KVIEČIAME MĖGAUTIS EMOCIJOMIS


 

MICHAELSON boutique RESTOBAR & CATERING“ - tai oazė į kurią kviečiame visus savo svečius, pajūrio lankytojus ir gyventojus. Šiuolaikinėje, sparčiai besikeičiančioje, visuomenėje daug energijos reikalaujantis darbas yra labiau vertinamas nei laisvalaikis, tad tampa vis sudėtingiau skirti jam pakankamai laiko... Poilsis gali būti suvokiamas įvairiai, tačiau tiek Jūs tiek mes žinome, kad svarbiausia yra jo kokybė. Skirkite dėmesio vieni kitiems, o mes pasirūpinsime, kad Jums nieko netrūktų leidžiant laiką kartu.

Atsikvėpkite, besigrožėdami laiko tėkme prie Dangės upės... Esame ideali vieta norintiems pasidžiaugti intymumo prabanga datų, kurias Jums svarbu paminėti, metu. Garantuojame privatumą bei pažadame Jus nustebinti profesionaliu dėmesiu, gurmaniškomis akimirkomis, įspūdingomis patirtimis... Dirbame visomis savaitės dienomis.

 


 

Lengvieji Pusryčiai

I - V 8:00 - 11:00  /  VI - VII 8:00 - 12:00

Norisi energingai generuoti naujas idėjas ir dėlioti ateities planus Klaipėdoje? Laikinai kviečiame į „MICHAELSON boutique HOTEL“, o vasaros sezonu ir krantinės terasą, kur su malonumu pasiūlysime Jums kavos arba arbatos, šviežiai spaustų sulčių ir vieną iš karštųjų patiekalų iš gausiųjų pusryčių meniu (pasirinktinai).

 

Pasistiprinimai

I - VII 12:00 - 21:00

Juk kiekviena diena - kavos diena, tad nepraleiskite sekančios progos pasimėgauti ir mūsų firminiu espresso - ne tik kvapnia, bet ir ekologiška klasika, subtiliai pagardinta itališku anyžių likeriu „Sambuca“. Pasijusite lyg nukeliavę iki Neapolio...

 

 

 

Laiminga Valanda

I - VII 18:00 - 19:00

Iki birželio 17 d., kasdien nuo 18:00 iki 19:00, taikome 15% nuolaidą

tiek gėrimams, tiek užkandžiams.

Kviečiame mėgautis emocijomis.

 

 

 

 

 

Boutique Parduotuvė

Dabartiniame mūsų boutique parduotuvės shop.hotelmichaelson.com asortimente rasite virš 30 vynų iš Portugalijos, Vokietijos, Ispanijos ir Italijos, gourmet skyrių. Žingsnis po žingsnio plečiame asortimentą, stengdamiesi sukurti Jums kuo kokybiškesnį servisą...

 

Žavingos Patirtys

I - VII 12:00 - 21:00

Vynas - dažniausiai visoje pasaulio istorijoje minimas gėrimas... Įsitikinę, kad čia rasite būtent tai, ko ieškote, kviečiame Jus į malonias pojučių atradimo keliones, mėgaujantis puikiai praleistu laiku, bendraujant ir klausantis žavingų istorijų... Sužavėkite Jums artimus, verslo pertnerius, Jus lankančius svečius. Pamaloninkite save nepakartojama patirtimi prie Dangės. Pageidaujant rezervuoti staliuką ar užsisakyti vyno iš anksto, susisiekite el. paštu shop@hotelmichaelson.com arba mob. telefonu +370 638 55 331.

 

 

 

Joninių Brunch

2020.06.25 13:00 - 16:00

Pavasaris, gamta pabudo, dienos ilgėja, šilta... Atsipalaiduokime ir pabandykime įsivaizduoti... Sulaukus vasaros saulėgrįžos - ilgiausios dienos ir trumpiausios, magiškos, Joninių nakties, švęsime ir kviesime Jus vėlyvų pusryčių - pasidžiaugti dar šiltesniais saulės spinduliais ir maloniais įspūdžiais besigardžiuojant užkandžiais, karštais patiekalais, vynu, kava, desertu ir daug daugiau... Patirtimis.

Kaina suaugusiam svečiui: 25 €

Kaina jaunesniam svečiui : 15 €

Išankstinė rezervacija būtina.

 

 

 

Laikinai netiekiami:

Verslo Pietūs

Mes įsikūręs pačioje Klaipėdos širdyje. Čia tikrai kokybiškai praleisite laiką dėliodami ateities planus. Pietums siūlome sriubą, pagrindinį patiekalą, desertą (pasirinktinai).

 

Rizotai

Štai centrinėje ir šiaurinėje Italijoje ryžiai paplito XIV – XV a. ir netrukus tapo šeimoms artimu produktu, o rizotas - gastronominiu patiekalu, esančiu visose receptų knygose. Klaipėdoje šis lengvai paruošiamas, nors išmanumo reikalaujantis patiekalas pradeda pritapti tik dabar, pasižymėdamas savo sudėties pilnavertiškumu. Čia atrasite skonius, kuriamus ne vien tik naudojant sezoniškus ingredientus, bet ir pateikiamus remiantis gyvenimiškų vertybių kūrimu...

 


 

Įvertinimai ir Partneriai

Nuo pat atidarymo esame Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai. 2016 m. rugsėjo mėnesį Valstybinis turizmo departamentas suteikė mums 4*PLIUS įvertinimą ir džiaugėmės vainikavę pirmųjų metų sukaktį tapdami pirmaisiais Baltijos šalyse tarptautinio tinklo „Hôtels de Charme & de Caractère“ nariais. 2017 m. spalio mėnesį Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai įteikė mums „Veržlaus starto“ nominaciją, bei tapome finalininkais „International Hospitality Awards“ apdovanojimuose... 2019 metais, atitikdamas visus reikalavimus, „MICHAELSON boutique HOTEL“ tampa darnaus turizmo projekto "Joint eco-sign for Lithuania's - Latvia's restaurants and hotels in cultural objects", vykdomo pagal 2014 - 2020 m. INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos Programą, dalyviu. Pasitelkus Jan Peter Bergkvist, eksperto iš Švedijos, patirtį, sukurta vieninga ekologinių viešbučių ir restoranų, įsikūrusių paveldo objektuose, ženklinimo sistema. Jo žodžiais tariant, pasaulyje ir Europoje yra tikrai daug gerai atpažįstamų darnaus ir ekologinio verslo ženklų, tačiau idėja apjungti tvarųjį turizmą ir paveldą yra unikali. Reikšminga ir tai, kad verslas savo lėšomis ne tik atstato ir atgaivina paveldo objektus, bet ir prisideda prie jų išsaugojimo, prieinamumo ir patrauklumo, bei darnaus regiono vystymo.

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti įvairios vertės kvietimus, dovanas...

Pradžiukinkite Jums artimus pilnavertiškais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis, jaukia degustacija ar įsimintina vakariene... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti unikaliai komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

Mes jau įsitikinome, kad elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai... Kviečiame.

 


                           

 

 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com

 

GAUKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIUS >

 

Čia Jūs visada laukiami.