Menas Gyventi Kartu


 

MICHAELSON boutique RESTOBAR & CATERING“ - tai tarsi oazė prie Dangės upės, į kurią kviečiame visus pajūrio lankytojus ir gyventojus ir savo svečius. Skirkite dėmesio vieni kitiems, o mes pasirūpinsime, kad Jums nieko netrūktų. Šiuolaikinėje, sparčiai besikeičiančioje visuomenėje daug energijos reikalaujantis darbas labiau vertinamas nei laisvalaikis, tačiau tiek Jūs tiek mes žinome, kad malonumas gali būti suvokiamas įvairiai, svarbiausia yra leidžiamo laiko kokybė... Kviečiame Jus mėgautis emocijomis.

Dirbame visomis savaitės dienomis.

 


 

Boutique Parduotuvė

I - VI 12:00 - 20:00 / VII 12:00 - 15:00

Vynas - dažniausiai visoje, plačiai aprašytoje, pasaulio istorijoje minimas gėrimas, tad mūsų boutique parduotuvės asortimente rasite ir vyno ir gourmet skyrių... Kelionės - nepakartojama galimybė augti ir tobulėti... Šiuo ypatingai sudėtingu laikotarpiu tik dar labiau vertiname galimybę mėgautis retenybėmis. Juk tai nuostabios dovanos - žavingai puoselėjamos patirtys... Vynininkystės menas - tai išgyvenimas, jausmas, tai priemonė. Būtent tam. Tai pojūčių sąveika, jais apčiuopiama išraiška praeities, dabarties ir ateities viename objekte, butelyje, kurio suvokimas neišvengiamai subjektyvus. Kintantis laike, kintantis keičiantis mums. Tad įsitikinę, kad pamažu visgi įmanoma atrasti, ko taip ieškoma, kviečiame į malonias pojučių atradimo keliones, mėgaujantis, užkandžiaujant ir bendraujant... Sužavėkite Jums artimus, šeimą, draugus, kolegas ir partnerius, Jus lankančius svečius. Pamaloninkite save patirtimis ir prie Dangės upės, Klaipėdoje.

 

shop.hotelmichaelson.com >

 

 

 

Nuo Pietų iki Vakarų Pasistiprinimai

I - VII priimant išaankstinius užsakymus

 

žiemos sezono meniu >

 

Vėlyvieji Pusryčiai

I - VII priimant išaankstinius užsakymus

Dienos pradžia - puikus metas sužadinti idėjas, kurti planus. Tuo metu su malonumu siūlome Jums pasirinkti karštuosius patiekalus iš gausaus pusryčių meniu, gėrimus...

 

 

 

Maistas į Namus

 

Norime pranešti džiugią naujieną – nuo šiol Wolt veikia ir pas mus!
Skanių pusryčių ir pietų mėgėjams dirbame visomis savaitės dienomis 8:00 – 18:00 val.
O su kodu MICHAELSON gausite 6 € nuolaidą pirmam užsakymui į namus!
 
wolt >

 

Mes džiaugiamės, kai Jūs švenčiate.

 

 

 

 

Pusryčiai pas mus

I - VII 8:00 - 14:00

Esame tikri, kad čia siūlomų pusryčių įvairovė patenkins Jūsų skonį. Karštieji patiekalai ruošiami atsižvelgiant į Jūsų pomėgius, o pageidaujant, net gali būti patiekiami be gliuteno ar laktozės. Belaukiant patiekalo, pasirinkto iš meniu, atsigaivinkite šviežiai spaustomis sultimis, mėgaukitės vaisais, uogomis, riešutais, sūriais, kumpiais... Vienas iš pusryčių pas mus išskirtinumų - pyragai, šviežūs, sezoniniai, sūrūs ir saldūs... Tad kaipgi be gardžios, aromatingos kavos? Čia ji visada patiekiama gundančiai garuojanti... Arbatos mėgėjai taip pat nenusivils - rozmarinų, čiobrelių, arba patiekiama šilkiniuose maišeliuose, padedančiuose subtiliai atsiskleisti žolelių aromatui. Savaitgaliais taip pat vaišiname „Prosecco“ taure.

Kokybiško maisto įvairovė suteikia gyvybiškai svarbios energijos, o lėtas pusryčiavimo ritualas malonioje aplinkoje dienos startui įkvepia daugiau pozityvumo... Prasiskverbiant pirmiesiems saulės spinduliams čia ramu ir jauku, tad kviečiame visus pajūrio lankytojus ir gyventojus ir savo svečius mėgautis visaverčiais, gausiais pusryčiais.

Kaina : 15 € suaugusiems; 10 € vaikams nuo 12 iki 6 metų; 7,50 € vaikams nuo 6 iki 3 metų; 5 € vaikams iki 3 metų.

 


 

Dovanos

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti įvairios vertės kvietimus, dovanas...

Pradžiukinkite Jums artimus pilnavertiškais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis, jaukia degustacija ar įsimintina vakariene... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti unikaliai komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

Mes jau įsitikinome, kad elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai... Kviečiame.

 

Įvertinimai ir Partneriai

         

Nuo pat atidarymo esame Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai. Valstybinis turizmo departamentas suteikė mums 4*PLIUS įvertinimą 2016 m. ir džiaugėmės vainikavę pirmųjų metų sukaktį tapdami pirmaisiais Baltijos šalyse tarptautinio tinklo „HÔTELS DE CHARME & DE CARACTÈRE“ nariais. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai įteikė mums „Veržlaus starto“ nominaciją 2017 m., kai dalyvavome „International Hospitality Awards“ apdovanojimuose... „MICHAELSON boutique HOTEL“ dalyvauja darnaus turizmo projekte "Joint eco-sign for Lithuania's - Latvia's restaurants and hotels in cultural objects", vykdomo pagal 2014 - 2020 m. INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos Programą, nuo 2019 m. Pasitelkus Jan Peter Bergkvist, eksperto iš Švedijos, patirtį, sukurta vieninga ekologinių viešbučių ir restoranų, įsikūrusių paveldo objektuose, ženklinimo sistema. Jo žodžiais tariant, pasaulyje ir Europoje yra tikrai daug gerai atpažįstamų darnaus ir ekologinio verslo ženklų, tačiau idėja apjungti tvarųjį turizmą ir paveldą yra unikali. Reikšminga ir tai, kad verslas savo lėšomis ne tik atstato ir atgaivina paveldo objektus, bet ir prisideda prie jų išsaugojimo, prieinamumo ir patrauklumo, bei darnaus regiono vystymo. Jūs visada čia laukiami.

 

 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Mob. : +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com

 

naujienlaiškiai >

 

Jūs visada čia laukiami.