VIEŠNAGĖ

MICHAELSON boutique HOTEL“ autentiška istorija, originalus interjeras, bei čia suteikiamos aukščiausio lygio paslaugos, garantuos malonią viešnagę vertinantiems modernią prabangą ir komfortą, jaukią eleganciją ir kokybę. Žinome, kad vertinate savo laiką ir kasdien siekiate tobulumo. Esame ta vieta, kuriai iš tiesų galite ramiai patikėti savo poilsį ir pagaliau daugiau dėmesio skirti sau... Mūsų registratūra dirba 24 valandas. Nedelskite užsisakyti nakvynę, viešbutyje įrengta tik 16 unikalių kambarių, iš kurių atsiveria įsimintini vaizdai į Dangės upės pusę, o iš kitos - galėsite grožėtis lengvai siūbuojančiomis jachtomis uoste prie Klaipėdos Piliavietės...

 


 

 

Unikalus Interjeras ir Dizainas

MICHAELSON boutique HOTEL“ išskirtinumo suteikia pasiekta autentiškos architektūros ir originalaus dizaino sintezė, o išsaugotos ir restauruotos medinės konstrukcijos ir rausvų plytų pastato sienos mums visada nostalgiškai primena praeitį...

Kadangi jis buvo pastatytas ant medinių polių, simboliškai Venecijoje išrinkome recepcijos baldus iš restauruotos bricole medienos, o VENINI šviestuvus - siekdami įžiebti prabangiai jaukios elegancijos... Visos kitos interjero detalės - šiuolaikinės, tik iš natūralių medžiagų ir tik aukščiausios kokybės, pabrėžiant mūsų modernaus komforto suvokimą ir viziją.

 

 

Istorinio Pastato Autentika

Nuo pat XVIII a. pastate kuriame esame įsikūrę nuolat vyko veiksmas. Čia dirbo ir vadovavo net devyniolika šeimų, atplaukdavo ir išplaukdavo laivai, atgabendendami ir išgabendami grūdus, vėliau geležies gaminius, kadangi jis buvo naudojamas kaip parduotuvė ir sandėlis. Restauruojant ir pakeičiant jo paskirtį į viešbučio, mes privalėjome išsaugoti originalias konstrukcines sąramas, balkius ir langus. Būtent todėl, visi „MICHAELSON boutique HOTEL“ kambariai unikaliai jaukūs, ir, nors apriboti aukščio, jų dydis siekia nuo 17 iki 25 m2.

Pagal kiekvieno kambario išdėstymą suprojektuoti ir išskirtinio dizaino baldai, pagaminti Lietuvoje. Mansardinio aukšto grindų danga - iš 100% ekologiškos vilnos, o antrąjame aukšte ji iš natūralaus ąžuolo parketo. Visi pasirinkti audiniai - natūralūs ir aukščiausios kokybės, o balta ir minkšta patalynė netgi antialergiška.

 

 

 

 

Aukščiausio Lygio Komfortas

MICHAELSON boutique HOTEL“ kambariai aprūpinti visais patogumais. Wi-Fi ryšys, TV, telefonas, seifas ir minibaras yra visuose kambariuose. Dviviečiuose kambariuose taip pat rasite kavos aparatą. Vonios kambariuose įrengtos dušo kabinos. Juose rasite aukštos kokybės kosmetiką, plaukų džiovintuvus, šlepetes, chalatus.

Pagal pageidavimą, visada galite užsisakyti papildomus vonios reikmenis, ortopedinę pagalvę ar antklodę, laikraščius, užkandžių ir gėrimų iš baro. Jei planuojate pusryčiauti, pietauti ar vakarieniauti kambaryje, prašome susisiekti ir pranešti apie tai iš anksto.

 

REZERVUOKITE NAKVYNĘ DABAR >

 


 

Kambariai Mansardiniame Aukšte

MICHAELSON boutique HOTEL“ mansardiniame aukšte įrengti 8 kambariai. Iš dalies jų atsiveria vaizdai link Klaipėdos Piliavietės, iš kitų - nepakartojamas Dangės upės grožis. Nors apriboti aukščio, šie kambariai jaukūs, jų dydis siekia 17 - 18 m2. Juose esančių lovų dydis 140 x 200 cm (Single King size bed), tad čia galite apsistoti ir vieni, ir dviese. Dveji kambariai, pagal poreikį, gali būti idealiai sujungti šeimai. Vienas jų - su dvigule lova (Queen size bed), kitas - su dviejomis atskiromis lovomis (Single Superior size bed). Susisiekite!

 

         

         

 


Kambariai Antrame Aukšte

Visi dviviečiai kambariai randasi antrame „MICHAELSON boutique HOTEL“ aukšte. Iš dalies jų atsiveria vaizdai link Klaipėdos Piliavietės, iš kitų - nepakartojamas Dangės upės grožis. Jų vidutinis dydis siekia 25 m2 (su vonios kambariu). Lovų dydis 180 x 200 cm (King size bed). Taip pat esame numatę galimybę pristatyti lovytę vaikams iki 5 metų.

 

         

         

         

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikiame galimybę įsigyti įvairios vertės, personalizuotus, kvietimus ir dovanas. Padovanokite prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją... Be abejo taip pat siūlome nakvynę mūsų viešbutyje pačiam komfortiškiausiam poilsiui...

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai...

 KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

Informacija  :  info@hotelmichaelson.com

Rezervacija  :  reception@hotelmichaelson.com