VIEŠNAGĖ

MICHAELSON boutique HOTEL“ autentiška istorija, originalus interjeras, bei čia suteikiamos aukščiausio lygio paslaugos, garantuos malonią viešnagę vertinantiems modernią prabangą ir komfortą, jaukią eleganciją ir kokybę. Viešbutyje įrengta tik 16 unikalių kambarių. Visi jie randasi antrame ir mansardiniame aukštuose, iš kurių atsiveria įsimintini vaizdai į Dangės upės pusę, o iš kitos - galėsite grožėtis lengvai siūbuojančiomis jachtomis Klaipėdos Pilies uostelyje... Žinome, kad vertinate savo laiką ir kasdien siekiate tobulumo. Esame ta vieta, kuriai iš tiesų galite ramiai patikėti savo poilsį ir pagaliau daugiau dėmesio skirti sau... Nedelskite užsisakyti nakvynę - čia Jūs visada laukiami!

 


 

Aukščiausio Lygio Komfortas

MICHAELSON boutique HOTEL“ kambariai aprūpinti visais patogumais. Pagal kiekvieno kambario išdėstimą suprojektuoti ir išskirtinio dizaino baldai, pagaminti Lietuvoje. Antrojo aukšto grindys, kuriame randasi tik dviviečiai kambariai - iš natūralaus ąžuolo parketo, o mansardinio aukšto grindų danga pagaminta iš 100% ekologiškos vilnos. Visi pasirinkti audiniai - natūralūs ir tik aukščiausios kokybės, o balta ir minkšta patalynė - netgi antialergiška.

Wi-Fi ryšys, TV, telefonas, seifas ir minibaras yra visuose kambariuose. Dviviečiuose kambariuose taip pat rasite kavos aparatą.

Vonios kambariuose įrengtos dušo kabinos. Juose rasite aukštos kokybės kosmetiką, plaukų džiovintuvus, šlepetes, chalatus.

Pagal pageidavimą, visada galite užsisakyti papildomus vonios reikmenis, ortopedinę pagalvę ar antklodę, laikraščius, užkandžių ir gėrimų iš baro. Jei norėsite pusryčiauti ar vakarieniauti kambaryje, patariame susisiekti ir pranešti apie tai iš anksto!

 

 

Istorinio Pastato Autentika

Nuo pat XVIII a. pastate kuriame esame įsikūrę nuolat vyko veiksmas. Čia dirbo ir vadovo net devyniolika šeimų, atplaukdavo ir išplaukdavo laivai, atgabendendami ir išgabendami grūdus, o vėliau geležies gaminius, kadangi jis buvo naudojamas kaip sandėlis ir parduotuvė. Restauruojant ir pakeičiant jo paskirtį į viešbučio, mes privalėjome išsaugoti originalias konstrukcines sąramas, balkius ir langus. Būtent todėl, visi „MICHAELSON boutique HOTEL“ kambariai unikaliai jaukūs, ir, nors apriboti aukščio, jų dydis siekia nuo 17 iki 25 m2.

 

REZERVUOKITE NAKVYNĘ DABAR >

 


Kambariai Mansardiniame Aukšte

MICHAELSON boutique HOTEL“ mansardiniame aukšte įrengti 8 kambariai. Iš dalies jų atsiveria vaizdai link Klaipėdos piliavietės, iš kitų - nepakartojamas Dangės upės grožis. Nors apriboti aukščio, šie kambariai jaukūs, jų dydis siekia 17 - 18 m2. Juose esančių lovų dydis 140 x 200 cm (Single King size bed), tad čia galite apsistoti ir vieni, ir dviese. Dveji jų, pagal poreikį, gali būti idealiai sujungti šeimai. Vienas jų - su dvigule lova (Queen size bed), kitas - su dviejomis atskiromis lovomis (Single Superior size bed). Susisiekite!

 

         

         

 


Kambariai Antrame Aukšte

Visi dviviečiai kambariai randasi antrame „MICHAELSON boutique HOTEL“ aukšte. Iš dalies jų atsiveria vaizdai link Klaipėdos piliavietės, iš kitų - nepakartojamas Dangės upės grožis. Jų vidutinis dydis siekia 25 m2 (su vonios kambariu). Lovų dydis 180 x 200 cm (King size bed). Taip pat esame numatę galimybę pristatyti lovytę vaikams iki 5 metų.

 

         

         

         

 


 

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją, be abejo ir nakvynę mūsų viešbutyje pačiam komfortiškiausiam poilsiui... Susisiekite - čia galite įsigyti įvairios vertės, personalizuotus, kvietimus ir dovanas.

... juk elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai...

 KONTAKTAI :

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

Informacija  :  info@hotelmichaelson.com

Rezervacija  :  reception@hotelmichaelson.com