ISTORINIO PASTATO AUTENTIKA


 

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiamos aukščiausio lygio paslaugos garantuos malonią viešnagę vertinantiems komfortą ir kokybę. Siūlome 16 unikaliai jaukių kambarių. Kiekvienas jų suprojektuotas išsaugojant autentiškus balkius, kurie, nors apriboja aukštį, imponuoja išskirtinius sprendimus, kaip pačių baldų, pagamintų Lietuvoje, dizainą ir išdėstymą. Antrojo aukšto grindų danga yra natūralaus ąžuolo parketas, mansardinio aukšto kiliminė danga - iš 100% ekologiškos vilnos. Visi audiniai - natūralūs, o balta ir minkšta patalynė netgi antialergiška. Wi-Fi ryšys, telefonas, TV, seifas, geriamas vanduo ir minibaras yra visuose kambariuose. Dviviečiuose kambariuose taip pat rasite kavos aparatą. Visuose kambariuose įrengtos dušo kabinos. Taip pat rasite aukštos kokybės kosmetiką, plaukų džiovintuvus, šlepetes, chalatus. Iš dalies kambarių atsiveria įsimintini vaizdai į Dangės upės pusę, o iš kitos galėsite grožėtis lengvai siūbuojančiomis jachtomis uoste prie Klaipėdos Piliavietės... Žinome, kad branginate savo laiką ir kasdien siekiate tobulumo. Esame būtent ta vieta, kuriai ramiai galite patikėti savo poilsį ir iš tiesų daugiau dėmesio skirti sau.

 


 

Kambariai Antrame Aukšte

Visi dviviečiai kambariai įrengti antrame „MICHAELSON boutique HOTEL“ aukšte.

Jų bendras plotas siekia 25 m2.

Lovų dydis 180 x 200 cm (King size).

Esant pageidavimui, už papildomą mokestį galime pristatyti lovytę vaikams iki 5 metų.

Wi-Fi ryšys, telefonas, TV, seifas ir minibaras yra visuose kambariuose. Dviviečiuose kambariuose taip pat rasite kavos aparatą.

Įrengtos dušo kabinos. Taip pat rasite aukštos kokybės kosmetiką, plaukų džiovintuvus, šlepetes, chalatus.

 

REZERVUOKITE NAKVYNĘ DABAR >

 

 

         

         

         

 


 

Kambariai Mansardiniame Aukšte

MICHAELSON boutique HOTEL“ mansardiniame aukšte įrengti 8 jaukūs kambariai.

Nors apriboti aukščio, jų bendras plotas siekia 17 - 18 m2.

Lovų dydis 140 x 200 cm (Single King size), tad čia galite apsistoti ir vieni, ir dviese.

Kambariai 301 ir 302, pagal poreikį, gali būti sujungti. Vienas jų - su dvigule lova (Queen size), kitas - su dvejomis atskiromis lovomis (Single Superior size).

Wi-Fi ryšys, telefonas, TV, seifas ir minibaras yra visuose kambariuose.

Įrengtos dušo kabinos. Taip pat rasite aukštos kokybės kosmetiką, plaukų džiovintuvus, šlepetes, chalatus.

 

REZERVUOKITE NAKVYNĘ DABAR >

 

 

         

         

         

 


Gausūs Lėtieji Pusryčiai Restorane

I - V 7:00 - 11:00  /  VI - VII 8:00 - 12:00

Esame tikri, kad čia siūlomų pusryčių įvairovė patenkins kiekvieno Jūsų skonį. Visi karštieji patiekalai ruošiami naudojant kokybiškai parinktus maisto produktus, o Jums pageidaujant, netgi pakoreguojami ir patiekiami be gliuteno ar laktozės. Belaukiant patiekalo, pasirinkto iš meniu, galėsite atsigaivinti šviežiai spaustomis sultimis ir mėgautis gausiu švedišku stalu... Vienas iš „MICHAELSON boutique HOTEL“ pusryčių išskirtinumų - jau itin pamėgti, sezoniniai ir netradiciniai, sūrūs ir saldūs, pyragai. O kaipgi be gardžios ir aromatingos kavos? Ruošiama tik kavos aparatu, ji visada patiekiama gundančiai garuojanti. Arbatos mėgėjai taip pat nenusivils - ji patiekiama šilkiniuose maišeliuose, padedančiuose pilnai atsiskleisti žolelių aromatui. Savaitgaliais taip pat vaišiname „Prosecco“ taure.

Kokybiško maisto įvairovė suteikia gyvybiškai svarbios energijos, o lėtas pusryčiavimo ritualas malonioje aplinkoje dienos startui įkvepia daugiau pozityvumo... Prasiskverbiant pirmiesiems saulės spinduliams čia ramu ir jauku, tad skirkite daugiau dėmesio sau ir užsukite pasimėgauti visaverčiais, gausiais pusryčiais.

Kaina : 15 € suaugusiems; 10 € vaikams nuo 12 iki 6 metų; 7,50 € vaikams nuo 6 iki 3 metų; 5 € vaikams iki 3 metų.

 

         

         

         


 

Informuojame, kad laikinai sustabdome veiklą.

 


 

Papildoma informacija ir paslaugos

Įsiregistravimas nuo 15 val. Išsiregistravimas iki 11 val. Žadinimo paslauga. Skubus įsiregistravimas / išregistravimas. Bilietų / ekskursijų užsakymas. Dviračių / automobilių nuoma už papildomą mokestį. Pervėžimo iš / į orouostą paslauga už papildomą mokestį. Nemokama privati automobilių aikštelė viešbučio teritorijoje, būtina rezervacija. Prieinamumas į visus aukštus liftu.

Wi-Fi ryšys veikia visose viešbučio erdvėse. Fakso / kopijavimo / skenavimo paslaugos už papildomą mokestį. Lyginimo / skalbimo / cheminio valymo paslaugos už papildomą mokestį. Gyvūnai yra nepriimami. Kambariuose nerūkoma.

Už papildomą mokestį, bet kuriuo paros metu galite užsisakyti Jums trūkstančius vonios reikmenis, papildomą pagalvę / antklodę, laikraščius, restobaro darbo metu galite užsisakyti šiltų / šaltų užkandžių ir gėrimų. Jei planuojate pusryčiauti, pietauti ar vakarieniauti kambaryje, tiesiog prašome pranešti apie tai iš anksto. Registratūra dirba visą parą.

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti įvairios vertės kvietimus ir dovanas...

Pradžiukinkite Jums artimus prabangiais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis besigrožint Dangės upe, jaukia popiete, įsimintina vakariene ar degustacija... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai.

 


 

                           

 

 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com