VIEŠNAGĖ

MICHAELSON boutique HOTEL“ autentiška istorija, modernus interjeras, bei čia suteikiamos aukščiausio lygio paslaugos, garantuos malonią viešnagę vertinantiems komfortą, prabangą ir kokybę. Žinome, kad branginate savo laiką ir kasdien siekiate tobulumo. Esame būtent ta vieta, kuriai galite ramiai patikėti savo poilsį ir iš tiesų daugiau dėmesio skirti sau. Mūsų viešbutyje įrengta tik 16 unikaliai jaukių kambarių, iš kurių atsiveria įsimintini vaizdai į Dangės upės pusę, o iš kitos - galėsite grožėtis lengvai siūbuojančiomis jachtomis uoste prie Klaipėdos Piliavietės... Mūsų registratūra dirba 24 valandas, tad nedelskite užsisakyti nakvynę.

 


Istorinio Pastato Autentika

Nuo pat XVIII a. pastate kuriame esame įsikūrę nuolat vyko veiksmas. Čia dirbo ir vadovavo net devyniolika šeimų, atplaukdavo ir išplaukdavo laivai, atgabendendami ir išgabendami grūdus, o vėliau ir geležies gaminius. Pakeičiant jo paskirtį, išsaugojant medines konstrukcijas ir restauruojant rausvų plytų sienas, projektuojant modernų interjerą, pasiekta autentiškos architektūros ir originalaus dizaino sintezė, suteikianti  „MICHAELSON boutique HOTEL“ išskirtinumo ir primenanti net viso mūsų miesto, Klaipėdos, įspūdingą praeitį, nostalgiškus dabarties siekius ir ambicingą ateities viziją...

Kadangi jis pastatytas ant medinių polių, simboliškai Venecijoje išrinkome recepcijos baldus iš restauruotos bricole medienos, kaip ir VENINI šviestuvus įžiebiančius elegancijos... Visos kitos interjero detalės - šiuolaikinės ir tik iš natūralių medžiagų. Visi „MICHAELSON boutique HOTEL“ kambariai, nors apriboti aukščio, unikaliai jaukūs. Pagal kiekvieno jų išdėstymą suprojektuoti ir išskirtinio dizaino baldai, pagaminti Lietuvoje. Mansardinio aukšto grindų danga - iš 100% ekologiškos vilnos, o antrąjame aukšte ji iš natūralaus ąžuolo parketo. Visi pasirinkti audiniai - natūralūs ir aukščiausios kokybės, o balta ir minkšta patalynė netgi antialergiška.

 

 


Kambariai Mansardiniame Aukšte

MICHAELSON boutique HOTEL“ mansardiniame aukšte įrengti 8 kambariai. Iš dalies jų atsiveria vaizdai link Klaipėdos Piliavietės, iš kitų - nepakartojamas Dangės upės grožis. Nors apriboti aukščio, šie kambariai jaukūs, jų dydis siekia 17 - 18 m2. Lovų dydis 140 x 200 cm (Single King size bed), tad čia galite apsistoti ir vieni, ir dviese. Kambariai 301 ir 302, pagal poreikį, gali būti sujungti. Vienas jų - su dvigule lova (Queen size bed), kitas - su dvejomis atskiromis lovomis (Single Superior size bed).

Wi-Fi ryšys, TV, telefonas, seifas ir minibaras yra visuose kambariuose. Vonios kambariuose įrengtos dušo kabinos. Juose rasite aukštos kokybės kosmetiką, plaukų džiovintuvus, šlepetes, chalatus.

Pagal pageidavimą, už papildomą mokestį galite užsisakyti Jums trūkstančius vonios reikmenis, ortopedinę pagalvę, antklodę, laikraščius, drabužių valymo ir lyginimo paslaugas, šiltų ar šaltų užkandžių ir gėrimų iš baro. Jei planuojate pusryčiauti, pietauti ar vakarieniauti kambaryje, prašome pranešti apie tai iš anksto.

 

REZERVUOKITE NAKVYNĘ DABAR >

 

         

         

 


Kambariai Antrame Aukšte

Visi dviviečiai kambariai randasi antrame „MICHAELSON boutique HOTEL“ aukšte. Iš dalies jų atsiveria nepakartojamas Dangės upės grožis, iš kitų - Klaipėdos Piliavietės vaizdai. Jų vidutinis dydis siekia 25 m2 (su vonios kambariu). Lovų dydis 180 x 200 cm (King size bed). Taip pat esame numatę galimybę pristatyti lovytę vaikams iki 5 metų.

Wi-Fi ryšys, TV, telefonas, seifas ir minibaras yra visuose kambariuose. Dviviečiuose kambariuose taip pat rasite kavos aparatą. Vonios kambariuose įrengtos dušo kabinos. Juose rasite aukštos kokybės kosmetiką, plaukų džiovintuvus, šlepetes, chalatus.

Pagal pageidavimą, už papildomą mokestį galite užsisakyti Jums trūkstančius vonios reikmenis, ortopedinę pagalvę, antklodę, laikraščius, drabužių valymo ir lyginimo paslaugas, šiltų ar šaltų užkandžių ir gėrimų iš baro. Jei planuojate pusryčiauti, pietauti ar vakarieniauti kambaryje, prašome pranešti apie tai iš anksto.

 

REZERVUOKITE NAKVYNĘ DABAR >

 

         

         

         

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti personalizuotus kvietimus ir įvairios vertės dovanas. Pradžiukinkite Jums artimus prabangiais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis besigrožint Dangės upe, jaukia pažintine vyno popiete, įsimintina privačia vakariene ar išskirtine stipriųjų gėrimų degustacija... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai...

 KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

Informacija  :  info@hotelmichaelson.com

Rezervacija  :  reception@hotelmichaelson.com