KVIEČIAME MĖGAUTIS EMOCIJOMIS


 

MICHAELSON boutique RESTOBAR“ - tai gurmanų oazė į kurią kviečiame visus savo svečius, miesto gyventojus ir lankytojus, norinčius pasimėgauti visaverčiais pusryčiais, sezoninias patiekalais, išskirtiniais gėrimais ir prie jų derančiais užkandžiais, firminiais desertais, stipria kava. Garantuojame privatumą bei pažadame nustebinti. Pamaloninkite save profesionaliu dėmesiu ir įspūdingomis patirtimis, akimirkomis. Atsikvėpkite, besigrožėdami laiko tėkme prie Dangės upės...

MICHAELSON boutique RESTOBAR“ dirba visomis savaitės dienomis.

 


Gausūs Lėtieji Pusryčiai Restorane

I - V 7:00 - 11:00  /  VI - VII 8:00 - 12:00

Esame tikri, kad čia siūlomų pusryčių įvairovė patenkins kiekvieno Jūsų skonį. Visi karštieji patiekalai ruošiami naudojant kokybiškai parinktus maisto produktus, o Jums pageidaujant, netgi pakoreguojami ir patiekiami be gliuteno ar laktozės. Belaukiant patiekalo, pasirinkto iš meniu, galėsite atsigaivinti šviežiai spaustomis sultimis ir mėgautis gausiu švedišku stalu... Vienas iš „MICHAELSON boutique HOTEL“ pusryčių išskirtinumų - jau itin pamėgti, sezoniniai ir netradiciniai, sūrūs ir saldūs, pyragai. O kaipgi be gardžios ir aromatingos kavos? Ruošiama tik kavos aparatu, ji visada patiekiama gundančiai garuojanti. Arbatos mėgėjai taip pat nenusivils - ji patiekiama šilkiniuose maišeliuose, padedančiuose pilnai atsiskleisti žolelių aromatui. Savaitgaliais taip pat vaišiname „Prosecco“ taure.

Kokybiško maisto įvairovė suteikia gyvybiškai svarbios energijos, o lėtas pusryčiavimo ritualas malonioje aplinkoje dienos startui įkvepia daugiau pozityvumo... Prasiskverbiant pirmiesiems saulės spinduliams čia ramu ir jauku, tad skirkite daugiau dėmesio sau ir užsukite pasimėgauti visaverčiais, gausiais pusryčiais.

Kaina : 15 € suaugusiems; 10 € vaikams nuo 12 iki 6 metų; 7,50 € vaikams nuo 6 iki 3 metų; 5 € vaikams iki 3 metų.

 

         

         

         


 

Lengvieji Pusryčiai Bare

I - VII 11:00 - 14:00

Įsibėgėjus rytui norisi generuoti naujas idėjas ir energingai dėlioti ateities planus? Kviečiame į „MICHAELSON boutique HOTEL“ barą, o vasaros sezonu ir krantinės terasą, kur su malonumu pasiūlysime Jums kavos arba arbatos, šviežiai spaustų sulčių ir, pasirinktinai, vieną iš karštųjų patiekalų iš gausiųjų pusryčių meniu.

 


 

Verslo Pietūs

I - V 12:00 - 15:00

MICHAELSON boutique HOTEL“ įsikūręs ant Dangės upės kranto pačioje Klaipėdos širdyje. Čia tikrai kokybiškai praleisite laiką su verslo partneriais dėliodami ateities planus.

Pietums siūlome užkandį / sriubą, pagrindinį patiekalą, desertą.

Pasiūlymo kaina : 10,00 €.

 


Įsileiskite Italiją į Savo Širdį

I - VI 11:00 - 23:00 / VII 10:00 - 22:00

Kiekviena diena - kavos diena, tad nepraleiskite progos pasimėgauti mūsų firminiu espresso - ne tik kvapnia, bet ir ekologiška klasika, subtiliai pagardinta itališku anyžių likeriu „Sambuca“. Pasijusite lyg nukeliavę iki Neapolio... Štai legendose pasakojama, kad viskas, kas paliečiama šafranu gali tapti auksu ir šviesti malonia geltona spalva... Alchemijos paslaptys amžinos, tiesa ir tai, kad šafrano vertė išsilaikė per amžius - tai prieskonis, kurio surinkimas yra išties be galo sudėtingas ir reikalaujantis itin kruopštaus darbo, atskleidžiantis sveikatingas žmogaus savybes šaltuoju metų laiku...

Užsukite pas mus ir garantuojame, kad norėsite grįžti dar ne kartą. Čia malonumai pasižymi puikiai suderintais skoniais, magiški.

Centrinėje ir šiaurinėje Italijoje ryžiai paplito XIV – XV a. ir netrukus tapo šeimoms artimu produktu, o rizotas - gastronominiu patiekalu, esančiu visose receptų knygose. Klaipėdoje šis lengvai paruošiamas, o tuo pačiu išmanumo reikalaujantis patiekalas pradeda pritapti tik dabar, pasižymėdamas savo sudėties pilnavertiškumu. Kviečiame atrasti skonius, kuriamus naudojant sezoniškus ingredientus, bei pateikiamus istorijos išbandytu būdu... Virtuvė dirba visomis savaitės dienomis iki 22 val.

 

 

          

          

         


 

 

Kokteiliai ...What else?

Įsitikinę, kad čia rasite būtent tai, ko ieškote, kviečiame Jus ir į kvapų ir skonių atradimo keliones, mėgaujantis puikiai praleistu laiku, bendraujant ir klausantis žavingų istorijų... Sužavėkite draugus, verslo partnerius, Jus lankančius svečius. 

Unikalius mūsų firminių desertų ir kokteilių derinius galite skanauti bet kurį vakarą – mūsų rūpestingi ir išradingi barmenai pateiks Jums meniu, atkuriantį skonius, įkvėptus ne tik kelionių po pasaulį, o ir pažinimo pačios Klaipėdos...

Taip pat galite rezervuoti degustaciją. Degustacijų kaina kinta priklausomai nuo pasirinkto asortimento. Susisiekite telefonu arba el.paštu wineclub@hotelmichaelson.com .

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti įvairios vertės kvietimus ir dovanas...

Pradžiukinkite Jums artimus prabangiais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis besigrožint Dangės upe, jaukia popiete, įsimintina vakariene ar degustacija... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai.

 


 

                           

 

 

 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com