Menas Gyventi Kartu


 

MICHAELSON boutique RESTOBAR & CATERING“ – tai tarsi oazė prie Dangės upės, į kurią kviečiame pajūrio svečius. Skirkite dėmesio vieni kitiems, o mes pasirūpinsime, kad Jums nieko netrūktų. Šiuolaikinėje, sparčiai besikeičiančioje visuomenėje daug energijos reikalaujantis darbas vis labiau vertinamas nei laisvalaikis, tačiau tiek Jūs tiek mes žinome, kad malonumas gali būti suvokiamas įvairiai, o svarbiausia išlieka leidžiamo laiko kokybė... Kviečiame Jus mėgautis emocijomis.

Dirbame visomis savaitės dienomis.

 


 

Boutique Parduotuvė

I - VI 12:00 - 20:00 / VII 12:00 - 15:00

Vynas – dažniausiai visoje, plačiai aprašytoje, pasaulio istorijoje minimas gėrimas, tad mūsų boutique parduotuvės asortimente rasite ir vyno ir gourmet skyrių... Kelionės – nepakartojama galimybė augti ir tobulėti... Šiuo ypatingai sudėtingu laikotarpiu tik dar labiau vertiname galimybę mėgautis retenybėmis. Juk tai nuostabios dovanos – žavingai puoselėjamos patirtys... Vynininkystės menas – tai išgyvenimas, jausmas, tai priemonė. Būtent tam. Tai pojūčių sąveika, jais apčiuopiama išraiška praeities, dabarties ir ateities viename objekte, butelyje, kurio suvokimas neišvengiamai subjektyvus. Kintantis laike, kintantis keičiantis mums. Tad įsitikinę, kad pamažu visgi įmanoma atrasti tai, ko ieškoma, kviečiame į malonias pojučių atradimo keliones, mėgaujantis, užkandžiaujant ir bendraujant... Sužavėkite Jums artimus, šeimą, draugus, kolegas ir partnerius, Jus lankančius svečius. Pamaloninkite save patirtimis ir prie Dangės upės, Klaipėdoje.

 

shop.hotelmichaelson.com >

 

 

 

Pusryčiai ir Pasistiprinimai nuo Pietų iki Vakarų

 

Dirbate nuotoliniu būdu? Daug laiko praleidžiate prie kompiuterio? Renginiai ir tie  virtualioje erdvėje? Siūlome paįvairinti laiką mėgaujantis maistu.
 
Džiaugiamės galėdami pristatyti Jums maistą
kartu su WOLT ir BOLT Food.
 
 
wolt >

 

Mes džiaugiamės, kai Jūs švenčiate.

 


 

Vėlyvieji Pusryčiai pas mus?

 

Dienos pradžia – puikus metas sužadinti idėjas, kurti planus. Šiuo metu su malonumu jau siūlome Jums pasirinkti karštuosius patiekalus iš gausaus pusryčių meniu... Esame tikri, kad čia siūlomų pusryčių įvairovė patenkins Jūsų skonį. Karštieji patiekalai jau ruošiami atsižvelgiant į Jūsų pomėgius, o pageidaujant, net gali būti patiekiami be gliuteno ar laktozės. Belaukiant patiekalų pasirinktų iš meniu, atsigaivinsite šviežiai spaustomis sultimis, mėgausitės vaisais, uogomis, riešutais, sūriais, kumpiais... Vienas iš pusryčių pas mus išskirtinumų – pyragai. Tad kaipgi be kavos? Čia ji visada patiekiama gardi, gundančiai garuojanti... Arbatos mėgėjai taip pat nenusivils – vasarą – šviežių mėtų, rozmarinų, šalavijų, čiobrelių, arba jau dabar, maišytų žolelių, patiekiama šilkiniuose maišeliuose, padedančiuose subtiliai atsiskleisti jų aromatui. Savaitgaliais taip pat vaišiname „Prosecco“ taure.

Kokybiško maisto įvairovė suteikia gyvybiškai svarbios energijos, o pradėdami dieną lėtu pusryčiavimo ritualu malonioje aplinkoje įkvėpsite būtino pozityvumo... Prasiskverbiant pirmiesiems saulės spinduliams čia ramu ir jauku, tad kviečiame Jus, pajūrio svečius mėgautis visaverčiais, gausiais pusryčiais.

 


 

Dovanos

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti įvairios vertės kvietimus, dovanas...

Pradžiukinkite Jums artimus pilnavertiškais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis, jaukia degustacija ar įsimintina vakariene... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti unikaliai komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

Mes jau įsitikinome, kad elegantiškiausia dovana  tai nepamirštami malonūs įspūdžiai... Kviečiame.

 

Įvertinimai ir Partneriai

         

Nuo pat atidarymo esame Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai. Valstybinis turizmo departamentas suteikė mums 4*PLIUS įvertinimą 2016 m. ir džiaugėmės vainikavę pirmųjų metų sukaktį tapdami pirmaisiais Baltijos šalyse tarptautinio tinklo „HÔTELS DE CHARME & DE CARACTÈRE“ nariais. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai įteikė mums „Veržlaus starto“ nominaciją 2017 m., kai dalyvavome „International Hospitality Awards“ apdovanojimuose... „MICHAELSON boutique HOTEL“ dalyvauja darnaus turizmo projekte "Joint eco-sign for Lithuania's – Latvia's restaurants and hotels in cultural objects", vykdomo pagal 2014 – 2020 m. INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos Programą, nuo 2019 m. Pasitelkus Jan Peter Bergkvist, eksperto iš Švedijos, patirtį, sukurta vieninga ekologinių viešbučių ir restoranų, įsikūrusių paveldo objektuose, ženklinimo sistema. Jo žodžiais tariant, pasaulyje ir Europoje yra tikrai daug gerai atpažįstamų darnaus ir ekologinio verslo ženklų, tačiau idėja apjungti tvarųjį turizmą ir paveldą yra unikali. Reikšminga ir tai, kad verslas savo lėšomis ne tik atstato ir atgaivina paveldo objektus, bet ir prisideda prie jų išsaugojimo, prieinamumo ir patrauklumo, bei darnaus regiono vystymo. Jūs visada čia laukiami.

 

 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Mob. : +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com

 

naujienlaiškiai >

 

Jūs visada čia laukiami.