RESTOBARAS

MICHAELSON boutique HOTEL“ restoranas ir baras - tai gurmanų oazė. Pusryčiais, puikiai subalansuotu maistu, išraiškingu vynu ir kitais išskirtiniais gėrimais čia mėgautis kviečiame visus - pas mus viešinčius svečius, miesto gyventojus ir lankytojus. Garantuojame privatumą, malonias akimirkas, bei pažadame Jus nustebinti. Pamaloninkite save profesionaliu dėmesiu ir įspūdingomis patirtimis. Atsikvėpkite, besigrožėdami laiko tėkme Dangės upe... Kviečiame mėgautis emocijomis.

 


Gausūs Lėtieji Pusryčiai Restorane

I - V 7:00 - 11:00  /  VI - VII 8:00 - 12:00

Esame tikri, kad mūsų siūlomų pusryčių įvairovė patenkins kiekvieno Jūsų skonį! Nuolatiniai ir sezoniniai blyneliai, omletai, virti ir kepti kiaušiniai - tarp jų ir mūsų firminis kiaušinis krepšelyje, keturių rūšių košės, varškėtukai, kuriuos labai mėgsta mažieji svečiai... Visi karštieji patiekalai ruošiami nenaudojant jokių anksčiau užšaldytų ar greitai paruošiamų maisto produktų, o Jums pageidaujant, netgi pakoreguojami ir patiekiami be laktozės ar gliuteno. Belaukiant karšto patiekalo, pasirinkto iš meniu, galite atsigaivinti šviežiai spaustomis sultimis ir mėgautis maistu nuo gausaus švediško stalo. Visuomet rasite platų dribsnių, ekologiškų jogurtų ir sūrių asortimentą, mūsų pačių marinuotus saulėje džiovintus pomidorus, salotų ir daržovių, šviežių ir džiovintų vaisių, sūdytos ar rūkytos lašišos, silkės, vytintos jautienos išpjovos ar vytintos kiaulienos kumpio, kuriuos užsisakome iš kruopščiai atrinktų tiekėjų.

Vienas iš „MICHAELSON boutique HOTEL“ pusryčių išskirtinumų - jau itin pamėgti, sezoniniai ir netradiciniai, sūrūs ir saldūs, pyragai. O kaipgi be gardžios ir aromatingos kavos? Latte, cappuccino, juoda kava ar espresso, ruošiama tik kavos aparatu, gundančiai garuojanti ir visiškai šviežia. Arbatos mėgėjai taip pat nenusivils - ji patiekiama šilkiniuose maišeliuose, padedančiuose pilnai atsiskleisti žolelių aromatui. Siūlome trijų rūšių žaliąją, juodąją, vaisinę, ramunėlių ir kitas. Savaitgaliais taip pat vaišiname „Prosecco“ taure!

Kokybiško maisto įvairovė suteikia gyvybiškai svarbios energijos, o lėtas pusryčiavimo ritualas malonioje aplinkoje dienos startui įkvepia daugiau pozityvumo... Prasiskverbiant pirmiesiems saulės spinduliams mūsų restorane ramu ir jauku, tad skirkite daugiau dėmesio sau ir užsukite čia ramiai pasimėgauti visaverčiais pusryčiais.

Kaina: 15 € suaugusiems; 10 € vaikams nuo 12 iki 6 metų; 7,50 € vaikams nuo 6 iki 3 metų; 5 € vaikams iki 3 metų.

 

         

         

         

 


 

Lengvieji Pusryčiai Bare

I - VII 11:00 - 14:00

Įsibėgėjus rytui, „MICHAELSON boutique HOTEL“ bare, o vasaros sezonu ir krantinės terasoje, iš kurių atsiveria nuostabus vaizdas į marias ir Kuršių neriją, su malonumu Jums pasiūlysime šviežiai spaustų sulčių, kavos ar arbatos, ir pasirinkti kažkurį iš gausiųjų pusryčių meniu karštųjų patiekalų.

Kaina: 9,50 €

 


 

Šventiniai Brunch

VI - VII 12:30 - 16:00

Savaitgaliais „MICHAELSON boutique HOTEL“ restorane kviečiame suburti artimuosius prie gausaus vėlyvųjų pusryčių stalo. Skirkite laiko sau, dėmesio vieni kitiems, o mes pasirūpinsime, kad Jums nieko netrūktų.

Išankstinė rezervacija ir apmokėjimas būtini.

Minimalus žmonių skaičius: 12

Kaina: 25 € suaugusiems; 15 € vaikams iki 12 metų.

 

 

 

 

Šventiniai pietūs

Esame ideali vieta norintiems pasidžiaugti intymumo prabanga gimtadienių, sukakčių, jubiliejų ar kitų datų, kurias Jums svarbu paminėti, metu. Siūlome mūsų restorane suorganizuoti išskirtinai šventinius, įsimintinus, privačius pietus.

Pasirūpinsime visomis detalėmis, meniu, atitinkančiu Jūsų pageidavimus, padėsime išsirinkti ir priderinti skonius paryškinančius vynus ir kitus gėrimus, siūlome galimybę nustebinti žavinga degustacija ar subtiliais kokteiliais. Tikime, kad unikalus dėmesys ilgai įšliks Jūsų prisiminimuose. Pamaloninkite save nepakartojama patirtimi.

 

 


 

Pasistiprinimai ir Kiti Baro Malonumai

I - VI 11:00 - 23:00 / VII 10:00 - 22:00

Vėliau, užsukite dar kartą, pasistiprinti. Mūsų baro malonumai - jau visų pamėgti ir vertinami, magiški skonių deriniai. Gaivios salotos, sotūs sumuštiniai, maistingos sriubos ir kiti puikiai subalansuoti patiekalai. Nepamirškite paragauti ir mūsų pačių kepamų pyragų, kurių pasiūla kinta, keičiantis metų laikams...

Nepraleiskite progos pasimėgauti ir kokybiška, ekologiška, kava. Puodeliu aromatingo espresso, kuriuo besigardžiuodami pasijusite lyg nukeliavę iki Neapolio... Mūsų firminis - tai kvapni klasika, subtiliai pagardinta itališku anyžių likeriu, sambuca. Čia, „MICHAELSON boutique HOTEL“, kiekviena diena - kavos diena! Tad kaipgi tada be deserto? 

Baro virtuvė dirba visomis savaitės dienomis, nuo 11 iki 22 val.

Vakarienėms po 18 val. būtina išankstinė rezervacija.

 

         

         

 


Žavingos Degustacijos ir Istorijos

Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti įvairios kilmės ir rūšies vyno ir kitų išskirtinių, net vienetinių, stipriųjų gėrimų. O įsitikinę, kad čia rasite būtent tai, ko ieškote, netgi kviečiame tapti „MICHAELSON boutique HOTEL“ Vyno Klubo nariais...

Degustacijos - tai puiki galimybė sužavėti draugus, verslo partnerius, Jus lankančius svečius. Kviečiame į kvapų ir skonių atradimo keliones, mėgaujantis laiku praleistu kartu. Tai vieta ir laikas skirtas bendrauti, pažinti ir, savaime aišku, pasiklausyti žavingų istorijų... Degustacijos metu siūlome po 20 ml 4-ių Jūsų pasirinktų gėrimų ir lengvus, išraiškingai prie kiekvieno jų priderintus, užkandukus. Degustacijos kaina kinta priklausomai nuo pasirinkto asortimento. Išankstinė rezervacija būtina.

Susisiekite telefonu arba el.paštu wineclub@hotelmichaelson.com .

 


 

Vakarai ir Vakarėliai

MICHAELSON boutique HOTEL“ profesionali komanda, stengdamasi sukurti kuo puikiausią atmosferą Jums leidžiant laiką kartu, kiekvieną kartą pasirūpina išskirtiniu meniu, rekomenduoja ir priderina labiausiai tinkančius užkandukus ir gardėsius, gėrimus, vakarui labiausiai tinkančią muziką... Čia, niekur neskubėdami, galėtumėte vakaroti net iki kitos dienos – rezervuokite viešnagę visiems iš anksto ir džiaukitės išskirtinio privatumo prabanga.

Kaina nuo: 40 Eur/asm.3-jų patiekalų vakarienė arba 120 Eur/asm.3-jų patiekalų vakarienė ir apgyvendinimas su pusryčiais.

Teiraukitės dėl konkretaus pasiūlymo, galimos specialios sąlygos.

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti personalizuotus kvietimus ir įvairios vertės dovanas. Pradžiukinkite Jums artimus prabangiais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis besigrožint Dangės upe, jaukia pažintine vyno popiete, įsimintina privačia vakariene ar išskirtine stipriųjų gėrimų degustacija... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai...

 KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, Lietuva

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

Informacija  :  info@hotelmichaelson.com

Rezervacija  :  reception@hotelmichaelson.com