RESTOBARAS

MICHAELSON boutique HOTEL“ restoranas ir baras - tai gurmanų oazė. Pusryčiais, puikiai subalansuotu maistu, nuostabiu vynu ir kitais išskirtiniais gėrimais čia mėgautis kviečiame visus - pas mus viešinčius svečius, miesto gyventojus ir lankytojus. Garantuojame privatumą verslo susitikimo metu ir malonias akimirkas romantiškiems pasimatymams, o užsisakius dalykinę ar šventinę vakarienę, pažadame Jus nustebinti prabangiais ir išraiškingais skoniais. Susisiekite ir pamaloninkite save profesionaliu dėmesiu ir įspūdingomis patirtimis. Atsikvėpkite, besigrožėdami laiko tėkme Dangės upe... Kviečiame mėgautis emocijomis.

 


Gausūs Lėtieji Pusryčiai Restorane

I - V 7:00 - 11:00  /  VI - VII 8:00 - 12:00

Esame tikri, kad mūsų siūlomų pusryčių įvairovė patenkins kiekvieno Jūsų skonį! Nuolatiniai ir sezoniniai blyneliai, omletai, virti ir kepti kiaušiniai - tarp jų ir mūsų firminis kiaušinis krepšelyje, keturių rūšių košės, varškėtukai, kuriuos labai mėgsta mažieji svečiai... Visi karštieji patiekalai ruošiami nenaudojant jokių anksčiau užšaldytų ar greitai paruošiamų maisto produktų, o Jums pageidaujant, netgi pakoreguojami ir patiekiami be laktozės ar gliuteno. Belaukiant karšto patiekalo, pasirinkto iš meniu, galite atsigaivinti šviežiai spaustomis sultimis ir mėgautis maistu nuo gausaus švediško stalo. Visuomet rasite platų dribsnių, ekologiškų jogurtų ir sūrių asortimentą, mūsų pačių marinuotus saulėje džiovintus pomidorus, salotų ir daržovių, šviežių ir džiovintų vaisių, sūdytos ar rūkytos lašišos, silkės, vytintos jautienos išpjovos ar vytintos kiaulienos kumpio, kuriuos užsisakome iš kruopščiai atrinktų tiekėjų.

Vienas iš „MICHAELSON boutique HOTEL“ pusryčių išskirtinumų - jau itin pamėgti, sezoniniai ir netradiciniai, sūrūs ir saldūs, pyragai. O kaipgi be gardžios ir aromatingos kavos? Latte, cappuccino, juoda kava ar espresso, ruošiama tik kavos aparatu, gundančiai garuojanti ir visiškai šviežia. Arbatos mėgėjai taip pat nenusivils - ji patiekiama šilkiniuose maišeliuose, padedančiuose pilnai atsiskleisti žolelių aromatui. Siūlome trijų rūšių žaliąją, juodąją, vaisinę, ramunėlių ir kitas. Savaitgaliais taip pat vaišiname „Prosecco“ taure!

Kokybiško maisto įvairovė suteikia gyvybiškai svarbios energijos, o lėtas pusryčiavimo ritualas malonioje aplinkoje dienos startui įkvepia daugiau pozityvumo... Prasiskverbiant pirmiesiems saulės spinduliams mūsų restorane ramu ir jauku, tad skirkite daugiau dėmesio sau ir užsukite čia ramiai pasimėgauti visaverčiais pusryčiais.

Kaina: 15suaugusiems; 10vaikams nuo 12 iki 6 metų; 7,50vaikams nuo 6 iki 3 metų; 5vaikams iki 3 metų.

 

         

         

         

 


 

Sekmadienio BRUNCH

2018.11.25, 12:30 - 16:00

Kas antrą sekmadienį kviečiame visus gausių vėlyvųjų pusryčių į "MICHAELSON boutique HOTEL" restoraną: užkandžiai, karšti patiekalai, gėrimai, kava, desertas...

Esame tikri, kad jų įvairovė patenkins kiekvieno Jūsų skonį.
 

Išankstinė rezervacija ir apmokėjimas būtini.

Kaina: 25suaugusiems; 15vaikams iki 12 metų.

 

 

 

 

Lengvieji Pusryčiai Bare

I - VII 11:00 - 14:00

Įsibėgėjus rytui, „MICHAELSON boutique HOTEL“ bare, o vasaros sezonu ir krantinės terasoje, iš kurių atsiveria nuostabus vaizdas į marias ir Kuršių neriją, su malonumu pasiūlysime Jums šviežiai spaustų sulčių, kavos ar arbatos, ir pasirinkti kažkurį iš gausiųjų pusryčių meniu karštųjų patiekalų.

Kaina: 9,50

 

 

 

 

Pasistiprinimai ir Kiti Baro Malonumai

I - VI 11:00 - 23:00 / VII 10:00 - 22:00

Vėliau, užsukite dar kartą, pasistiprinti. Mūsų baro malonumai - jau visų pamėgti ir vertinami, magiški skonių deriniai. Gaivios salotos, sotūs sumuštiniai, maistingos sriubos ir kiti puikiai subalansuoti patiekalai. Nepamirškite paragauti ir mūsų pyragų, kurių pasiūla kinta, keičiantis metų laikams, pasimėgaukite aromatinga kava ar arbata, kokteiliais, nuostabiais vynais, išskirtiniais stipriaisiais gėrimais.

Baro virtuvė dirba visomis savaitės dienomis, nuo 11 iki 22 val.

Vakarienėms po 18 val. būtina išankstinė rezervacija.

 

 

 

Kavos FIESTA

Nepraleiskite progos pasimėgauti kokybiška, ekologiška, kava. Puodeliu aromatingo espresso, kuriuo besigardžiuodami pasijusite lyg nukeliavę iki Neapolio... Taip pat siūlome dvigubą Espresso, ledinį Espresso, Espresso Macchiato ar net paragauti mūsų firminio - kvapnios klasikos, subtiliai pagardintos itališku likeriu iš anyžių. Savaime aišku, čia netrūksta ir juodos kavos, plaktos šaltos kavos, Latte, ar Cappuccino.

Čia, "MICHAELSON boutique HOTEL", kiekviena diena - kavos diena!

Tad kaipgi tada be deserto? Šiuo metu kviečiame paragauti mūsų firminio, tik šį sezoną siūlomo, sveikuoliško moliūgų pyrago, ar įvairių varškės pyragų.

 

 

 

 

Užkandukai, Desertai ir Pyragai

Mūsų firminių užkandukų ir gardėsių paruošimas - kūrybingas porcesas, kurio metu idealus balansas atrandamas degustuojant, diskutuojant ir reikalaujant iš savęs tik paties geriausio. Jų galite užsisakyti kavos pertraukėlėms su kolegomis ar renginiams – mielai paruošime išsinešimui. Juk vis dar sugebėti kažką nustebinti - išties nuostabus jausmas!

Taip pat kviečiame pasimėgauti „MICHAELSON boutique HOTEL pyragais - pažadame, atrasite kažką tikrai malonaus! Jau priimame užsakymus mūsų firminiam, džiovintų vaisių ir riešutų Kalėdiniam pyragui, net mėnesį laiko brandinamame prabangiame rome. Jo siūlome du varijantus - didesnį, sveriantį apie 2 kg, ir mažesnį, sveriantį apie 1 kg. Manome, kad tradicinių receptų išlaikymas per šventes yra jų vertingiausia paslaptis, lyg svarbiausias ingredientas... Palepinkite save ir artimuosius!

 


 

Žavingos Degustacijos ir Istorijos

Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti įvairių skirtingos rūšies ir kilmės vynų, bei išskirtinių, net vienetinių, stipriųjų gėrimų. Įsitikinę, kad čia rasite būtent tai, ko ieškote, netgi kviečiame tapti „MICHAELSON boutique HOTEL“ Vyno Klubo nariais – mielai rekomenduosime ir padėsime sukomponuoti personalizuotus dovanų rinkinius, atitinkančius Jūsų skonius.

Taip pat kviečiame į kvapų ir skonių atradimo keliones - degustacijas. Sužavėkite draugus, verslo partnerius, Jus lankančius svečius. Garantuojame profesionalų pristatymą ir puikiai praleistą laiką kartu. Tai vieta ir laikas skirtas bendrauti, pažinti ir, savaime aišku, pasiklausyti žavingų istorijų...

Susisiekite telefonu arba el.paštu wineclub@hotelmichaelson.com .

 

         

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti personalizuotus kvietimus ir įvairios vertės dovanas. Pradžiukinkite Jums artimus prabangiais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis besigrožint Dangės upe, jaukia pažintine vyno popiete, įsimintina privačia vakariene ar išskirtine stipriųjų gėrimų degustacija... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai...

 KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, Lietuva

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

Informacija  :  info@hotelmichaelson.com

Rezervacija  :  reception@hotelmichaelson.com