Firminiai skoniai

 

MICHAELSON boutique HOTEL“ užkandukai

Visada naudojame tik šviežiausius ir kokybiškiausius produktus, stengdamiesi Jus nustebinti neįprastais ir išradingais skonių deriniais. Net mūsų firminių užkandukų paruošimas - tai kūrybingas porcesas, kurio metu restorano profesionali komanda idealų balansą atranda degustuojant, diskutuojant ir reikalaujant iš savęs tik paties geriausio.

Šiuo metu siūlome sūrio rutuliukus su „Bresaola“, eklerus su lašiša, daržovių suktinukus su ožkos sūriu, aštuonkojo salotas su bulvėmis, upėtakio iešmelius ar moliūgo ekspresą... Esame tikri, kas iš mūsų užkandukų meniu rasite iš ko pasirinkti! Jų galite užsisakyti bet kuriam renginiui, organizuojamam mūsų viešbutyje, ekskursijai po Klaipėdos senamiestį, ar netgi plaukiojant laivu...

 

 

 

MICHAELSON boutique HOTEL“ delikatesai

 

Mūsų firminiai delikatesai stilingai patiekiami vietoje įprastų desertų ar šventinių tortų – tai suteiks Jūsų šventei šiuolaikiškumo ir netikėtumo!

 

 

 

 

 

 

 

MICHAELSON boutique HOTEL“ pyragai

Mūsų pyragai nustebins ir pražiugins Jus kiekvieną kartą. Jų pasiūla nuolat kinta, kadangi parinkti skonių deriniai - visada sezoniniai. Naujas idėjas įgyvendina restorano profesionali komanda ir vietinė kepyklėlė, su kuria bendradarbiaujame. Pasimėgaukite jais pusryčių metu ar užsisakykite bare - pažadame, atrasite kažką tikrai malonaus!

Svarbiausiomis metų progomis kepame jau visų pamėgtus, šventinius pyragus. Manome, kad tradicijos per šventes yra vertingiausias ingredientas. Ne paslaptis, kad mūsų firminį Kalėdinį džiovintų vaisių ir riešutų pyragą, net mėnesį laiko brandiname rome... Palepinkite juo artimuosius! Užsakymus jau priimame, o kepamų pyragų skaičius - ribotas, tad nedelskite susisiekti!

 

 

Daugiau informacijos susisiekiant telefonu +370 46 224413 arba el.paštu info@hotelmichaelson.com

 


 

< GAUSŪS LĖTIEJI PUSRYČIAI
NAUJŲJŲ METŲ VAKARAS >
ĮSIMINTINOS PROGOS >

 


 

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui...

Susisiekite - čia galite įsigyti įvairios vertės dovanų kuponus ir personalizuotus kvietimus.

 


Adresas ir kontaktai

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas    info@hotelmichaelson.com