MĖGAUTIS EMOCIJOMIS


 

MICHAELSON boutique RESTOBAR & CATERING“ - tai tarsi oazė prie Dangės upės, į kurią kviečiame visus pajūrio lankytojus ir gyventojus, savo svečius. Šiuolaikinėje, sparčiai besikeičiančioje visuomenėje daug energijos reikalaujantis darbas labiau vertinamas nei laisvalaikis, tačiau tiek Jūs tiek mes žinome, kad malonumas gali būti suvokiamas įvairiai, svarbiausia yra leidžiamo laiko kokybė...

Skirkite dėmesio vieni kitiems, o mes pasirūpinsime, kad Jums nieko netrūktų. Dirbame visomis savaitės dienomis.

 


 

Pasistiprinimai ir Patirtys

I - VI 12:00 - 22:00 / VII 12:00 - 18:00

Vynas - dažniausiai visoje, plačioje, pasaulio istorijoje minimas gėrimas... Įsitikinę, kad Jūs visada galite rasti tai, ko ieškote, kviečiame į malonias pojučių atradimo keliones, mėgaujantis, užkandžiaujant ir bendraujant. Sužavėkite Jums artimus, šeimą, draugus, kolegas ir partnerius, Jus lankančius svečius. Pamaloninkite save patirtimis prie Dangės.

 

Nuo Pietų iki Vakarų

I - VII 12:00 - 15:30 / IV - VI 12:00 - 21:30

Šiuo metu siūlome sriubas, sumuštinius, salotas, rizotus ir pagrindinius patiekalus su menke, starkiu, vištiena, jautiena.

 

 

        

        

 


 

Vėlyvieji Lengvieji Pusryčiai

I - V 12:00 - 13:00  /  VI - VII 12:00 - 14:00

Dienos pradžia - puikus metas sužadinti ateities idėjas, kurti planus. Tuo metu su malonumu pasiūlysime Jums pasirinkti vieną iš karštųjų patiekalų iš gausaus pusryčių meniu, sulčių, kavos arba arbatos, mūsų saldaus sezoninio pyrago...

 

Dienos Verslo Pietūs

I - V 12:00 - 15:00

Pietų meniu skelbiamas čia .

Po skalsių dienos pietų - šilumos akimirka...

 

 

 

 

Boutique Parduotuvė

Dabartiniame mūsų boutique parduotuvės shop.hotelmichaelson.com asortimente rasite vynų iš Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Prancūzijos, Vokietijos, Naujosios Zelandijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Čilės, gourmet skyrių. Laikinai pirkinių atsiėmimas galimas tik vietoje, visgi tai nuostabi galimybė įsigyti dovanas, primenančias žavingas patirtis... Tai menas gyventi kartu.

Dėl papildomos informacijos susisiekite el. paštu shop@hotelmichaelson.com arba mob. telefonu +370 638 55 331.

 

 

 

 


 

Įvertinimai ir Partneriai

Nuo pat atidarymo esame Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai. 2016 m. rugsėjo mėnesį Valstybinis turizmo departamentas suteikė mums 4*PLIUS įvertinimą ir džiaugėmės vainikavę pirmųjų metų sukaktį tapdami pirmaisiais Baltijos šalyse tarptautinio tinklo „Hôtels de Charme & de Caractère“ nariais. 2017 m. spalio mėnesį Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai įteikė mums „Veržlaus starto“ nominaciją, bei tapome finalininkais „International Hospitality Awards“ apdovanojimuose... 2019 metais, atitikdamas visus reikalavimus, „MICHAELSON boutique HOTEL“ tampa darnaus turizmo projekto "Joint eco-sign for Lithuania's - Latvia's restaurants and hotels in cultural objects", vykdomo pagal 2014 - 2020 m. INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos Programą, dalyviu. Pasitelkus Jan Peter Bergkvist, eksperto iš Švedijos, patirtį, sukurta vieninga ekologinių viešbučių ir restoranų, įsikūrusių paveldo objektuose, ženklinimo sistema. Jo žodžiais tariant, pasaulyje ir Europoje yra tikrai daug gerai atpažįstamų darnaus ir ekologinio verslo ženklų, tačiau idėja apjungti tvarųjį turizmą ir paveldą yra unikali. Reikšminga ir tai, kad verslas savo lėšomis ne tik atstato ir atgaivina paveldo objektus, bet ir prisideda prie jų išsaugojimo, prieinamumo ir patrauklumo, bei darnaus regiono vystymo.

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti įvairios vertės kvietimus, dovanas...

Pradžiukinkite Jums artimus pilnavertiškais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis, jaukia degustacija ar įsimintina vakariene... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti unikaliai komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

Mes jau įsitikinome, kad elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai... Kviečiame.

 


                   

 

 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com

 

GAUKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIUS >

 

Čia Jūs visada laukiami.