimo sistema. Jo žodžiais tariant, pasaulyje ir Europoje yra tikrai daug gerai atpažįstamų darnaus ir ekologinio verslo ženklų, tačiau idėja apjungti tvarųjį turizmą ir paveldą yra unikali. Reikšminga ir tai, kad verslas savo lėšomis ne tik atstato ir atgaivina paveldo objektus, bet ir prisideda prie jų išsaugojimo, prieinamumo ir patrauklumo, bei darnaus regiono vystymo.

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti įvairios vertės kvietimus ir dovanas...

Pradžiukinkite Jums artimus prabangiais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis besigrožint Dangės upe, jaukia popiete, įsimintina vakariene ar degustacija... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai.

 


 

                           

 

 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com