VIEŠNAGĖ

Mes žinome, kaip vertinate savo laiką ir kasdien siekiate tobulumo. „MICHAELSON boutique HOTEL“ - tai vieta, kuriai iš tiesų galite patikėti savo poilsį ir pagaliau daugiau dėmesio skirti sau. Mūsų autentiška istorija, modernus interjeras, bei čia suteikiamos aukščiausio lygio paslaugos, garantuos malonią viešnagę vertinantiems kokybę, eleganciją ir prabangą. Viešbutyje įrengta tik 16 unikalių kambarių. Nedelskite užsisakyti nakvynę!

REZERVUOKITE DABAR >

 

 


ANKSTYVOJI REZERVACIJA

2017.09.16 - 2018.05.31

 

Rezervuokite nakvynę bet kuriame iš mūsų viešbučio kambarių likus ne mažiau nei 15 dienų iki atvykimo ir sutaupykite 20 % nuo standartinės vienos nakvynės kainos, numatytos planuojant kelionę į pajūrį!

Atliekant ankstyvąją rezervaciją, taip pat siūlome:

Pasitikimas su putojančio vyno taure atvykimo metu
Prabangūs pusryčiai MbH restorane sekantį rytą
Nemokamas wi-fi ir aikštelė automobiliui

 

REZERVACIJOS SĄLYGOS: Šis pasiūlymas galioja jei viešbutyje yra laisvų kambarių, rezervuojant nakvynę bet kuriai savaitės dienai, išskyrus Velykas, Kūčias, Kalėdas ir Naujuosius metus. Privalomas 100 % išankstinis mokėjimas, kuris nuskaičiuojamas nuo kreditinės kortelės 24 valandas po rezervacijos patvirtinimo. Garantuotų rezervacijų nemokamas atšaukimas galimas per 24 valandas nuo jų patvirtinimo, priešingu atveju viešbutis pasilieka teisę pinigų negrąžinti dėl rezervacijos atšaukimo, koregavimo ar neatvykimo. Rezervuokite telefonu +370 46 224413 arba el.paštu reception@hotelmichaelson.com

 


 

Mūsų garantija - aukščiausio lygio komfortas

MICHAELSON boutique HOTEL“ kambariai aprūpinti visais patogumais. Pagal kiekvieno kambario išdėstimą suprojektuoti ir išskirtinio dizaino baldai, pagaminti Lietuvoje. Antrojo aukšto grindys, kuriame randasi tik dviviečiai kambariai - iš natūralaus ąžuolo parketo, o mansardinio aukšto grindų danga pagaminta iš 100% ekologiškos vilnos. Visi pasirinkti audiniai - natūralūs ir tik aukščiausios kokybės, o balta ir minkšta patalynė - netgi antialergiška.

Wi-Fi ryšys, TV, telefonas, seifas ir minibaras yra visuose kambariuose. Dviviečiuose kambariuose taip pat rasite kavos aparatą.

Vonios kambariuose įrengtos dušo kabinos. Juose rasite aukštos kokybės kosmetiką, plaukų džiovintuvus, šlepetes, chalatus.

Pagal pageidavimą, visada galite užsisakyti papildomus vonios reikmenis, ortopedinę pagalvę ar antklodę, laikraščius, užkandžių ir gėrimų iš baro. Jei norėsite pusryčiauti ar vakarieniauti kambaryje, patariame susisiekti ir pranešti apie tai iš anksto!

 

 

Istorinio pastato autentika

Nuo pat XVIII a. pastate kuriame esame įsikūrę nuolat vyko veiksmas. Čia dirbo ir vadovo net devyniolika šeimų, atplaukdavo ir išplaukdavo laivai, atgabendendami ir išgabendami grūdus, o vėliau geležies gaminius, kadangi jis buvo naudojamas kaip sandėlis ir parduotuvė. Restauruojant ir pakeičiant jo paskirtį į viešbučio, mes privalėjome išsaugoti originalias konstrukcines sąramas, balkius ir langus. Būtent todėl, visi „MICHAELSON boutique HOTEL“ kambariai unikaliai jaukūs, ir, nors apriboti aukščio, jų dydis siekia nuo 17 iki 25 m2.

 


Kambariai mansardiniame aukšte

MICHAELSON boutique HOTEL“ mansardiniame aukšte įrengti 8 kambariai. Iš dalies jų atsiveria vaizdas į Klaipėdos piliavietę, iš kitų - į Dangės upę. Nors apriboti aukščio, šie kambariai jaukūs, jų dydis siekia 17 - 18 m2. Juose esančių lovų dydis 140 x 200 cm (Single King size bed), tad čia galite apsistoti ir vieni, ir dviese. Dveji jų, pagal poreikį, gali būti idealiai sujungti šeimai. Vienas jų - su dvigule lova (Queen size bed), kitas - su dviejomis atskiromis lovomis (Single Superior size bed). Susisiekite!

 

         

 

         

 


Kambariai antrame aukšte

Visi dviviečiai kambariai randasi antrame „MICHAELSON boutique HOTEL“ aukšte. Iš dalies jų atsiveria nuostabus vaizdas į Klaipėdos piliavietę, iš kitų - nepakartojamas vaizdas į Dangės upę. Jų vidutinis dydis siekia 25 m2 (su vonios kambariu). Lovų dydis 180 x 200 cm (King size bed). Taip pat esame numatę galimybę pristatyti lovytę vaikams iki 5 metukų.

 

         

         

         

 KONTAKTAI

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

Informacija    info@hotelmichaelson.com

Rezervacijos    reception@hotelmichaelson.com 

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją, be abejo ir nakvynę mūsų viešbutyje pačiam komfortiškiausiam poilsiui... Susisiekite - čia galite įsigyti įvairios vertės, personalizuotus, kvietimus ir dovanas.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai...