Viešnagė

MICHAELSON boutique HOTEL“ autentiška istorija, modernus interjeras, bei suteikiamas aukščiausio lygio aptarnavimas, garantuos malonią viešnagę vertinantiems kokybę, eleganciją ir prabangą. Viešbutyje įrengta tik 16 unikalių kambarių, 10 dviviečių ir 6 vienviečiai. Visi jie randasi antrame ir mansardiniame aukštuose, iš kurių atsiveria įsimintini vaizdai į Dangės upę ir Klaipėdos piliavietę... Nedelskite užsisakyti nakvynę!

REZERVUOKITE DABAR

 

 Mums svarbiausia Jūsų poilsio kokybė

Nuo pat XVIII a. pastate kuriame esame įsikūrę nuolat vyko veiksmas. Čia dirbo ir vadovo net devyniolika šeimų, atplaukdavo ir išplaukdavo laivai, atgabendendami ir išgabendami grūdus, o vėliau geležies gaminius, kadangi jis buvo naudojamas kaip sandėlis ir parduotuvė. Restauruojant ir pakeičiant jo paskirtį į viešbučio, mes privalėjome išsaugoti originalias konstrukcines sąramas, balkius ir langus. Būtent todėl, visi „MICHAELSON boutique HOTEL“ kambariai unikaliai jaukūs, ir, nors apriboti aukščio, jų dydis siekia nuo 17 iki 25 m2. Pagal kiekvieno kambario išdėstimą suprojektuoti ir išskirtinio dizaino baldai, pagaminti Lietuvoje. Antrojo aukšto grindys, kuriame randasi tik dviviečiai kambariai - iš natūralaus ąžuolo parketo, o mansardinio aukšto grindų danga pagaminta iš 100% ekologiškos vilnos. Visi pasirinkti audiniai - natūralūs ir tik aukščiausios kokybės, o balta ir minkšta patalynė - netgi antialergiška. Wi-Fi ryšys, TV, telefonas, seifas ir minibaras yra visuose kambariuose. Dviviečiuose kambariuose taip pat rasite kavos aparatą. Vonios kambariuose įrengtos dušo kabinos. Juose rasite aukštos kokybės kosmetiką, plaukų džiovintuvus, šlepetes, chalatus.

Kambariai aprūpinti visais patogumais, tačiau pagal pageidavimą visada galite papildomai užsisakyti ortopedinę pagalvę ar antklodę, vonios reikmenis, laikraščius, užkandžių ir gėrimų iš baro.

 


Vienviečiai kambariai

MICHAELSON boutique HOTEL“ mansardiniame aukšte įrengti 6 vienviečiai kambariai. Iš dalies jų atsiveria nuostabus vaizdas į Klaipėdos piliavietę, iš kitų - į Dangės upę. Nors apriboti aukščio, šie kambariai jaukūs ir jų dydis siekia 17 - 18 m2. Juose esančių lovų dydis 140 x 200 cm (Single King size bed), tad čia gali apsistoti ir pora.

 

         

        

 


Dviviečiai kambariai mansardiniame aukšte

Du dviviečiai kambariai su vaizdu į Klaipėdos piliavietę įrengti mansardiniame viešbučio aukšte. Nors apriboti aukščio, šie kambariai jaukūs ir jų dydis siekia 18 m2. Vienas jų su dvigule lova (Queen size bed), kitas - su dviejomis atskiromis lovomis (Single Superior size bed). Pagal poreikį, šie dviviečiai kambariai gali būti sujungti ir tapti idealiais šeimai.

 

         

 

         

 


Dviviečiai kambariai

Visi dviviečiai kambariai randasi antrame „MICHAELSON boutique HOTEL“ aukšte. Iš dalies jų atsiverian nuostabus vaizdas į Klaipėdos piliavietę, iš kitų - nepakartojamas vaizdas į Dangės upę. Jų vidutinis dydis 25 m2 (su vonios kambariu). Lovų dydis 180 x 200 cm (King size bed). Taip pat esame numatę galimybę pristatyti lovytę vaikams iki 5 metukų.

 

         

 

         

         

         

 Adresas ir kontaktai

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

Informacija    info@hotelmichaelson.com

Rezervacijos    reception@hotelmichaelson.com 

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui...

Susisiekite - čia galite įsigyti įvairios vertės dovanų kuponus ir personalizuotus kvietimus.

 

Specialūs pasiūlymai

Žinoma, kad branginate savo laiką, vertinate kokybę ir kasdien siekiate tobulumo. „MICHAELSON boutique HOTEL“ - tai vieta, kuriai Jūs iš tiesų galite patikėti savo poilsį ir pagaliau daugiau dėmesio skirti sau. Pasirinkite Jums labiausiai patinkantį specialų pasiūlymą ir mėgaukitės niekur neskubėdami...

Susisiekite - suteiksime daugiau informacijos apie šių pasiūlymų rezervacijos sąlygas ir visas papildomas paslaugas.