Firminiai skoniai

 

MICHAELSON boutique HOTEL“ firminiai užkandžiai

Mūsų restorano profesionali komanda naudoja tik šviežiausius ir kokybiškiausius produktus, stengiantis Jus visada nustebinti neįprastais ir išradingais skonių deriniais. Net lengvųjų užkandukų paruošimas - tai kūrybingas porcesas, kurio metu balansas atrandamas degustuojant, diskutuojant ir reikalaujant iš savęs tik paties geriausio.

Šiuo metu siūlome 30-ties užkandukų meniu - Bresaola su sūrio rutuliuku, ekleras su lašiša, daržovių suktinukas su ožkos sūriu, aštuonkojo salotos su bulvėmis, iešmelis su upėtakiu ar moliūgo ekspresas... Esame tikri, rasite iš ko pasirinkti! Jų galite užsisakyti bet kuriam renginiui, organizuojamame mūsų viešbutyje, ar netgi ekskursijai po Klaipėdos senamiestį ar plaukiojant laivu...

 

 

MICHAELSON boutique HOTEL“ firminiai pyragai

Tai gabalėlis netikėto džiaugsmo, kuris nustebins Jus kiekvieną kartą. Mūsų saldžių ir sūrių pyragų pasiūla nuolat kinta, nes parinkti skonių ir tekstūrų deriniai visada sezoniniai. Naujas idėjas įgyvendina restorano profesionali komanda ir vietinė Klaipėdos kepyklėlė, su kuria bendradarbiaujame. Jais galite pasimėgauti pusryčių metu ar bet kada užsisakyti bare - pažadame, atrasite kažką tikrai malonaus!

Svarbiausiomis metų progomis kepame jau labai pamėgtus, šventinius pyragus. Manome, kad tradicijos per šventes - tai vertingiausias ingredientas. Paslaptys, kurias sužinosite tik ragaudami mūsų firminės "Velykų bobos" ir Kalėdinio džiovintų vaisių ir riešutų pyrago... Užsakymus priimame likus keliems mėnesiams iki šių švenčių - palepinkite šiais gardėsiais artimuosius!

 

Daugiau informacijos susisiekiant telefonu +370 46 224413 arba el.paštu info@hotelmichaelson.com

 


 

< RESTORANAS
ĮSIMINTINOS VAKARIENĖS >
< LĖTIEJI PUSRYČIAI

 


 

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, jaukią pažintinę vyno popietę, išskirtinę privačią vakarienę ar retų stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui... Susisiekite - čia Jūs visada laukiami!

Galite įsigyti personalizuotos vertės dovanų kuponus.