KVIEČIAME MĖGAUTIS EMOCIJOMIS


 

MICHAELSON boutique HOTEL“ restoranas ir baras - gurmanų oazė į kurią kviečiame pas mus viešinčius svečius, miesto gyventojus ir lankytojus, norinčius pasimėgauti puikiai subalansuotais pusryčiais, šaltais ir karštais užkandžiais bei patiekalais, išskirtiniais gėrimais. Garantuojame privatumą ir pažadame Jus nustebinti maloniomis akimirkomis, įspūdingomis patirtimis. Atsikvėpkite, besigrožėdami laiko tėkme Dangės upėje... Mes atsidarę visomis savaitės dienomis.

 


         

         

         

 

Gausūs Lėtieji Pusryčiai Restorane

I - V 7:00 - 11:00  /  VI - VII 8:00 - 12:00

Esame tikri, kad čia siūlomų pusryčių įvairovė patenkins kiekvieno Jūsų skonį. Skrebučiai, blyneliai, omletai, firminis kiaušinis krepšelyje, keptas arba virtas kiaušinis, košės, kepti arba virti varškėčiai... Visi karštieji patiekalai ruošiami naudojant pačius kokybiškiausius maisto produktus, o Jums pageidaujant, netgi pakoreguojami ir patiekiami be gliuteno ar laktozės. Belaukiant karšto patiekalo pasirinkto iš meniu, galėsite atsigaivinti šviežiai spaustomis sultimis ir mėgautis maistu nuo gausaus švediško stalo... Vienas iš „MICHAELSON boutique HOTEL“ pusryčių išskirtinumų - jau itin pamėgti, sezoniniai ir netradiciniai, sūrūs ir saldūs, pyragai. O kaipgi be gardžios ir aromatingos kavos? Ruošiama tik kavos aparatu, latte, cappuccino, juoda kava ar espresso, visada patiekiama gundančiai garuojanti. Arbatos mėgėjai taip pat nenusivils - ji patiekiama šilkiniuose maišeliuose, padedančiuose pilnai atsiskleisti žolelių aromatui. Savaitgaliais taip pat vaišiname „Prosecco“ taure.

Kokybiško maisto įvairovė suteikia gyvybiškai svarbios energijos, o lėtas pusryčiavimo ritualas malonioje aplinkoje dienos startui įkvepia daugiau pozityvumo... Prasiskverbiant pirmiesiems saulės spinduliams čia ramu ir jauku, tad skirkite daugiau dėmesio sau ir užsukite pasimėgauti visaverčiais, gausiais pusryčiais.

Kaina: 15 € suaugusiems; 10 € vaikams nuo 12 iki 6 metų; 7,50 € vaikams nuo 6 iki 3 metų; 5 € vaikams iki 3 metų.

 


 

 

 

Lengvieji Pusryčiai Bare

I - VII 11:00 - 14:00

Įsibėgėjus rytui norisi generuoti naujas idėjas ir energingai dėlioti ateities planus? Tiesa, daugelis tyrimų rodo, kad tie, kurie nepraleidžia pusryčių yra sveikesni. Kviečiame į „MICHAELSON boutique HOTEL“ barą, o vasaros sezonu ir krantinės terasą, kur su malonumu pasiūlysime Jums šviežiai spaustų sulčių, kavos ar arbatos, ir vieną iš karštųjų patiekalų iš gausiųjų pusryčių meniu.

 

 

 

 

 

 

 

Įsileiskite Italiją į Savo Širdį

Centrinėje ir šiaurinėje Italijoje ryžiai paplito XIV – XV a. ir netrukus tapo šeimoms artimu produktu, o rizotas - gastronominiu patiekalu, esančiu visose receptų knygose. Klaipėdoje šis lengvai paruošiamas, o tuo pačiu išmanumo reikalaujantis patiekalas pradeda pritapti tik dabar, pasižymėdamas savo sudėties pilnavertiškumu. Kviečiame atrasti skonius, kuriamus naudojant sezoniškus ingredientus, bei pateikiamus istorijos išbandytu būdu... Šiuo metu siūlome:

Rizotą su nužievinta paprika ir Scamorza sūriu

Rizotą su šafranu ir baravykais

Rizotą su smidrais ir lašiša

Kaina: 8,50 €

 

Virtuvė dirba visomis savaitės dienomis iki 22 val.

 


 

Pasistiprinimai ir Kiti Malonumai

I - VI 11:00 - 23:00 / VII 10:00 - 22:00

Kiekviena diena - kavos diena, tad nepraleiskite progos pasimėgauti kvapnia ir ekologiška klasika, „MICHAELSON boutique HOTEL“ firminiu espresso, subtiliai pagardintu itališku anyžių likeriu „Sambuca“, kuriuo besigardžiuodami pasijusite lyg nukeliavę iki Neapolio... Užsukite pas mus ir garantuojame, kad norėsite grįžti dar ne kartą. Čia malonumai pasižymi puikiai suderintais skoniais, magiški.

Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti įvairios kilmės ir rūšies vyno, o įsitikinę, kad čia rasite būtent tai, ko ieškote, netgi kviečiame tapti „MICHAELSON boutique HOTEL“ Vyno Klubo nariais. Čia rasite ir kitų išskirtinių, net vienetinių, stipriųjų gėrimų. Kviečiame į kvapų ir skonių atradimo keliones, mėgaujantis puikiai kartu praleistu laiku, bendraujant ir klausantis žavingų istorijų... Degustacijos - tai puiki galimybė sužavėti draugus, verslo partnerius, Jus lankančius svečius. 

Degustacijų kaina kinta priklausomai nuo pasirinkto asortimento. Išankstinė rezervacija būtina. Susisiekite telefonu arba el.paštu wineclub@hotelmichaelson.com .

 

         

          

          


 

 

 

Kokteiliai ...What else?

2019.06.28 - 2019.08.30

Kviečiame paragauti unikalių kokteilių, sukurtų mūsų rūpestingų ir išradingų barmenų. Pajuskite vasaros skonį Klaipėdoje... Čia Jūs visada laukiami.

 

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti

personalizuotus kvietimus ir įvairios vertės dovanas. Pradžiukinkite Jums artimus prabangiais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis besigrožint Dangės upe, jaukia pažintine vyno popiete, įsimintina privačia vakariene ar išskirtine stipriųjų gėrimų degustacija... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai.

 


                                  

 

 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com