KVIEČIAME MĖGAUTIS EMOCIJOMIS


 

MICHAELSON boutique RESTOBAR & CATERING“ - tai oazė į kurią kviečiame visus savo svečius, pajūrio lankytojus ir gyventojus. Šiuolaikinėje, sparčiai besikeičiančioje, visuomenėje daug energijos reikalaujantis darbas yra labiau vertinamas nei laisvalaikis, kurie gali būti suvokiami įvairiai, tačiau tiek Jūs tiek mes žinome, kad svarbiausia yra leidžiamo laiko kokybė. Atsikvėpkite, besigrožėdami laiko tėkme prie Dangės upės...

Skirkite dėmesio savo poreikiams, įsipareigojimams ir pomėgiams - esame ideali vieta norintiems pasidžiaugti intymumo prabanga. Skirkite dėmesio vieni kitiems, o mes pasirūpinsime, kad Jums nieko netrūktų. Garantuojame privatumą bei pažadame visada pasistengti Jus nustebinti gurmaniškomis akimirkomis... Dirbame visomis savaitės dienomis.

 


 

Lengvieji Vėlyvieji Pusryčiai

I - V 12:00 - 13:00  /  VI - VII 12:00 - 14:00

Dienos pradžia - puikus metas sužadinti ateities idėjas, kurti planus. Tuo metu su malonumu pasiūlysime Jums vieną iš karštųjų patiekalų iš gausiųjų pusryčių meniu (pasirinktinai), sulčių, kavos arba arbatos, mūsų firminių keksiukų arba pyrago...

 

Pasistiprinimai

I - VI 12:00 - 22:00 / VII 12:00 - 18:00

... Juk kiekviena diena - kavos diena, tad nepraleiskite sekančios progos pasimėgauti ir mūsų firminiu espresso - ne tik kvapnia, bet ir ekologiška klasika, subtiliai pagardinta itališku anyžių likeriu „Sambuca“. Pasijusite lyg nukeliavę iki Neapolio...

 


 

Ekspozicijos ir Parodos

Juk ne šiaip sau sakoma, kad jei nori pakeisti pasaulį, pradėk nuo savęs... Menas - tai konceptas, tai išgyvenimas, jausmas, tai priemonė. Būtent tam. Tai pojūčių sąveika, jais apčiuopiama išraiška praeities, dabarties ir ateities viename objekte, kurio suvokimas neišvengiamai subjektyvus. Kintantis laike, kintantis keičiantis mums. Juk kūribingumas įgimtas ir, nors ne visada lavinamas, išlieka formuojantis mūsų tapatybei, pasireikšdamas žvilgsnyje, žeste, intonacijoje. Mes patys esame interaktyvūs subjektai, nuolatos veikiantys aplinką tiek pat, kiek ji veikia mus. Netgi vien stebėdami ar stebėdamiesi kažkieno sąmoningai kuriamu menu, tampame jo dalimi, atsakingi už tai, kaip ir kiek jo pasisaviname. Menas - stacionarus, net tada, kada jis laikinas. Menas - būtinas, siekiant paaiškinti tai, kas visgi nepaaiškinama.

 

DAUGIAU INFORMACIJOS >

 


 

Žavingos Patirtys

I - VI 12:00 - 22:00 / VII 12:00 - 18:00

... Vynas - dažniausiai visoje pasaulio istorijoje minimas gėrimas. Įsitikinę, kad čia rasite tai, ko ieškote, kviečiame Jus į malonias pojučių atradimo keliones, mėgaujantis puikiai kartu praleistu laiku užkandžiaujant ir bendraujant. Sužavėkite Jums artimus, kolegas ir verslo pertnerius, Jus lankančius svečius. Pamaloninkite save patirtimis prie Dangės.

 

Nuo Pietų iki Vakarų

I - VII 12:00 - 15:00 / IV - VI 12:00 - 21:00

Šiuo metu siūlome sriubas, sumuštinius, karštas salotas ir pagrindinius patiekalus su žuvimi, vištiena, jautiena.

 


 


 

 

 

Boutique Parduotuvė

Dabartiniame mūsų boutique parduotuvės shop.hotelmichaelson.com asortimente rasite vynų iš Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Prancūzijos, Vokietijos, Naujosios Zelandijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Čilės, gourmet skyrių. Laikinai pirkinių atsiėmimas galimas tik vietoje, visgi tai nuostabi galimybė įsigyti dovanas, primenančias žavingas patirtis... Tai menas gyventi kartu. Dėl papildomos informacijos susisiekite el. paštu shop@hotelmichaelson.com arba mob. telefonu +370 638 55 331.

 

 

 

 


 

Įvertinimai ir Partneriai

Nuo pat atidarymo esame Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai. 2016 m. rugsėjo mėnesį Valstybinis turizmo departamentas suteikė mums 4*PLIUS įvertinimą ir džiaugėmės vainikavę pirmųjų metų sukaktį tapdami pirmaisiais Baltijos šalyse tarptautinio tinklo „Hôtels de Charme & de Caractère“ nariais. 2017 m. spalio mėnesį Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai įteikė mums „Veržlaus starto“ nominaciją, bei tapome finalininkais „International Hospitality Awards“ apdovanojimuose... 2019 metais, atitikdamas visus reikalavimus, „MICHAELSON boutique HOTEL“ tampa darnaus turizmo projekto "Joint eco-sign for Lithuania's - Latvia's restaurants and hotels in cultural objects", vykdomo pagal 2014 - 2020 m. INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos Programą, dalyviu. Pasitelkus Jan Peter Bergkvist, eksperto iš Švedijos, patirtį, sukurta vieninga ekologinių viešbučių ir restoranų, įsikūrusių paveldo objektuose, ženklinimo sistema. Jo žodžiais tariant, pasaulyje ir Europoje yra tikrai daug gerai atpažįstamų darnaus ir ekologinio verslo ženklų, tačiau idėja apjungti tvarųjį turizmą ir paveldą yra unikali. Reikšminga ir tai, kad verslas savo lėšomis ne tik atstato ir atgaivina paveldo objektus, bet ir prisideda prie jų išsaugojimo, prieinamumo ir patrauklumo, bei darnaus regiono vystymo.

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti įvairios vertės kvietimus, dovanas...

Pradžiukinkite Jums artimus pilnavertiškais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis, jaukia degustacija ar įsimintina vakariene... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti unikaliai komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

Mes jau įsitikinome, kad elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai... Kviečiame.

 


                                 

 

 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com

 

GAUKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIUS >

 

Čia Jūs visada laukiami.