MĖGAUTIS EMOCIJOMIS


 

MICHAELSON boutique RESTOBAR & CATERING“ - tai tarsi oazė prie Dangės upės, į kurią kviečiame visus pajūrio lankytojus ir gyventojus, savo svečius. Skirkite dėmesio vieni kitiems, o mes pasirūpinsime, kad Jums nieko netrūktų. Šiuolaikinėje, sparčiai besikeičiančioje visuomenėje daug energijos reikalaujantis darbas labiau vertinamas nei laisvalaikis, tačiau tiek Jūs tiek mes žinome, kad malonumas gali būti suvokiamas įvairiai, svarbiausia yra leidžiamo laiko kokybė... Dirbame visomis savaitės dienomis.

 


 

Boutique Parduotuvė

I - VI 12:00 - 20:00 / VII 12:00 - 15:00

Dabartiniame mūsų boutique parduotuvės asortimente rasite vynų iš Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Prancūzijos, Vokietijos, Naujosios Zelandijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Čilės, gourmet skyrių. Tai nuostabios dovanos - žavingai puoselėjamos patirtys... Vynas - dažniausiai visoje, plačiai aprašytoje, pasaulio istorijoje minimas gėrimas. Įsitikinę, kad Jūs visada galite rasti tai, ko Jūs ieškote, kviečiame į malonias pojučių atradimo keliones, mėgaujantis, užkandžiaujant ir bendraujant...

Sužavėkite Jums artimus, šeimą, draugus, kolegas ir partnerius, Jus lankančius svečius. Pamaloninkite save patirtimis prie Dangės upės, Klaipėdoje.

 

shop.hotelmichaelson.com >

 


 

Aktuali informacija

2020.11

Laikydamiesi nustatytų karantino sąlygų,MICHAELSON boutique RESTOBAR & CATERINGerdves laikinai uždarome. Esate kviečiami mėgautis suteikiamomis paslaugomis rezervuotame kambaryje, viešnagės metu. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų viešnagė būtų saugi. Jūs visada čia laukiami.

 

        

        

        

 

 

Vėlyvieji Lengvieji Pusryčiai

I - V 12:00 - 13:00  /  VI - VII 12:00 - 14:00

Dienos pradžia - puikus metas sužadinti ateities idėjas, kurti planus. Tuo metu su malonumu pasiūlysime Jums pasirinkti vieną iš karštųjų patiekalų iš gausaus pusryčių meniu, sulčių, kavos, arbatos, mūsų saldžių sezoninių pyragų...

 

Po Pietų - iki Vakarų Pasistiprinimai

I - VII 18:00 - 21:00

(užsakymai priimami iki 20:00 - 20:30)

 

meniu >

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti įvairios vertės kvietimus, dovanas...

Pradžiukinkite Jums artimus pilnavertiškais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis, jaukia degustacija ar įsimintina vakariene... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti unikaliai komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

Mes jau įsitikinome, kad elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai... Kviečiame.

 


 

Įvertinimai ir Partneriai

              

 

Nuo pat atidarymo esame Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai. 2016 m. rugsėjo mėnesį Valstybinis turizmo departamentas suteikė mums 4*PLIUS įvertinimą ir džiaugėmės vainikavę pirmųjų metų sukaktį tapdami pirmaisiais Baltijos šalyse tarptautinio tinklo „Hôtels de Charme & de Caractère“ nariais. 2017 m. spalio mėnesį Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai įteikė mums „Veržlaus starto“ nominaciją, bei tapome finalininkais „International Hospitality Awards“ apdovanojimuose... 2019 metais, atitikdamas visus reikalavimus, „MICHAELSON boutique HOTEL“ tampa darnaus turizmo projekto "Joint eco-sign for Lithuania's - Latvia's restaurants and hotels in cultural objects", vykdomo pagal 2014 - 2020 m. INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos Programą, dalyviu. Pasitelkus Jan Peter Bergkvist, eksperto iš Švedijos, patirtį, sukurta vieninga ekologinių viešbučių ir restoranų, įsikūrusių paveldo objektuose, ženklinimo sistema. Jo žodžiais tariant, pasaulyje ir Europoje yra tikrai daug gerai atpažįstamų darnaus ir ekologinio verslo ženklų, tačiau idėja apjungti tvarųjį turizmą ir paveldą yra unikali. Reikšminga ir tai, kad verslas savo lėšomis ne tik atstato ir atgaivina paveldo objektus, bet ir prisideda prie jų išsaugojimo, prieinamumo ir patrauklumo, bei darnaus regiono vystymo. Jūs visada čia laukiami.

 

 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Mob. : +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com

 

naujienlaiškiai >

 

Jūs visada čia laukiami.