KVIEČIAME MĖGAUTIS EMOCIJOMIS


 

MICHAELSON boutique RESTOBARAS“ - tai gurmanų oazė į kurią kviečiame visus pas mus viešinčius svečius, miesto gyventojus ir lankytojus, norinčius pasimėgauti visaverčiais pusryčiais, sezoninias patiekalais, išskirtiniais gėrimais ir prie jų derančiais užkandžiais, firminiais desertais, stipria kava. Garantuojame privatumą bei pažadame nustebinti. Pamaloninkite save profesionaliu dėmesiu ir įspūdingomis akimirkomis, patirtimis. Atsikvėpkite, besigrožėdami laiko tėkme prie Dangės upės... Mes atsidarę visomis savaitės dienomis.

 


 

 

 

 

Lengvieji Pusryčiai Bare

I - VII 11:00 - 14:00

Įsibėgėjus rytui norisi generuoti naujas idėjas ir energingai dėlioti ateities planus? Kviečiame į „MICHAELSON boutique HOTEL“ barą, o vasaros sezonu ir krantinės terasą, kur su malonumu pasiūlysime Jums kavos arba arbatos, šviežiai spaustų sulčių ir, pasirinktinai, vieną iš karštųjų patiekalų iš gausiųjų pusryčių meniu.

 

 

 

 


 

Gausūs Lėtieji Pusryčiai Restorane

I - V 7:00 - 11:00  /  VI - VII 8:00 - 12:00

Esame tikri, kad čia siūlomų pusryčių įvairovė patenkins kiekvieno Jūsų skonį. Skrebučiai, omletai, blyneliai, firminis kiaušinis krepšelyje, kiaušinį pateikiame įvairiai, košės, kepti arba virti varškėčiai... Visi karštieji patiekalai ruošiami naudojant kokybiškai parinktus maisto produktus, o Jums pageidaujant, netgi pakoreguojami ir patiekiami be gliuteno ar laktozės. Belaukiant karštojo patiekalo, pasirinkto iš meniu, galėsite atsigaivinti šviežiai spaustomis obuolių, apelsinų, morkų, greipfrutų sultimis ir mėgautis maisto įvairove nuo gausaus švediško stalo... Vienas iš „MICHAELSON boutique HOTEL“ pusryčių išskirtinumų - jau itin pamėgti, sezoniniai ir netradiciniai, sūrūs ir saldūs, pyragai. O kaipgi be gardžios ir aromatingos kavos? Ruošiama tik kavos aparatu, ji visada patiekiama gundančiai garuojanti. Arbatos mėgėjai taip pat nenusivils - ji patiekiama šilkiniuose maišeliuose, padedančiuose pilnai atsiskleisti žolelių aromatui. Savaitgaliais taip pat vaišiname „Prosecco“ taure.

Kokybiško maisto įvairovė suteikia gyvybiškai svarbios energijos, o lėtas pusryčiavimo ritualas malonioje aplinkoje dienos startui įkvepia daugiau pozityvumo... Prasiskverbiant pirmiesiems saulės spinduliams čia ramu ir jauku, tad skirkite daugiau dėmesio sau ir užsukite pasimėgauti visaverčiais, gausiais pusryčiais.

Kaina: 15 € suaugusiems; 10 € vaikams nuo 12 iki 6 metų; 7,50 € vaikams nuo 6 iki 3 metų; 5 € vaikams iki 3 metų.

 

         

         

         

 


 

Įsileiskite Italiją į Savo Širdį

Centrinėje ir šiaurinėje Italijoje ryžiai paplito XIV – XV a. ir netrukus tapo šeimoms artimu produktu, o rizotas - gastronominiu patiekalu, esančiu visose receptų knygose. Klaipėdoje šis lengvai paruošiamas, o tuo pačiu išmanumo reikalaujantis patiekalas pradeda pritapti tik dabar, pasižymėdamas savo sudėties pilnavertiškumu. Kviečiame atrasti skonius, kuriamus naudojant sezoniškus ingredientus, bei pateikiamus istorijos išbandytu būdu... Šiuo metu siūlome:

Rizotą su nužievinta paprika ir Scamorza sūriu

Rizotą su šafranu ir baravykais

Rizotą su smidrais ir lašiša

Kaina: 8,50 €

 

Virtuvė dirba visomis savaitės dienomis iki 22 val.

 


 

Pasistiprinimai ir Kiti Malonumai

I - VI 11:00 - 23:00 / VII 10:00 - 22:00

Kiekviena diena - kavos diena... Nepraleiskite progos pasimėgauti „MICHAELSON boutique HOTEL“ firminiu espresso - ne tik kvapnia, bet ir ekologiška klasika, subtiliai pagardinta itališku anyžių likeriu „Sambuca“, kuriuo besigardžiuodami pasijusite lyg nukeliavę iki Neapolio... Užsukite pas mus ir garantuojame, kad norėsite grįžti dar ne kartą. Čia malonumai pasižymi puikiai suderintais skoniais, magiški.

Džiaugiamės taip pat galėdami Jums pasiūlyti įvairios kilmės ir rūšies vyno, o įsitikinę, kad čia rasite būtent tai, ko ieškote, netgi kviečiame tapti „MICHAELSON boutique HOTEL“ Vyno Klubo nariais. Čia rasite ir kitų išskirtinių, net vienetinių, stipriųjų gėrimų. Kviečiame į kvapų ir skonių atradimo keliones, mėgaujantis puikiai kartu praleistu laiku, bendraujant ir klausantis žavingų istorijų... Degustacijos - tai puiki galimybė sužavėti draugus, verslo partnerius, Jus lankančius svečius. 

Degustacijų kaina kinta priklausomai nuo pasirinkto asortimento. Išankstinė rezervacija būtina. Susisiekite telefonu arba el.paštu wineclub@hotelmichaelson.com .

 

         

          


 

 

 

Kokteiliai ...What else?

 

Kviečiame paragauti mūsų firminių desertų ir tikime, kad sugrįšite dėl mūsų rūpestingų ir išradingų barmenų sukurtų unikalių kokteilių. Pajuskite vasaros skonį Klaipėdoje... Čia Jūs visada laukiami.

 

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti

personalizuotus kvietimus ir įvairios vertės dovanas. Pradžiukinkite Jums artimus prabangiais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis besigrožint Dangės upe, jaukia pažintine vyno popiete, įsimintina privačia vakariene ar išskirtine stipriųjų gėrimų degustacija... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai.

 


                           

 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com