KVIEČIAME MĖGAUTIS EMOCIJOMIS


 

MICHAELSON boutique HOTEL“ restoranas ir baras, tai gurmanų oazė į kurią kviečiame pas mus viešinčius svečius, miesto gyventojus ir lankytojus, norinčius pasimėgauti puikiai subalansuotais pusryčiais, šaltais ir karštais užkandžiais bei patiekalais, išskirtiniais gėrimais. Garantuojame privatumą ir pažadame Jus nustebinti maloniomis akimirkomis, profesionaliu dėmesiu, įspūdingomis patirtimis. Atsikvėpkite, besigrožėdami laiko tėkme Dangės upe... Mes atsidarę visomis savaitės dienomis.

 


         

         

         

 

Gausūs Lėtieji Pusryčiai

I - V 7:00 - 11:00  /  VI - VII 8:00 - 12:00

Esame tikri, kad čia siūlomų pusryčių įvairovė patenkins kiekvieno Jūsų skonį. Visi karštieji patiekalai ruošiami naudojant šviežius ir kokybiškus maisto produktus, o Jums pageidaujant, netgi pakoreguojami ir patiekiami be laktozės ar gliuteno. Belaukiant karšto patiekalo, pasirinkto iš meniu, galėsite atsigaivinti šviežiai spaustomis sultimis ir mėgautis maistu nuo gausaus švediško stalo... O kaipgi be gardžios ir aromatingos kavos? Latte, cappuccino, juoda kava ar espresso, ruošiama tik kavos aparatu, visada gundančiai garuojanti. Arbatos mėgėjai taip pat nenusivils - ji patiekiama šilkiniuose maišeliuose, padedančiuose pilnai atsiskleisti žolelių aromatui. Savaitgaliais taip pat vaišiname „Prosecco“ taure!

Kokybiško maisto įvairovė suteikia gyvybiškai svarbios energijos, o lėtas pusryčiavimo ritualas malonioje aplinkoje dienos startui įkvepia daugiau pozityvumo... Prasiskverbiant pirmiesiems saulės spinduliams čia ramu ir jauku, tad skirkite daugiau dėmesio sau ir užsukite lėtai pasimėgauti visaverčiais, gausiais pusryčiais.

Kaina: 15 € suaugusiems; 10 € vaikams nuo 12 iki 6 metų; 7,50 € vaikams nuo 6 iki 3 metų; 5 € vaikams iki 3 metų.

 


 

Lengvieji Pusryčiai

I - VII 11:00 - 14:00

Norisi mėgaujantis gardžiais pusryčiais generuoti naujas idėjas ar dėlioti ateities planus? Įsibėgėjus rytui kviečiame į  „MICHAELSON boutique HOTEL“ barą, o vasaros sezonu ir krantinės terasą, kur su malonumu pasiūlysime Jums šviežiai spaustų sulčių, kavos ar arbatos, ir vieną iš karštųjų patiekalų iš gausiųjų pusryčių meniu.

Kaina: 9,50 €

 


 

Brunch Tradicija

Pavasaris... Dienos ilgėja, oras tampa šiltesnis, atgimsta gamta.

Sekantis Brunch „MICHAELSON boutique HOTEL“ vyks Tėvo dienos proga.

Kaina vyresniąjam šeimos nariui: 25 eur.

Kaina šeimos nariui iki 12 metų: 15 eur.

Išankstinė rezervacija būtina, tad nedelskite susisiekti su mumis.

El. paštas: reception@hotelmichaelson.com

Telefonai: +370 46 224413 / +370 640 63378

 

 

 

Įsileiskite Pavasarį į Savo Širdį

Centrinėje ir šiaurinėje Italijoje ryžiai paplito XIV – XV a. ir netrukus tapo šeimoms artimu produktu, o rizotas - gastronominiu patiekalu, esančiu visose receptų knygose. Klaipėdoje šis lengvai paruošiamas, o tuo pačiu išmanumo reikalaujantis tradicinis Italijos patiekalas pradeda pritapti tik dabar ir pasižymi savo sudėties pilnavertiškumu. Kviečiame atrasti skonius, kuriamus naudojant sezoniškus ingredientus, bei pateikiamus istorijos išbandytu būdu... Virtuvė dirba visomis savaitės dienomis iki 22 val. Šiuo metu siūlome:

Rizotą su smidrais ir lašiša

Rizotą su kriauše ir Gorgonzola sūriu

Mantujos rizotą su naminėmis kiaulienos dešrelėmis

Kaina: 8,50 €

 

 

 

Žavingos Degustacijos

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti įvairios kilmės ir rūšies vyno, o įsitikinę, kad čia rasite būtent tai, ko ieškote, kviečiame tapti „MICHAELSON boutique HOTEL“ Vyno Klubo nariais.

Čia rasite ir kitų išskirtinių, net vienetinių, stipriųjų gėrimų, o degustacijos - tai puiki galimybė sužavėti draugus, verslo partnerius, Jus lankančius svečius. Kviečiame į kvapų ir skonių atradimo keliones, mėgaujantis puikiai kartu praleistu laiku, bendraujant ir sužinant žavingų istorijų...

 

Degustacijų kaina kinta priklausomai nuo pasirinkto asortimento. Išankstinė rezervacija būtina. Susisiekite telefonu arba el.paštu wineclub@hotelmichaelson.com .

 


 

Pasistiprinimai ir Kiti Malonumai

I - VI 11:00 - 23:00 / VII 11:00 - 22:00

MICHAELSON boutique HOTEL“ kiekviena diena - kavos diena, tad nepraleiskite progos pasimėgauti kvapnia, kokybiška ir ekologiška klasika, mūsų firminiu espresso subtiliai pagardintu itališku anyžių likeriu „Sambuca“, kuriuo besigardžiuodami pasijusite lyg nukeliavę iki Neapolio... Užsukite pas mus ir garantuojame, kad norėsite grįžti dar ne kartą. Čia malonumai pasižymi puikiai suderintais skoniais, magiški...

 

         

          


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti personalizuotus kvietimus ir įvairios vertės dovanas. Pradžiukinkite Jums artimus prabangiais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis besigrožint Dangės upe, jaukia pažintine vyno popiete, įsimintina privačia vakariene ar išskirtine stipriųjų gėrimų degustacija... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai...

 


                           


 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com