Tobulos vestuvės

Elegantiškos, prabanga dvelkiančios ir pajūrio vėjo kedenamos miesto vestuvės brangiausių žmonių apsuptyje... Svarbiausia gyvenimo istorija unikalaus žavesio vietoje ant Dangės upės krantinės...MICHAELSON boutique HOTEL“ viešbutis tobulai tinka rengiant jaukias, boutique stiliaus, vestuves bet kuriuo metų laiku, nors vasarą, sujungus restorano, baro ir lauko terasos erdves, čia gali linksmintis 50 - 100 žmonių. Mūsų lauko terasa - ideali vieta norintiems prisiekti amžinąją meilę po atviru dangumi. O gal į savo vestuvių puotą norėtumėte atplaukti jachta?

Jūsų patogumui, padėsime suplanuoti vestuvių ceremoniją ir pobūvį nuo... iki... Pasirūpinsime šventės dekoru, floristika ar kitais svarbiais atributais. Taip pat galime rekomenduoti fotografą, vakaro atlikėjus ar pirmojo šokio choreografus. Sudarant vestuvių meniu – siūlome tik tai, kas geriausia. Tik išskirtiniai patiekalai bei rinktiniai gėrimai, visada atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir pageidavimus. Mūsų firminiai gurmaniški desertai stilingai patiekiami vietoje įprasto vestuvinio torto – tai suteiks Jūsų šventei šiuolaikiškumo ir netikėtumo!

Nesvarbu, ar pasirinksite elegantišką vakarienę artimiausių žmonių rate, ar prabangų pobūvį, tiek Jums tiek Jūsų svečiams galime pasiūlyti nepakartojamą viešnagę moderniuose ir istorijos dvasia įrengtuose kambariuose. Jei planuojate linksmintis iki paryčių, viso komplekso užsakymas garantuotų visišką privatumą ir viešbučio profesionalios komandos maksimalų dėmesį tik Jūsų šventės dalyviams.

Tegul čia laikas sustoja, o siela nurimsta… Tegul tai bus Jūsų šventės boutique!

 

        

        

 

Daugiau informacijos susisiekiant telefonu +370 640 63378 arba el.paštu info@hotelmichaelson.com

 


    

< PARODOS
< VERSLAS
< TANGO

 


 

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, gardžius pietus besigrožint Dangės upe, jaukią pažintinę vyno popietę, įsimintiną privačią vakarienę ar išskirtinę stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui...

Susisiekite - čia galite įsigyti įvairios vertės dovanų kuponus ir personalizuotus kvietimus.

 


Adresas ir kontaktai

 

MICHAELSON boutique HOTEL

Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda, LIETUVA

Tel. +370 46 224413  Mob. +370 640 63378

El. paštas    info@hotelmichaelson.com