Jūrinio Paveldo Autentika


 

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiamos paslaugos garantuoja jaukią viešnagę vertinantiems tvarumą, komfortą ir kokybę. Siūlome 16 unikalių kambarių, suprojektuotų išsaugojant autentiškas pastato sijas ir balkius, kurie, nors apriboja aukštį, imponuoja tokius išskirtinius - sudėtingus ir nestandartinius - sprendimus, kaip juose esančių baldų, pagamintų Lietuvoje, dizainą ir išdėstymą. Antrojo aukšto ąžuolo grindys - ilgaamžiškumo simbolis, mansardinio aukšto kiliminė danga - iš natūralios, ekologiškos vilnos... Patalynė, balta ir minkšta, - net antialergiška... Jaučiant poreikį pailsėti dienos metu, Jus apgaubs lengva prietema vos pakėlus šviesai nepralaidžias ritinines užuolaidas.

Įdomus faktas, retai iš karto pastebimas, yra tai, kad autentiškas pastatas - su nuolydžiu, jo aukštis nuo vieno krašto iki kito skiriasi bent 20 centimetrų, tad antrame ir mansardiniame aukštuose įrengus lygias grindis, ties durimis sugalvota atitinkama nuolydžio sistema, kad jas būtų galima atidaryti be kliūčių, tad praėjimas išliko patogus. Manoma, kad taip sandėlis buvo suprojektuotas intenciškai - kraunant grūdų maišus, ar statines, krovinius patogiau ir paprasčiau būdavo tiesiog nustumti, nuridenti iš vieno galo į kitą.

Šiuose aukštuose įrengta šildymo sistema „oras – vanduo“... Jei viešnagės metu pajaučiate poreikį pakeisti kambario temperatūra, prašome tiesiog informuoti mus apie tai. Voniose grindys šildomos, o jų įrengimui panaudoti pažeisti ir restauruoti pastato sijų fragmentai. Visa išsamesnė informacija detaliau išdėstoma „MICHAELSON boutique HOTEL“ svečių kygoje... Primename, kad dėl apribojimų, prie kurių teko prisitaikyti restauracijos metu, pastato skambesys išliko kiek pralaidus... Maloniai kviečiame ir Jus gerbti jo istoriją.

Iš dalies kambarių atsiveria įsimintini vaizdai į Dangės upės pusę, o kitoje - jachtos lengvai siūbuoja uoste prie Klaipėdos Piliavietės... Žinome, kad branginate savo laiką ir kasdien siekiate tobulumo. Esame būtent ta vieta, kuriai ramiai galite patikėti savo poilsį ir iš tiesų daugiau dėmesio skirti sau.

 


 

Kambariai Antrame Aukšte

Visi dviviečiai kambariai įrengti  „MICHAELSON boutique HOTEL“ antrame aukšte.

Kiekvieno jų bendras plotas siekia 25 m2.

Lovų dydis 180 x 200 cm (King size). Kambaryje 205 lova - Middle size.

Esant pageidavimui, už papildomą mokestį galime pristatyti lovelę vaikams iki 12 metų.

Seifas, telefonas, TV, Wi-Fi, geriamas vanduo ir minibaras yra visuose kambariuose. Dviviečiuose kambariuose taip pat rasite kavos aparatą.

Įrengtos dušo kabinos. Taip pat rasite aukštos kokybės kosmetiką, plaukų džiovintuvus, rankšluosčius, šlepetes ir chalatus.

 

rezervuokite dabar >

 

         

         

 

 

Kambariai Mansardiniame Aukšte

MICHAELSON boutique HOTEL“ mansardiniame aukšte įrengti 8 jaukūs kambariai.

Nors apriboti aukščio, kiekvieno jų bendras plotas siekia 17 - 18 m2.

Lovų dydis 140 x 200 cm (Single King size), tad čia galite apsistoti ir vieni, ir dviese.

Kambariai 301 ir 302 gali būti sujungti. Vienas jų - su dvigule lova (Middle size), kitas - su dvejomis atskiromis lovomis (Single Superior size) ir kavos aparatu.

Esant pageidavimui, už papildomą mokestį galime pristatyti lovelę vaikams iki 12 metų.

Seifas, telefonas, TV, Wi-Fi, geriamas vanduo ir minibaras yra visuose kambariuose.

Įrengtos dušo kabinos. Taip pat rasite aukštos kokybės kosmetiką, plaukų džiovintuvus, rankšluosčius, šlepetes ir chalatus.

 

rezervuokite dabar >

 

         

         

         

 

Papildoma Informacija apie Paslaugas: Įsiregistravimas nuo 15 val. Išsiregistravimas iki 11 val. Skubus įsiregistravimas / išregistravimas. Žadinimo paslauga. Prieinamumas į visus aukštus laiptais arba liftu. Wi-Fi ryšys veikia visose viešbučio erdvėse. Kopijavimo / skenavimo paslaugos už papildomą mokestį. Dviračių / automobilių nuoma už papildomą mokestį. Pervėžimo iš / į orouostą paslauga už papildomą mokestį. Bilietų / ekskursijų užsakymas. Lyginimo / skalbimo / cheminio valymo paslaugos už papildomą mokestį. Gyvūnai yra nepriimami. Kambariuose nerūkoma. Už papildomą mokestį, bet kuriuo paros metu galite užsisakyti Jums trūkstančius vonios reikmenis, papildomą pagalvę / antklodę, „MICHAELSON boutique RESTOBAR & CATERING“ darbo metu galite užsisakyti pusryčius / vakarienę į kambarį. Registratūra dirba visą parą.

 


 

Dovanos

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti įvairios vertės kvietimus, dovanas...

Pradžiukinkite Jums artimus pilnavertiškais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis, jaukia degustacija ar įsimintina vakariene... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti unikaliai komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

Mes jau įsitikinome, kad elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai... Kviečiame.

 

Įvertinimai ir Partneriai

         

Nuo pat atidarymo esame Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai. Valstybinis turizmo departamentas suteikė mums 4*PLIUS įvertinimą 2016 m. ir džiaugėmės vainikavę pirmųjų metų sukaktį tapdami pirmaisiais Baltijos šalyse tarptautinio tinklo „HÔTELS DE CHARME & DE CARACTÈRE“ nariais. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai įteikė mums „Veržlaus starto“ nominaciją 2017 m., kai dalyvavome „International Hospitality Awards“ apdovanojimuose... „MICHAELSON boutique HOTEL“ dalyvauja darnaus turizmo projekte "Joint eco-sign for Lithuania's - Latvia's restaurants and hotels in cultural objects", vykdomo pagal 2014 - 2020 m. INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos Programą, nuo 2019 m. Pasitelkus Jan Peter Bergkvist, eksperto iš Švedijos, patirtį, sukurta vieninga ekologinių viešbučių ir restoranų, įsikūrusių paveldo objektuose, ženklinimo sistema. Jo žodžiais tariant, pasaulyje ir Europoje yra tikrai daug gerai atpažįstamų darnaus ir ekologinio verslo ženklų, tačiau idėja apjungti tvarųjį turizmą ir paveldą yra unikali. Reikšminga ir tai, kad verslas savo lėšomis ne tik atstato ir atgaivina paveldo objektus, bet ir prisideda prie jų išsaugojimo, prieinamumo ir patrauklumo, bei darnaus regiono vystymo. Jūs visada čia laukiami.

 

 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Mob. : +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com

 

naujienlaiškiai >

 

Jūs visada čia laukiami.