Vienvietis kambarys

Visi vienviečiai kambariai randasi mansardiniame viešbučio aukšte. Iš dalies kambarių atsiveria vaizdas į Klaipėdos piliavietę, iš kitų - į Dangės upę. Kambariai jaukūs ir, nors apriboti aukščio, jų dydis 17 - 18 m2 (su vonios kambariu). Lovų dydis 140 x 200 cm (Single King size bed), todėl juose gali apsigyventi ir pora.

Wi-Fi ryšys, TV, telefonas, seifas ir minibaras yra visuose kambariuose. Balta ir minkšta patalynė - antialergiška. Grindų danga pagaminta iš 100% ekologiškos vilnos. Vonios kambariuose įrengtos dušo kabinos. Juose rasite aukštos kokybės kosmetiką, plaukų džiovintuvus, šlepetes, chalatus.

Pagal pageidavimą į kambarį galite užsisakyti ortopedinę pagalvę, papildomą antklodę, laikraščius, pusryčius, papildomų gėrimų ir užkandžių iš baro.

 

         

         

         

 

MICHAELSON boutique HOTEL“ viešbutyje įrengti tik 6 unikalūs vienviečiai kambariai, tad nedelskite užsisakyti nakvynę!

Kambarius galite rezervuoti naudodamiesi mūsų rezervacijos sistema, susisiekdami telefonu +370 46 224413 arba el.paštu reception@hotelmichaelson.com

Kambario kaina: 130 € (pusryčiai vienam asmeniui ir PVM įskaičiuoti).

 


 

DVIVIETIS MANSARDOJE >
DVIVIETIS SU VAIZDU Į UPĘ >
DVIVIETIS SU VAIZDU Į PILIAVIETĘ >

 


 

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui...

Susisiekite - čia galite įsigyti personalizuotos vertės dovanų kuponų.