ISTORINIO PASTATO AUTENTIKA


 

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiamos aukščiausio lygio paslaugos garantuos malonią viešnagę vertinantiems komfortą ir kokybę. Siūlome 16 unikaliai jaukių kambarių. Kiekvienas jų suprojektuotas išsaugojant autentiškus balkius, kurie, nors apriboja aukštį, imponuoja išskirtinius sprendimus, kaip pačių baldų, pagamintų Lietuvoje, dizainą ir išdėstymą. Antrojo aukšto grindų danga yra natūralaus ąžuolo parketas, mansardinio aukšto kiliminė danga - iš 100% ekologiškos vilnos. Visi audiniai - natūralūs, o balta ir minkšta patalynė netgi antialergiška. Wi-Fi ryšys, telefonas, TV, seifas, geriamas vanduo ir minibaras yra visuose kambariuose. Dviviečiuose kambariuose taip pat rasite kavos aparatą. Visuose kambariuose įrengtos dušo kabinos. Taip pat rasite aukštos kokybės kosmetiką, plaukų džiovintuvus, šlepetes, chalatus. Iš dalies kambarių atsiveria įsimintini vaizdai į Dangės upės pusę, o iš kitos galėsite grožėtis lengvai siūbuojančiomis jachtomis uoste prie Klaipėdos Piliavietės...

Žinome, kad branginate savo laiką ir kasdien siekiate tobulumo. Esame būtent ta vieta, kuriai ramiai galite patikėti savo poilsį ir iš tiesų daugiau dėmesio skirti sau.

 


 

Kambariai Antrame Aukšte

Visi dviviečiai kambariai įrengti antrame „MICHAELSON boutique HOTEL“ aukšte.

Jų bendras plotas siekia 25 m2.

Lovų dydis 180 x 200 cm (King size).

Esant pageidavimui, už papildomą mokestį galime pristatyti lovytę vaikams iki 5 metų.

Wi-Fi ryšys, telefonas, TV, seifas ir minibaras yra visuose kambariuose. Dviviečiuose kambariuose taip pat rasite kavos aparatą.

Įrengtos dušo kabinos. Taip pat rasite aukštos kokybės kosmetiką, plaukų džiovintuvus, šlepetes, chalatus.

 

REZERVUOKITE NAKVYNĘ DABAR >

 

 

         

         

         

 


 

Kambariai Mansardiniame Aukšte

MICHAELSON boutique HOTEL“ mansardiniame aukšte įrengti 8 jaukūs kambariai.

Nors apriboti aukščio, jų bendras plotas siekia 17 - 18 m2.

Lovų dydis 140 x 200 cm (Single King size), tad čia galite apsistoti ir vieni, ir dviese.

Kambariai 301 ir 302, pagal poreikį, gali būti sujungti. Vienas jų - su dvigule lova (Queen size), kitas - su dvejomis atskiromis lovomis (Single Superior size).

Wi-Fi ryšys, telefonas, TV, seifas ir minibaras yra visuose kambariuose.

Įrengtos dušo kabinos. Taip pat rasite aukštos kokybės kosmetiką, plaukų džiovintuvus, šlepetes, chalatus.

 

REZERVUOKITE NAKVYNĘ DABAR >

 

 

         

         

         


 

 

Papildoma informacija ir paslaugos

Įsiregistravimas nuo 15 val. Išsiregistravimas iki 11 val. Skubus įsiregistravimas / išregistravimas. Žadinimo paslauga. Ekskursijų / bilietų užsakymas. Dviračių / automobilių nuoma už papildomą mokestį. Pervėžimo iš ar į orouostą paslauga už papildomą mokestį. Nemokama privati automobilių aikštelė viešbučio teritorijoje, būtina rezervacija. Prieinamumas į visus aukštus liftu.

Belaidžiu internetu nemokamai galima naudotis visoje viešbučio teritorijoje. Gyvūnai yra nepriimami. Kambariuose nerūkoma. Lyginimo / skalbimo / cheminio valymo paslaugos už papildomą mokestį. Fakso / kopijavimo / skenavimo paslaugos už papildomą mokestį.

Už papildomą mokestį, bet kuriuo paros metu galite užsisakyti Jums trūkstančius vonios reikmenis, ortopedinę pagalvę, antklodę, laikraščius, restobaro darbo metu galite užsisakyti šiltų ar šaltų užkandžių ir gėrimų. Jei planuojate pusryčiauti, pietauti ar vakarieniauti kambaryje, tiesiog prašome pranešti apie tai iš anksto. Registratūra dirba visą parą.

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti įvairios vertės kvietimus ir dovanas...

Pradžiukinkite Jums artimus prabangiais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis besigrožint Dangės upe, jaukia popiete, įsimintina vakariene ar degustacija... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai.

 


 

                           

 

 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com