Žavingos vyno istorijos

 

 

Nauja parduotuvė

Nuo 2017 m. liepos 1d. „MICHAELSON boutique HOTEL“ veikia virš 200 skirtingų rūšių vynų siūlanti parduotuvė. Kviečiame apsilankyti ir tapti mūsų Vyno Klubo nariais. Jei pageidaujate personalizuoto vynų pristatymo ar degustacijos, susisiekite su mumis.

 

 

 

 

 

Tęsiame tūkstantmečius puoselėjamą tradiciją

Kiekvieną popietę „MICHAELSON boutique HOTEL“ bare ruošiamos taurės jaukiems pašnekesiams apie plačiają vyno kultūrą. Kiekvieną kartą kruopščiai parenkame ir paruošiame lengvus firminius užkandžius, paryškinančius vynų skonius. Nustebinkite artimuosius ir mylimuosius, užsisakydami viešbučio profesionalaus vyno žinovo paslaugas ir pakviesdami Juos pasiklausyti žavingų vyno istorijų, besimėgaujant pasaulyje pripažintais nuostabiais skoniais.

Tai galimybė susipažinti su vis kitos rūšies, įvairių šalių ar regijonų, vynais. Tai vieta ir laikas skirtas bendrauti, diskutuoti ir sužinoti, pažinti ir atrasti...

 

 

 

Vyno degustacijas rengiame bet kurią savaitės dieną, nuo 18 iki 23 val. Būtina išankstinė rezervacija.

Rezervacijas galite atilikti susisiekdami telefonu +370 640 63378 arba el.paštu wineclub@hotelmichaelson.com

 


 

GURMANAMS >
< BARAS

 

 

 


 

Elegantiškiausia dovana - tai nepamirštami malonūs įspūdžiai

MICHAELSON boutique HOTEL“ suteikiame galimybę padovanoti prabangius pusryčius puikiai dienos pradžiai, jaukią pažintinę vyno popietę, išskirtinę privačią vakarienę ar retų stipriųjų gėrimų degustaciją, netgi nakvynę mūsų viešbutyje komfortiškam poilsiui... Susisiekite - čia Jūs visada laukiami!

Galite įsigyti personalizuotos vertės dovanų kuponus.