ISTORINIO PASTATO AUTENTIKA


 

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiamos paslaugos garantuoja jaukią viešnagę vertinantiems komfortą, tvarumą ir kokybę. Siūlome 16 unikalių kambarių, suprojektuotų išsaugojant autentiškas sijas ir balkius, kurie, nors apriboja aukštį, imponuoja tokius išskirtinius sprendimus, kaip baldų, pagamintų Lietuvoje, dizainą ir išdėstymą. Antrojo aukšto ąžuolo grindys - ilgaamžiškumo simbolis, mansardinio aukšto kiliminė danga - iš 100% ekologiškos vilnos. Visi audiniai - natūralūs, o balta ir minkšta patalynė net antialergiška.

Kiekvienas kambarys unikalus, jiems įrengti priimti ergonominiai sprendimai – sudėtingi ir nestandartiniai. Primename, kad išsaugojant autentiškas sijas ir balkius, garsas lieka pralaidus... Prašome ir Jus gerbti pastato istoriją. Kitas įdomus faktas, retai iš karto pastebimas, yra tai, kad autentiškas pastatas - su nuolydžiu, tad antrame ir mansardiniame aukštuose įrengus lygias grindis, ties durimis sugalvota atitinkama nuolydžio sistema, kad jas būtų galima atidaryti be kliūčių, tad praėjimas lieka patogus. Šiuose aukštuose įrengta šildymo sistema „oras – vanduo“... Visa išsamesnė informacija detaliau išdėstoma „MICHAELSON boutique HOTEL“ svečių kygoje.

Iš dalies kambarių atsiveria įsimintini vaizdai į Dangės upės pusę, o kitoje - jachtos lengvai siūbuoja uoste prie Klaipėdos Piliavietės... Gausūs lėtieji pusryčiai svečiams patiekiami darbo dienomis nuo 8:00 iki 11:00, savaitgaliais nuo 8:00 iki 12:00.

Žinome, kad branginate savo laiką ir kasdien siekiate tobulumo. Esame būtent ta vieta, kuriai ramiai galite patikėti savo poilsį ir iš tiesų daugiau dėmesio skirti sau.

 


 

Kambariai Antrame Aukšte

Visi dviviečiai kambariai įrengti  „MICHAELSON boutique HOTEL“ antrame aukšte.

Kiekvieno jų bendras plotas siekia 25 m2.

Lovų dydis 180 x 200 cm (King size). Kambaryje 205 lova - Middle size.

Esant pageidavimui, už papildomą mokestį galime pristatyti lovelę vaikams iki 12 metų.

Seifas, telefonas, TV, Wi-Fi, geriamas vanduo ir minibaras yra visuose kambariuose. Dviviečiuose kambariuose taip pat rasite kavos aparatą.

Įrengtos dušo kabinos. Taip pat rasite aukštos kokybės kosmetiką, plaukų džiovintuvus, rankšluosčius, šlepetes ir chalatus.

 

rezervuokite dabar >

 

         

         

         

 

 

Kambariai Mansardiniame Aukšte

MICHAELSON boutique HOTEL“ mansardiniame aukšte įrengti 8 jaukūs kambariai.

Nors apriboti aukščio, kiekvieno jų bendras plotas siekia 17 - 18 m2.

Lovų dydis 140 x 200 cm (Single King size), tad čia galite apsistoti ir vieni, ir dviese.

Kambariai 301 ir 302 gali būti sujungti. Vienas jų - su dvigule lova (Middle size), kitas - su dvejomis atskiromis lovomis (Single Superior size) ir kavos aparatu.

Esant pageidavimui, už papildomą mokestį galime pristatyti lovelę vaikams iki 12 metų.

Seifas, telefonas, TV, Wi-Fi, geriamas vanduo ir minibaras yra visuose kambariuose.

Įrengtos dušo kabinos. Kambarys 305 - su vonia. Taip pat rasite aukštos kokybės kosmetiką, plaukų džiovintuvus, rankšluosčius, šlepetes ir chalatus.

 

rezervuokite dabar >

 

         

         

         

 

 

Edita Suchockytė

Menininkei Editai Suchockytei įgimtas laisvės jausmas. Balansuodama tarp techninės meistrystės ir atsainaus lengvabūdiškumo ji kuria ofortus, monotipijas, tapo, piešia, iliustruoja knygas. Fiksuodama akimirkas, asmenybes, judesius ir simbolius, perteikiančius savitai romantizuotą pasaulio supratimą, ji atskleidžia amžinųjų vertybių prasmę. Kaip ji pati teigia, kuria intuityviai. „Vaizduoju tai, kas man tuo metu įdomu. Savotiškas prabangos jausmas nešiotis mintis apie būsimus darbus. Man graži netobulo žmogaus idėja. Klaidos turi labai daug gyvybės. Kaip ir klystantis žmogus. Svarbu suvokti, priimti savo trūkumus. Jie suteikia charakteriui jautrumo. Netobulas žmogus gali žavėti savitumu. O į paprastumą žiūriu iš kitos pusės – man įdomu eksperimentuoti su linija, atrasti naujų jos santykių su erdve. Prisideda ir gyvenimo patirtis – bėgant metams atsirado paprastesnis, vaiskesnis požiūris į aplinką.“

Ji iki šiol dirba savo studijoje Vilniuje, o jos ekspresionistiški kūriniai puošia visus „MICHAELSON boutique HOTEL“ kambarius, siekiant atverti visiems svečiams kitą, vaizduotėje susipynusią realybę.

 

 

Papildoma Informacija apie Paslaugas

Įsiregistravimas nuo 15 val. Išsiregistravimas iki 11 val. Skubus įsiregistravimas / išregistravimas. Žadinimo paslauga. Prieinamumas į visus aukštus laiptais arba liftu. Wi-Fi ryšys veikia visose viešbučio erdvėse. Fakso / kopijavimo / skenavimo paslaugos už papildomą mokestį. Dviračių / automobilių nuoma už papildomą mokestį. Pervėžimo iš / į orouostą paslauga už papildomą mokestį. Bilietų / ekskursijų užsakymas. Lyginimo / skalbimo / cheminio valymo paslaugos už papildomą mokestį. Gyvūnai yra nepriimami. Kambariuose nerūkoma. Už papildomą mokestį, bet kuriuo paros metu galite užsisakyti Jums trūkstančius vonios reikmenis, papildomą pagalvę / antklodę, laikraščius, „MICHAELSON boutique RESTOBAR & CATERING“ darbo metu galite užsisakyti pusryčius, užkandžių ir gėrimų į kambarį. Registratūra dirba visą parą.

 

 

Gausūs Lėtieji Pusryčiai

I - V 8:00 - 11:00  /  VI - VII 8:00 - 12:00

Esame tikri, kad čia siūlomų pusryčių įvairovė patenkins Jūsų skonį. Visi karštieji patiekalai ruošiami naudojant kokybiškai parinktus maisto produktus, o pageidaujant, netgi gali būti pakoreguojami ir patiekiami be gliuteno ar laktozės. Belaukiant patiekalo, pasirinkto iš meniu, galėsite atsigaivinti šviežiomis sultimis ir mėgautis sūriais, kumpiu. Vienas iš „MICHAELSON boutique HOTEL“ pusryčių išskirtinumų - jau itin pamėgti, sezoniniai, sūrūs ir saldūs, pyragai. Tad kaipgi be gardžios ir aromatingos kavos? Ruošiama tik kavos aparatu, ji visada patiekiama gundančiai garuojanti. Arbatos mėgėjai taip pat nenusivils - ji patiekiama šilkiniuose maišeliuose, padedančiuose atsiskleisti žolelių aromatui. Savaitgaliais taip pat vaišiname „Prosecco“ taure.

Kokybiško maisto įvairovė suteikia gyvybiškai svarbios energijos, o lėtas pusryčiavimo ritualas malonioje aplinkoje dienos startui įkvepia daugiau pozityvumo... Prasiskverbiant pirmiesiems saulės spinduliams čia ramu ir jauku, tad kviečiame visus savo svečius užsukiti pasimėgauti visaverčiais, gausiais pusryčiais.

Kaina : 15 € suaugusiems; 10 € vaikams nuo 12 iki 6 metų; 7,50 € vaikams nuo 6 iki 3 metų; 5 € vaikams iki 3 metų.

 

         

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikia galimybę įsigyti įvairios vertės kvietimus, dovanas...

Pradžiukinkite Jums artimus pilnavertiškais pusryčiais puikiai dienos pradžiai, gardžiais pietumis, jaukia degustacija ar įsimintina vakariene... Be abejo, Juos taip pat galite pamaloninti unikaliai komfortišku poilsiu, nakvyne mūsų viešbutyje.

Mes jau įsitikinome, kad elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai... Kviečiame.

 


 

Įvertinimai ir Partneriai

              

 

Nuo pat atidarymo esame Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai. 2016 m. rugsėjo mėnesį Valstybinis turizmo departamentas suteikė mums 4*PLIUS įvertinimą ir džiaugėmės vainikavę pirmųjų metų sukaktį tapdami pirmaisiais Baltijos šalyse tarptautinio tinklo „Hôtels de Charme & de Caractère“ nariais. 2017 m. spalio mėnesį Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai įteikė mums „Veržlaus starto“ nominaciją, bei tapome finalininkais „International Hospitality Awards“ apdovanojimuose... 2019 metais, atitikdamas visus reikalavimus, „MICHAELSON boutique HOTEL“ tampa darnaus turizmo projekto "Joint eco-sign for Lithuania's - Latvia's restaurants and hotels in cultural objects", vykdomo pagal 2014 - 2020 m. INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos Programą, dalyviu. Pasitelkus Jan Peter Bergkvist, eksperto iš Švedijos, patirtį, sukurta vieninga ekologinių viešbučių ir restoranų, įsikūrusių paveldo objektuose, ženklinimo sistema. Jo žodžiais tariant, pasaulyje ir Europoje yra tikrai daug gerai atpažįstamų darnaus ir ekologinio verslo ženklų, tačiau idėja apjungti tvarųjį turizmą ir paveldą yra unikali. Reikšminga ir tai, kad verslas savo lėšomis ne tik atstato ir atgaivina paveldo objektus, bet ir prisideda prie jų išsaugojimo, prieinamumo ir patrauklumo, bei darnaus regiono vystymo. Jūs visada čia laukiami.

 

 

KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Mob. : +370 640 63378

El. paštas  :  reception@hotelmichaelson.com

 

naujienlaiškiai >

 

Jūs visada čia laukiami.